Neler Yeni

Çözüldü✓ Maksimum 3000 liraya ATX Kasa önerisi

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Dr Luciano
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berkay Demir
Neden böyle düşünüyorsunuz ?

Ne gibi eksikleri var
Kasanin bir eksisi yok, tek sorun fiyati. Fiyati 1500 TL civarinda olsa cillop gibi kasa. Ama 1900 TL'ye Phanteks P360A varken Guardian PRO'nun bir alinabilirligi kalmiyor. Hem marka olarak, hem malzeme kalitesi olarak, hem fan kalitesi olarak, hem ic dizayn olarak Guardian PRO'dan ustun bir kasa. Ki Lancool 216 direkt olarak Guardian PRO ile kiyaslanamayacak kadar ust bir kasa.

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
ibrahim
Kasanin bir eksisi yok, tek sorun fiyati. Fiyati 1500 TL civarinda olsa cillop gibi kasa. Ama 1900 TL'ye Phanteks P360A varken Guardian PRO'nun bir alinabilirligi kalmiyor. Hem marka olarak, hem malzeme kalitesi olarak, hem fan kalitesi olarak, hem ic dizayn olarak Guardian PRO'dan ustun bir kasa. Ki Lancool 216 direkt olarak Guardian PRO ile kiyaslanamayacak kadar ust bir kasa.
kasaya baktım fanları baya büyük ve detaylı kablo saklama kanalı bile varmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah Alvan
Hocam şu an Phanteks P360A ve Lian Li Lancool 216 arasında kaldım. Phanteks P360A kasada egzoz fanı yok ama alınabilir dert değil. Lian Li ise bütçeye tam uyuyor. Yerinden alacağım için Lian Li sıkıntı sadece. Ama ikisi de beğeniliyor genel olarak. Senin son olarak önerin nedir bu ikisi arasında?

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berkay Demir
Hocam şu an Phanteks P360A ve Lian Li Lancool 216 arasında kaldım. Phanteks P360A kasada egzoz fanı yok ama alınabilir dert değil. Lian Li ise bütçeye tam uyuyor. Yerinden alacağım için Lian Li sıkıntı sadece. Ama ikisi de beğeniliyor genel olarak. Senin son olarak önerin nedir bu ikisi arasında?
P360A ile Lancool 216 ayni segment degil. Lancool 216 daha cok P500A ve G500A ayarinda bir kasa. P360A ise Lancool 215 ayarinda bir kasa. Direkt segment farki var. Lancool 216 daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah Alvan
Rica ederim. Bu arada segment farki var dedim ama sonucta P360A da oldukca kaliteli bir kasa ve F/P bir secim yapmak isterim dersen o da alinabilir.
Dediğim gibi yerinden gidip alacağım için Lian Li sıkıntı oluyor. Tek günde işi bitirmek istiyorum çünkü sadece kasa kaldı güncelleyeceğim ve kasanın ekran kartını sabitlediğimiz yerin vida boşlukları yalama oldu. Yine de vidaları takıp destek aparatını da koydum. Öyle duruyor. P360A alacağım muhtemelen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berkay Demir
Dediğim gibi yerinden gidip alacağım için Lian Li sıkıntı oluyor. Tek günde işi bitirmek istiyorum çünkü sadece kasa kaldı güncelleyeceğim ve kasanın ekran kartını sabitlediğimiz yerin vida boşlukları yalama oldu. Yine de vidaları takıp destek aparatını da koydum. Öyle duruyor. P360A alacağım muhtemelen.
Elindeki bilesenlerin P360A icin uygunlugunu kontrol etmeyi unutma. Simdiden hayirli olsun.

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
P360A ile Lancool 216 ayni segment degil. Lancool 216 daha cok P500A ve G500A ayarinda bir kasa. P360A ise Lancool 215 ayarinda bir kasa. Direkt segment farki var. Lancool 216 daha iyi.
çok güzel açıklamışsınız teşekkürler benim de aklımda yakın zamanda değiştirmek vardı büyük ihtimalle 216 alacağım 1 2 videosunu izledim yapısal olarak dolu dolu bir kasaymış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,469
Üyeler
141,451
Son üye
yusufensar12
Top Bottom