Neler Yeni

Yardım Monitörde geforce now nasıl kullanabilirim

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
İnternet: 500down 50up

Bilgisayarımı bir durum yüzünden satmak zorunda kaldım şu an monitörleri duruyor geforce nowı monitörde nasıl kullanabilirim benim aklıma tv box almak geldi ama düzgün çalışıyor mu kullanan var mı sormak istedim birde en ucuz geforce now ı nereden satın alabilirim kendi sitesi saatlik satıyor hrlde diğer aylık olanlarda sınırsız kullanım var gibi anladım ben. Tv box tavsiye ederseniz sevinirim yada farklı bir yöntem

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu aparat ile baglayabilirsin belki.
Benimde aklıma geldide bi kere denemiştim type c hdmi aparat ile monitör görmemişti telefonu başka model aparatla deneyeyim birde en kötü tv stick alacağımda o da kasmaz heralde ama onada aparat lazım interneti kablolu bağlamak için

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Benimde aklıma geldide bi kere denemiştim type c hdmi aparat ile monitör görmemişti telefonu başka model aparatla deneyeyim birde en kötü tv stick alacağımda o da kasmaz heralde ama onada aparat lazım interneti kablolu bağlamak için
Aynen, Wi-fi ile verim alamazsın. Görüntü çok bozulur.

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak
İnternet: 500down 50up

Bilgisayarımı bir durum yüzünden satmak zorunda kaldım şu an monitörleri duruyor geforce nowı monitörde nasıl kullanabilirim benim aklıma tv box almak geldi ama düzgün çalışıyor mu kullanan var mı sormak istedim birde en ucuz geforce now ı nereden satın alabilirim kendi sitesi saatlik satıyor hrlde diğer aylık olanlarda sınırsız kullanım var gibi anladım ben. Tv box tavsiye ederseniz sevinirim yada farklı bir yöntem
Bende 2 gündür bunu düşünüyordum cevabını bilen yazsa çok güzel olur

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bende 2 gündür bunu düşünüyordum cevabını bilen yazsa çok güzel olur
valla 3 gündür tv box arıyorum gigabit portu olan bulamadım buldumda aliexpreste onu alıp deneyesim var başka laptop takıp denedim mac olduğu için ethernet portu yok pek iyi değil kasıyor donuyor telefonu denedim o da olmadı

Existentia

80+ Silver
valla 3 gündür tv box arıyorum gigabit portu olan bulamadım buldumda aliexpreste onu alıp deneyesim var başka laptop takıp denedim mac olduğu için ethernet portu yok pek iyi değil kasıyor donuyor telefonu denedim o da olmadı
gigabit porta göre yok ki 100mbps portu olsun yeter

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

Existentia

80+ Silver
hocam evinizdeki gigabit internet yoksa gereksiz olsa da gereksiz kullanılmayacak düzgün bir 100mbps her zaman yeter

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
hocam evinizdeki gigabit internet yoksa gereksiz olsa da gereksiz kullanılmayacak düzgün bir 100mbps her zaman yeter
Teşekkürler bakayım o zaman sizce mi box alıp lan girişi alıp usb ile ona takmak mı (lan girişini zaten alacağım usb çoğaltma amaçlı ) yoksa next in olanı almak mı https://www.amazon.com.tr/SUTOUG-Multiport-adaptörü-Ethernet-cihazlar/dp/B0BF53CKQQ/ref=sr_1_45?crid=2IJYLDGQ9YR8E&dib=eyJ2IjoiMSJ9.hd4ZTuqJaiZ-LvtFupb5jpywswwymHG7kzdYg9Xb6ECBUlFhL2wQYJQJLAKWB4Th9-U0Uoa5Xwjwa3uEPpVjJjBNiSDsQ6wF-Rdrh0LaFrFZ52QcoSvG8JcbykHzWqBRtboXswKk74avvRwfWxP4dGnJd2ogBh_4Eu3rDWTfe24YJMPqCPcBFlpLlwwvFZU9TRrCoNuF_qWE8MevLk5PpOL2v1aRzI4-onA1ig7S673iWD7v1rcpZHbOt8kzHFY6CisqQdKzWeJAYVJHNmHSL_ILyLaU7QK136rCZoXws0k.ktkKMiql9KnxAkHlzFJXtNX-sesjo4V7hvFYJ0vM22g&dib_tag=se&keywords=type+c+hub&qid=1709022731&sprefix=type+c+,aps,138&sr=8-45. böyle bir şeyle. mi box daha çok güncelleme alır gibi sanki

Existentia

80+ Silver
hocam bu ürünü tam anlamıyla bilmiyorum bir bilene sormanız daha faydalı olur

Top Bottom