Neler Yeni

NFS unbound palace edition xbox 80 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
jsisksksks
sizce alınır mı?

Ekler

• IMG_20240223_005204.jpg
    IMG_20240223_005204.jpg
    2.1 MB · Hit: 81

JSezar

80+ Silver
Bedava

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
oyunun pek bi numarası yok. gamepass ten az oynadım saldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Yani 80 TL para değil.Öyle vakit geçireyim kada dağıtayım dersen alınabilir.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Mustafa
arkadaşlar lütfen dövmeyin Seris S/X için iyileştirilmiş yazısını da gördüm ama bilgisayar için de 80 liraya alınabilir mi? Bir de Nfs Heat gibi optimizasyon özürlüsü işlemciyi sömüren ve efektlerden dolayı kötü görünen bir oyun mu? (Çizgi film efektlerinden bahsetmiyorum grain effektten bahsediyorum önce ki oyunu sırf kötü görünüyor diye bitirememiştim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
jsisksksks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar lütfen dövmeyin Seris S/X için iyileştirilmiş yazısını da gördüm ama bilgisayar için de 80 liraya alınabilir mi? Bir de Nfs Heat gibi optimizasyon özürlüsü işlemciyi sömüren ve efektlerden dolayı kötü görünen bir oyun mu? (Çizgi film efektlerinden bahsetmiyorum grain effektten bahsediyorum önce ki oyunu sırf kötü görünüyor diye bitirememiştim)
pcde alınabilir olması için akıllı teslimat özelliği olmalı ama unboundda malesef böyle bir özellik yok efektler bence oyuna ayrı bir hava katmış hoş görünüyor pcdede yanlış bilmiyorsam optimizasyon sorunu yoktu

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Mustafa
pcde alınabilir olması için akıllı teslimat özelliği olmalı ama unboundda malesef böyle bir özellik yok efektler bence oyuna ayrı bir hava katmış hoş görünüyor pcdede yanlış bilmiyorsam optimizasyon sorunu yoktu
Cevabın için çok teşekkür ederm bahsettiğim o lastik duman efektleri değil Nfs Heatte grain efekti vardı hafif karıncalı ekran gibi piksel pikseldi ve cidden oyunu oynatmıyordu Nfs Heat videolarda güzel duruyordu ama oynanış ve görünen görüntü kötüydü modla düzeliyordu ama o haliyle de gündüz oynanmıyor çok parlıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
jsisksksks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevabın için çok teşekkür ederm bahsettiğim o lastik duman efektleri değil Nfs Heatte grain efekti vardı hafif karıncalı ekran gibi piksel pikseldi ve cidden oyunu oynatmıyordu Nfs Heat videolarda güzel duruyordu ama oynanış ve görünen görüntü kötüydü modla düzeliyordu ama o haliyle de gündüz oynanmıyor çok parlıyordu.
rica ederim hayır unboundda pikselleşme görüntü bozulması vb. gibi şeyler yok

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Sinan Aba
PC de kullanılabiliyormuyuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri