Neler Yeni

2.el olarak samsung watch4 almaya değer mi?

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Rafet Sunal
Öyle bir heves 2. el olarak alıcam en fazla 8 ay falan kullanırım gibi geliyor o yüzden de 2.el düşündüm sizce değer mi? Ürün bu:
Telefonum note8 kullanabileceğim ve kullanamayacağım uygulama olur mu? fotoğraf görüntülese, aramaları ve mesajları gösterse yeterli

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Yunus Şahin
Fiyatı da çok değilmiş aslında. Denenebilir.

java

80+ Bronze
Alınabilir. Güzel saat.

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Rafet Sunal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyatı da çok değilmiş aslında. Denenebilir.
Bende öyle düşündüm en azından kafada alsam mı almasam mı diye düşünce olmaz fakat bir şeyi bilmiyorum bu saatleri nasıl kontrol ediyorum mesela param güvende ile aldım fakat bir sorunu olup olmadığını nasıl anlarım

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Yunus Şahin
Bende öyle düşündüm en azından kafada alsam mı almasam mı diye düşünce olmaz fakat bir şeyi bilmiyorum bu saatleri nasıl kontrol ediyorum mesela param güvende ile aldım fakat bir sorunu olup olmadığını nasıl anlarım

Param güvende ile alıyorsun. Ürün sana teslim ediliyor. 2 gün test etme şansın var. 2 gün içinde ya sen onaylıyorsun ya da sistem otomatik siparişi onaylayıp alıcıya gönderiyor parayı.

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Rafet Sunal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Param güvende ile alıyorsun. Ürün sana teslim ediliyor. 2 gün test etme şansın var. 2 gün içinde ya sen onaylıyorsun ya da sistem otomatik siparişi onaylayıp alıcıya gönderiyor parayı.
Yok hocam param güvende sistemini biliyorum demek istediğim saatte bir sorun olup olmadığını nasıl test ederim

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Feyzullah
galaxy watch 4 clasics 46mm kullanıyorum 1 yıldan fazladır bu seride en önemli şey amoled yanığı ve bezel olabilir bunlara bakabilirsiniz şarjın 2 gün çıkarmayacağını unutmayın alırken son olarak cihaz redmi ilede çalışıyor arama alma VS gibi özelliklerde çalışıyor başkam soru varsa yardımcı olabilirim

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Rafet Sunal
galaxy watch 4 clasics 46mm kullanıyorum 1 yıldan fazladır bu seride en önemli şey amoled yanığı ve bezel olabilir bunlara bakabilirsiniz şarjın 2 gün çıkarmayacağını unutmayın alırken son olarak cihaz redmi ilede çalışıyor arama alma VS gibi özelliklerde çalışıyor başkam soru varsa yardımcı olabilirim
Hocam benim için önemli olan arayanı göstersin, mesajı göstersin ve galeriden fotoğraf göstersin yeterli xiaomi telefonda

Top Bottom