Neler Yeni

Binomo kullanmış olan var mı?

Zepett8

80+ Bronze
Binomoya başlamayı düşünüyorum daha önce kullanmış olan var mı? Aklımda bazı sorular var. Önceden kullanmış olan varsa sormayı düşünüyorum.

grasdiyas

80+ Bronze
Binomoya başlamayı düşünüyorum daha önce kullanmış olan var mı? Aklımda bazı sorular var. Önceden kullanmış olan varsa sormayı düşünüyorum.
bilmiyorum ama reklamlarından anladığım kadarıyla boş iş uzun vadede borsadan güzel kaar edinebilir amcam 6ay da 20k kaar etmişti

T.F.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa K.
Binomoyu bügün kullanmaya başladım bu bir kumar değil herkes parasını yatırıp otomatikman para artsın istiyor ben dolar ve Euro üzerine işlem açıyorum ve grafiği okuyup ona göre kazanıyorum bu kumar değil herkes kumar sanıyor parayı çekmek için 8500 TL lık işlem yapman lazım ben 430 yatırdım ilk yatırmaya özel internette kodlar var 100% bonus verdi toplam 8500 lük limiti geçtim biraz katladım biraz kaybettim şuan 650 TL param banka hesabına en az 1k olunca çekiliyormuş stratejik hamlelerle 1k ya katlayıp çekeceğim (not: 50 TL lık işlem açıp yavaş yavaş kazanıyorum) internetten detaylı analiz videoları izle ve Euro dolar da işlem aç

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
Furkan ŞENGÜL
Binomoyu bügün kullanmaya başladım bu bir kumar değil herkes parasını yatırıp otomatikman para artsın istiyor ben dolar ve Euro üzerine işlem açıyorum ve grafiği okuyup ona göre kazanıyorum bu kumar değil herkes kumar sanıyor parayı çekmek için 8500 TL lık işlem yapman lazım ben 430 yatırdım ilk yatırmaya özel internette kodlar var 100% bonus verdi toplam 8500 lük limiti geçtim biraz katladım biraz kaybettim şuan 650 TL param banka hesabına en az 1k olunca çekiliyormuş stratejik hamlelerle 1k ya katlayıp çekeceğim (not: 50 TL lık işlem açıp yavaş yavaş kazanıyorum) internetten detaylı analiz videoları izle ve Euro dolar da işlem aç
binomo kesinlikle kumar. stop-loss yok, tp yok, vaade yok, hiç bir şey yok. onun yerine git binancede kaldıraç aç

T.F.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mustafa K.
binomo kesinlikle kumar. stop-loss yok, tp yok, vaade yok, hiç bir şey yok. onun yerine git binancede kaldıraç aç
Bro zamanı ayarlayabiliyon ister 1dk lık ister 10 dklık işlem aç kriptoda 5sn lık işlem bile var binomo dediğin şey zaten kaldıraç ne kumarından bahsediyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bro zamanı ayarlayabiliyon ister 1dk lık ister 10 dklık işlem aç kriptoda 5sn lık işlem bile var binomo dediğin şey zaten kaldıraç ne kumarından bahsediyorsun
Ve vaade var

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
Furkan ŞENGÜL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve vaade var
brocum bahsettiğim şey o değil, örnek veriyorum sen işleme 10 dolardan 10 dakikalık süre içinde yükselcek diye işleme girdin
şimdi girdiğin şey 5dk sonra 20dolar oldu. 10. dakikada ise 5 dolara düştü. şimdi vaadeyi sen mi belirledin binommo mu

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,254
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Nasıl ya bende alt limit 200 küsür bir şeydi.

Zepett8

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
400 yatırdım 800 yapıp battım 😃 çokta şeyimde olmadı açıkcası ama cidden çok değişik bir sistemi var diğer kripto uygulamalarına göre. Bi daha başlarmıyım sanmıyorum
aynen senin dediğin gibi 👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,316
Üyeler
142,111
Son üye
Sıkılıyorum Sabri
Top Bottom