Neler Yeni

Youtube hesaba girince arayüz değişiyor

AkminoS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Deniz COŞMUŞ
Merhaba arkadaşlar youtubede masaüstünde hesabıma girdiğimde arayüz değişiyor, bu zamana kadar bir şey yoktu ne olduysa telefondan bir şey yaptıktan sonra masaüstüde değişti, ne yaptığımı hatırlamıyorum konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim,
Adsız.png
inanılmaz rahatsız oldum.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,217
İsim
Ümit Can
Merhaba arkadaşlar youtubede masaüstünde hesabıma girdiğimde arayüz değişiyor, bu zamana kadar bir şey yoktu ne olduysa telefondan bir şey yaptıktan sonra masaüstüde değişti, ne yaptığımı hatırlamıyorum konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim, Alıntıyı görüntüle inanılmaz rahatsız oldum.
arayüzde güncellemeye gitmişler

AkminoS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Deniz COŞMUŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sizdede böyle mi ?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz
Merhaba arkadaşlar youtubede masaüstünde hesabıma girdiğimde arayüz değişiyor, bu zamana kadar bir şey yoktu ne olduysa telefondan bir şey yaptıktan sonra masaüstüde değişti, ne yaptığımı hatırlamıyorum konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim, Alıntıyı görüntüle inanılmaz rahatsız oldum.
Youtube arayüz güncelliyor şu anda test aşaması gibi bir şey bazı profillerde arayüz bu şekilde görünüyor benim de ana hesabımda normal yan hesabımda böyle gözüküyor. bence güzel olmuş sevdim ben

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom