Neler Yeni

Öneri Kablosuz kulaklık önerisi ?

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
Arkadaşlar kablosuz kulaklık arıyorum Genel fps oyunları oynuyorum valorant cs gibi güzel ses kasabileceğim olursa sevinirim Bütçem 5k

mkoffi971

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
xmk1
bende bi kulaklık var mmx150 ama kablolu. şu yüzden yazmak istedim o kablosuz kulaklıklardan vesaire istediğin ses kalitesini alamayabilirsin dostum. kablolu olduğu zaman kaliteli sesin oluşması için gerekli olan enerjiyi daha kolay sağlayabiliyor kablolu kulaklıklar. bu beyerdynamic mmx150, | g733/nova7/arctis pro/blackshark | kulaklıklardan vesaire sesi çok daha iyi vermekte ve cloud 2'den çok daha iyi. mikrofon kalitesi de stüdyo mikrofonları gibi hiçbir hata cızırtı yok çok detaylı ve podcast mikrofonundan konuşur gibi. onlara da dikkat etmek lazım dostum istersen sana bendeki mmx150'yi verebilirim ya da internetten al sen bilirsin sadece denedim sıfır gibi kenarda nur topu gibi durmakta :D bi süre de kulakiçi deneyeceğim dolayısı ile bu kulaklık ta köşede durmasın, birileri faydalansın diye yazıyorum dostum. herhangi bir toz kir vesaire yok bu arada kulaklıkta denemelik sadece fabrikadan yeni çıkmış gibi.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Steelseries Arctis Pro var bütçe çıkarsa

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Eren Pestil
Arkadaşlar kablosuz kulaklık arıyorum Genel fps oyunları oynuyorum valorant cs gibi güzel ses kasabileceğim olursa sevinirim Bütçem 5k
Cloud 3 Wireless tam aradığınız tarzda bir kulaklık hocam. 5500 TL şuanda

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Arctis nova 7 lerede bakabilirsiniz

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,733
İsim
Emir

quistin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Fırat divitci
Cloud III Wireless kullanıyorum, memnunum.

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende bi kulaklık var mmx150 ama kablolu. şu yüzden yazmak istedim o kablosuz kulaklıklardan vesaire istediğin ses kalitesini alamayabilirsin dostum. kablolu olduğu zaman kaliteli sesin oluşması için gerekli olan enerjiyi daha kolay sağlayabiliyor kablolu kulaklıklar. bu beyerdynamic mmx150, | g733/nova7/arctis pro/blackshark | kulaklıklardan vesaire sesi çok daha iyi vermekte ve cloud 2'den çok daha iyi. mikrofon kalitesi de stüdyo mikrofonları gibi hiçbir hata cızırtı yok çok detaylı ve podcast mikrofonundan konuşur gibi. onlara da dikkat etmek lazım dostum istersen sana bendeki mmx150'yi verebilirim ya da internetten al sen bilirsin sadece denedim sıfır gibi kenarda nur topu gibi durmakta :D bi süre de kulakiçi deneyeceğim dolayısı ile bu kulaklık ta köşede durmasın, birileri faydalansın diye yazıyorum dostum. herhangi bir toz kir vesaire yok bu arada kulaklıkta denemelik sadece fabrikadan yeni çıkmış gibi.
Hocam evet öyle ama kablo gürültüsünden kurtulmak istiyorum teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arctis nova 7 lerede bakabilirsiniz
O modele baktım ama çok şikayet belirtmişler ama hoşuma gitti

Cloud III Wireless kullanıyorum, memnunum.
Dip ses veya mikrofonda sorun yok dimi hocam o aklıma yattı şuan

mkoffi971

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
xmk1
dipses vesaire yok dostum mikrofonu da stüdyo podcast mikrofonları gibi valla :D

quistin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Fırat divitci
Hocam evet öyle ama kablo gürültüsünden kurtulmak istiyorum teşekkür ederim

O modele baktım ama çok şikayet belirtmişler ama hoşuma gitti

Dip ses veya mikrofonda sorun yok dimi hocam o aklıma yattı şuan

Bir sorun yaşamadım ben, ses kalitesi olarak cloud III ike aynı hatta bazı kategorilerde daha iyi. Mikrofon kalitesi olarak gözle görülür bir fark var ama tabii ki bu mikrofonunu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Aldıktan sonra mikrofon ayarlarından 32 bit yapmayı unutma yoksa mikrofon ses kalitesi rezalet oluyor, bu testlerdeki de 32 bitte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,350
Üyeler
141,703
Son üye
Aegeannn
Top Bottom