Neler Yeni

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet
Hayatımda gördüğüm en ovarreted oyun bu olabilir savaş mekanikleri mobil düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum

Ekler

• IMG_20240227_102435_803.jpg
    IMG_20240227_102435_803.jpg
    40.8 KB · Hit: 2,941
Son düzenleme:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Oğuz
Yav sizi sayıyla mı veriyorlar?
Bir oyunu sevmedin veya beceremedin diye gelip forumda çöp diye konu açmanıza gerek yok.
CD Projekt de sen sev diye yalvarmıyor, zaten oynanmış bu güne kadar oynanacağı kadar.
2015'de çıkmış oyunu 2023'de test ediyorsun hemen koşa koşa foruma gelip konu açıyorsun, yemin ederim oyun kavramı hakkında tek bir şey bilmiyorsunuz, oynamayın kardeşim.

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Berk Era
Yav sizi sayıyla mı veriyorlar?
Bir oyunu sevmedin veya beceremedin diye gelip forumda çöp diye konu açmanıza gerek yok.
CD Projekt de sen sev diye yalvarmıyor, zaten oynanmış bu güne kadar oynanacağı kadar.
2015'de çıkmış oyunu 2023'de test ediyorsun hemen koşa koşa foruma gelip konu açıyorsun, yemin ederim oyun kavramı hakkında tek bir şey bilmiyorsunuz, oynamayın kardeşim.
derdi o değilki aaa ama lütfen.. Witcher 100 kişiden 95 inin sevdiği bi oyun. böyle bi başlık açarsa 100 kişiden 95 inin sevdiği bir oyuna laf atarak dikkat çekebilirsin. bu sayede bi hype yakalarsın kendini tatmin edersin falan filan. Amaç oyun falan yorumlamak değil. Aynısını RDR2 içinde yapan bi kitle var GTA5 içinde. :) :kekw:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,732
İsim
Oğuz
derdi o değilki aaa ama lütfen.. Witcher 100 kişiden 95 inin sevdiği bi oyun. böyle bi başlık açarsa 100 kişiden 95 inin sevdiği bir oyuna laf atarak dikkat çekebilirsin. bu sayede bi hype yakalarsın kendini tatmin edersin falan filan. Amaç oyun falan yorumlamak değil. Aynısını RDR2 içinde yapan bi kitle var GTA5 içinde. :) :kekw:
Bu tiptekiler Elden Ring falan da oynayamıyor. Merak ediyorum sevdiği ne oyun var. Komik tarafı da sadece 10 dakika oynaması.

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
İlla ki oyun olmasınada gerek yok örnek olarak bir telefon, araba veya bir yiyecek de olabilir siz sevmediniz beğenmediniz diye çöp, kötü, dandik gibi yorumlar bence çok yanlış açıkcası bende witcher oyununu sevmedim ama ben sevmedim diye kesinlikle kötü bir oyun değil bu şekilde bencil davranmakdan vazgeçin.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,011
İsim
Sinan Aba
2015 yılında çıkan bir oyundan nasıl bir performans bekliyorsun?
Şuan oynamak için hikaye seven biri olman lazım yoksa oynanış tatmin etmeyebilir. Seneryo, karakterler, bölüm dizayni ve hikayesi vs. efsane en beğendiğim oyunlar arasında ilk 3te.
Ama sen tüm gün gta da araba sürüyorsun sana kötü gelmiş olabilir

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Bnde sevmedim ama konu açmadım iade de etmedim duruyor kütüphane de .d

Palo DAYI

80+ Silver
Beğenmediyse beğenmedin bisene iade etmişsin niye gelip boş konu aciyonki geçende biride rdr 2 ye laf atıyor du buda onun türünden

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
Hayatımda gördüğüm en ovarreted oyun bu olabilir savaş mekanikleri mobil düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum
Oyun geçen ay çıkmış gibi konuşuyorsun seni cahil çocuk. Yazık.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet
Oyun geçen ay çıkmış gibi konuşuyorsun seni cahil çocuk. Yazık.
Skyrim daha önce çıkmasına rağmen çok daha fazla keyif aldım ayrıca 95 metacritic'i görünce gülmekten kendimi duvardan duvara attım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,287
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom