Neler Yeni

Sistem öneri/eleştiri

vol2017

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan Seven
Ekran kartı: Powercolor hellhound 7900xt alındı
İşlemci:7800x3d:alınacak
Anakart:Asus rog strix B650E-F:alındı
Monitör Asus rog strix Xg27aqv:alındı
Ram:patriot viper venom DDR5 2x16 5600mhz:alındı
Kulaklık:Gamepower Fujin Pro: alındı
Sıvı soğutucu:alınacak
Kasa:alınacak
PSU: alınacak
Klavye: alınacak
Ssd:Kioxia Exercia pro 1tb 7300/6400: alınacak
Sistemi bu şekilde toplamayı düşünüyorum henüz almadığım şeylere önerilerinizi bekliyorum veya aldığım şeylerden yetersiz gördüğünüz varsa yazabilirsiniz

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Taha Kenan
amd ekran kartlarını bir sevemedim

Gloxy

80+ Bronze

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Enes Altunışık
Sistemin kalanına baktığımda bu kulaklık hiç yakışmamış. Anakart sırf asus rog diye aşırı pahalı. Yine de rog sistem kurmak istediğinden normal karşılıyorum. Güzel sistem. Kalan parçaları da rog al bu noktaya gelmişken.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Enes Altunışık
İnsanlar 6 yıllık display driverlarını silmeyi öğrenebilmeli
Firma insanların işini kolaylaştırmıyorsa suçu insanlara bulmak mantıksız. Psu kötü, ram kötü, insanlar bilgisiz vesaire vesaire. Sonuç olarak bu problemleri amd'nin de çözebiliyor olması lazım. Bütün suçu insanlara atmak mantıklı değil yani.

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
Firma insanların işini kolaylaştırmıyorsa suçu insanlara bulmak mantıksız. Psu kötü, ram kötü, insanlar bilgisiz vesaire vesaire. Sonuç olarak bu problemleri amd'nin de çözebiliyor olması lazım. Bütün suçu insanlara atmak mantıklı değil yani.
Bunu derken aklıma linuxta nvidia driverlarını yüklemek geldi bayağı kolay
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanlar pc kullanırken yeni şeyler öğrenip zorlanabilmeli bence pc kullanmanın eğlencesi orada madem uğraşamayacaksın konsol oyunculuğu orada duruyor

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Enes Altunışık
Bunu derken aklıma linuxta nvidia driverlarını yüklemek geldi bayağı kolay
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanlar pc kullanırken yeni şeyler öğrenip zorlanabilmeli bence pc kullanmanın eğlencesi orada madem uğraşamayacaksın konsol oyunculuğu orada duruyor
Herkesin araştırma yapıp uğraşacak zamanı yok ki. Adam haftada 5-10 saat oyun oynuyor. Neden uğraşsın ki? Bence de öğrenilebilir çok zor değil ama tek sorun bu da değil. Bazılarının psu ram gibi parçaları da uyumsuz olabiliyor. Adam bir de onları değiştirmekle mi uğraşacak? Yani aşağı türüksem sakal, yukarı tükürsem bıyık misali.

Top Bottom