Neler Yeni

Bu takas mantıklı mı sizce

Yakubovic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61
Elimde MSİ GAMİNGX TRİO 3060 Tİ var Casper marka bir laptopla takaslamak mqntıklı mı laptopun özellikleri
10.nesil i5
8 gb ram
240 ssd
Mx 230 ekran kartı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yani fiyatları muhtemelen yakındır, takastan siz nasıl bir çıkar bekliyorsunuz ona bağlı hani günlük iş için film dizi veya office programları için güzel laptop.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,867
İsim
Emir Yusuf
Üstteki yoruma katılıyorum. Yani ekran kartı eğer boşta duruyor ve sizin ihtiyacınızı karşılamıyor ise, gündelik olarak iş yapabileceğiniz bir laptop almanız belki daha yararınıza olacaktır. Üniye başlayacaksınızdır veya yakın bir akrabanızın ihtiyacı vardır vs. Ama çok şey beklemeyin laptoptan.

Yakubovic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yakupcan KILIÇ
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji tarih
Instagram
https://www.instagram.com/yakupcannnn/
Twitter
yakubovic61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani fiyatları muhtemelen yakındır, takastan siz nasıl bir çıkar bekliyorsunuz ona bağlı hani günlük iş için film dizi veya office programları için güzel laptop.
Şu an bilgisayara ihtiyacım yok aslında ancak kartı takaslayıp ondan sonra aldığım laptopu satıp kart modeli yükseltebilir miyim diye düşünüyorum

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Elimde MSİ GAMİNGX TRİO 3060 Tİ var Casper marka bir laptopla takaslamak mqntıklı mı laptopun özellikleri
10.nesil i5
8 gb ram
240 ssd
Mx 230 ekran kartı
Mantıksız dostum. Onun yerine ekran kartını satıp herhangi bir onboard ekran kartlı pc alsan daha karlısın.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Şu an bilgisayara ihtiyacım yok aslında ancak kartı takaslayıp ondan sonra aldığım laptopu satıp kart modeli yükseltebilir miyim diye düşünüyorum

Yok o kadar kar edebilceğin bi laptop değil.

Top Bottom