Neler Yeni

SAPPHIRE 11330-01-20G VGA NITRO AMD 7800XT GAM OC 16GB GDDR6 21.659TL

Eric Cartman

80+ Bronze
Bu daha önce olan bir kampanya mıydı? Dün de vardı indirim gerçi 19 bindi yanılmıyorsam ondaki fiyat ve satıcı Mat Bilişim mi neydi.
MT Bilişim ise dediğin firma gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin. Defalarca anakart aldım ordan hiç sıkıntısız geldi. 3 ay olmuştur belki emin değilim tam hatırlayamadım ama hepsiburada kendisi satıyordu

BobaFett1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dorukan Özüdoğru
Nitronun tasarımını çok beğeniyorum geçtiğimiz aylarda çok aradım ama bulamadım gittim red devil aldım. Şimdi de red devil yok her yerde nitro türedi şansa bak.
Red devil ve nitro aynı seviyede tepe model değil mi zaten?

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
Ben de red devil arıyorum bulamıyorum :) Nereden kaç liraya aldınız ? Special edition versiyonu vardı amazonda indirime girmesini bekledim ama satıcı kaldırdı ne yazık ki.

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
gökhan tahsin
Orası öyle de hocam kartı abartı şekilde süslemişler hele bir de tam köşesine ışıklı yaldızlı şeytan gözü koymuşlar sanki kasanın içinden bir göz sürekli beni dikizliyor. Ama kalitesine lafım yok soğutması malzemesi kutu içeriği vs on numara yapmışlar kendisi de baya ağır 2.2 kg. Nitroyu daha sade ve ciddi bulduğum için istemiştim öncesinde de birçok sapphire kart kullandım ordan da yakınlığım vardı. Bulamayınca dengi diye red devil almış bulundum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de red devil arıyorum bulamıyorum :) Nereden kaç liraya aldınız ? Special edition versiyonu vardı amazonda indirime girmesini bekledim ama satıcı kaldırdı ne yazık ki.
Yılbaşında incehesaptan 21 bine aldım.

Son düzenleme:

BobaFett1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dorukan Özüdoğru

3-4 hafta önce stok geldiği gibi incehesaptan almıştım. Speical edition ile normali arasında kutusu dışında bir fark yok. İnternette bakarsan special edition'nın clock speedleri daha hızlı yazar ama gpu-z'ye gore clock speedler, her şey aynı.

3-4 hafta önce stok geldiği gibi incehesaptan almıştım. Speical edition ile normali arasında kutusu dışında bir fark yok. İnternette bakarsan special edition'nın clock speedleri daha hızlı yazar ama gpu-z'ye gore clock speedler, her şey aynı.
Orası öyle de hocam kartı abartı şekilde süslemişler hele bir de tam köşesine ışıklı yaldızlı şeytan gözü koymuşlar sanki kasanın içinden bir göz sürekli beni dikizliyor. Ama kalitesine lafım yok soğutması malzemesi kutu içeriği vs on numara yapmışlar kendisi de baya ağır 2.2 kg. Nitroyu daha sade ve ciddi bulduğum için istemiştim öncesinde de birçok sapphire kart kullandım ordan da yakınlığım vardı. Bulamayınca dengi diye red devil almış bulundum.

Yılbaşında incehesaptan 21 bine aldım.
Bende nitro, red devil veya merc 319 arıyordum stokta ilk gördüğümü alacaktım en beğendiğim red devil'dı ve şansa onu buldum

Son düzenleme:

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame

ThE LoSt

80+ Silver

TahinPekmez

80+ Silver
Böyle bir model için güzel fiyat, bir tık daha uygun olarak buda olabilir:

16-17K olan kartlarda heme fırladı 20-21 lere, üzülüyorum bu piyasa haline :D.
Screenshot_20240229_065944_Chrome.jpg

nedeni fotoda

Top Bottom