Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SAMSUNG TAB S7 FE 300TL???

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bedrano

80+
gelmez

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Berat
satıcı yanlış girmiş ürünü neyini anlamıryosun ki? Sıfırının fiyatı 10k olan tableti adamın 300 TL'ye göndereceğine falan mı inanıyosun?
Sen forumda yenisin galiba. 2K monitör kollarını 100 TL ye aldı insanlar. 4k kablosuz süpürgeyi 120 TL ye aldım. Geliyor işte. Satıcıya tıkladığın zaman tablet sayfasına giriyor. ürün yanlış değil fiyat yanlış onu bile anlayamiyorsun

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,257
İsim
Kadir
airfry 1 tane almama rağmen iptal edildi 9 tane alan adama göndermişler

Krohn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eymen
Sen forumda yenisin galiba. 2K monitör kollarını 100 TL ye aldı insanlar. 4k kablosuz süpürgeyi 120 TL ye aldım. Geliyor işte. Satıcıya tıkladığın zaman tablet sayfasına giriyor. ürün yanlış değil fiyat yanlış onu bile anlayamiyorsun
tablet sayfasına gir bakalım şuan ne kadar yazıyor. Belli ki yanlışlık olmuş. 300 TL'ye alacağına inanıyosan hayal dünyasındasın

nextman--

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ali metehan izci
o kadar ucuz fiyatlara öyle ürünler geldi ki bu üründe çok rahat gelebilir :) bende 1 adet aldım gelişmeleri aktarırım

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Mağaza çalışanı dikkatsiz değilse göndermeyecektir. Para iadesi sağlayıp siparişi iptal edecektir. sipariş başına 250₺ gibi bir cezai işlem uygulanacaktır mağazaya.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Trendyol olduğunu görmemiştim. Trendyolun kaybedeceği bir şey yok. O yüzden fazla beklemeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Melih Baygör
indirime ben de denk geldim, en son satış sözleşmesi onaylanan sayfada yüksek lisans eğitim indirimi gibi bir şey yazıyordu ve o kutucuğunda işaretlemesini istiyordu. bu sebeple ben ürünü satın almadım. arkadaşa gönderilecek mi bakalım merak ettim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,949
Üyeler
141,367
Son üye
m.yasir
Top Bottom