Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
Videoyu ses için değilde görüntü için istedim
Kimse çekmez ise yarın akşam çekerim.

Bu arada cihazı kapatınca, fan da çat diye kapanıyor. LED için çok çok zararlı bir durum. Bilen bilir, normalde soğutup kapatması lazım ama ucuz modelde bunlar olmuyor. Bu ledin ömrü baya kısalır bu gidişle.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,570
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Benim bugün geldi açıp pek karıştırmadım

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic

truva90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
melih akıncı
ses teliften gitti ya, muzik açmıştım, ben sinema sistemi kullanıyorum, bu projektörü ikinci monitör gibi kullanıyorum, kendi sesi çok da iyi değil bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni çektim bu videoyu bence tam fP ürünü
merhabalar bu ayarları nasıl yaparız acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Enes
ekran arayüzü çok sıkıcı projectivity launcher ekleyip erişebilirlik ayarlarını aktif edip başlangıç ayalarını açtım ürün 20 binlik ürüne yükseldi resmen, herkese öneririm.

ayrıca buradan https://cloudstream.ws/ cloudstream apksı yükleyip cihaza yükleyin.
"cloudstream > ayarlar > eklentiler > depo ekle > depo ismi : ne yzaarsan yaz depo url: kekikakademi >>> none yaz liste açılsın"

şu adımları yapın tüm film/dizi ister türkçe düblaj ister orjinal dil hemde görüntü kalitesi 4k bile olabiliyor (tabii bu cihaz desteklemiyor ama destekleyen cihazlar için harika)

bunun dışında rectv box, inat box, doruk tv, şimşek tv de harika çalışıyor.

Shockwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yücelen
ekran arayüzü çok sıkıcı projectivity launcher ekleyip erişebilirlik ayarlarını aktif edip başlangıç ayalarını açtım ürün 20 binlik ürüne yükseldi resmen, herkese öneririm.

ayrıca buradan https://cloudstream.ws/ cloudstream apksı yükleyip cihaza yükleyin.
"cloudstream > ayarlar > eklentiler > depo ekle > depo ismi : ne yzaarsan yaz depo url: kekikakademi >>> none yaz liste açılsın"

şu adımları yapın tüm film/dizi ister türkçe düblaj ister orjinal dil hemde görüntü kalitesi 4k bile olabiliyor (tabii bu cihaz desteklemiyor ama destekleyen cihazlar için harika)

bunun dışında rectv box, inat box, doruk tv, şimşek tv de harika çalışıyor.
Hocam cihaza usb haricinde dosya nasıl gönderebiliriz? airdroid vs ile denediniz mi acaba?

Edit: Aşağıdaki uygulama ile çok kolay oldu. (TV uyumlu)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
talip başyiğit
Nvidia denetim masasında video ayarlarında referans modunu geçersiz kıl ı işaretleyin, monitör renk ayarlarında Nvidia renklerini kullan a a tıklayın renk aralığı tam Aralık olacak ve bit i 12 bpc yi seçin, cihazdan renk ayarlarını presetten vivid ya da standart ı seçin bu kadar.

truva90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
melih akıncı
Nvidia denetim masasında video ayarlarında referans modunu geçersiz kıl ı işaretleyin, monitör renk ayarlarında Nvidia renklerini kullan a a tıklayın renk aralığı tam Aralık olacak ve bit i 12 bpc yi seçin, cihazdan renk ayarlarını presetten vivid ya da standart ı seçin bu kadar.
herhangi bir laptop bağladınız sanırım hdmi ile

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,438
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Az önce geldi benimki. Arayüzü şaşırtıcı derecede akıcı.

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuz Karcan
Bende usb ve hdmi çalışmıyor artık nedense. Sıfırlamayı da denedim. Aynı sorunu yaşayan var mı?

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
Gidip kargoiste kendim aldım. Eve gidiyorum. İnşallah hasarı yoktur.

Ekler

• IMG_20240220_135632.jpg
    IMG_20240220_135632.jpg
    3.1 MB · Hit: 52
Top Bottom