Neler Yeni

Bir araba modelini hangi ünlü tanıtsa alma ihtimalini daha da artar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
abdullah hacıgül :D

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
otopark.com un araba incelemeleri cok iyi bence

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
doğan kabak, doğukan manço ikisinin de beğenmezse reklamda oynayacağını sanmıyorum

The GodFather

80+ Silver
Arkadaşlar, bir araba satın almak istiyorsunuz ancak henüz bir karar veremediniz ve araştırmalara başladınız. Bu süreçte, özellikle ünlü isimlerin, örneğin Meryem Can, Orkun Işıtmak, Elraenn gibi kişilerin aynı arabayı kullanmalarının, sizin de bu aracı tercih etme olasılığınızı artırabileceğini fark ettiniz. Sizce bu ünlülerin bu araç hakkında yaptıkları yorumlar, alım kararınızı etkiler mi? Yorumlarda belirtir misiniz? Hangi ünlü almayı planladığınız arabayı tanıtsa alırdınız yorumlarda belirtin
açıkçası X bir ünlü x bir araba tanıttı diye veya kullanıyor diye ben x arabayı almam. Banane o ünlünün kullandığı arabadan ben kendi istediğim arabayı alırım.

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Arkadaşlar, bir araba satın almak istiyorsunuz ancak henüz bir karar veremediniz ve araştırmalara başladınız. Bu süreçte, özellikle ünlü isimlerin, örneğin Meryem Can, Orkun Işıtmak, Elraenn gibi kişilerin aynı arabayı kullanmalarının, sizin de bu aracı tercih etme olasılığınızı artırabileceğini fark ettiniz. Sizce bu ünlülerin bu araç hakkında yaptıkları yorumlar, alım kararınızı etkiler mi? Yorumlarda belirtir misiniz? Hangi ünlü almayı planladığınız arabayı tanıtsa alırdınız yorumlarda belirtin
Sadece araba degil, influencer'ların sponsorlu-sponsorsuz içeriklerinin hiç birini samimi bulmuyorum. O kişilerin reklam için ürünü tanıttıklarının bilincindeyim. Para kolay kazanılmıyor. Alacağım ürünü daima kendim araştırır öyle arar bulurum. Gidip X kişisi gösterdi diye almam.

Can...

80+ Platinum
Renault tailant Paul Walker tanıtırsa

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Faruk Sancar
Doğan Kabak, Carviser, Anlatan adamlar.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Sadece araba degil, influencer'ların sponsorlu-sponsorsuz içeriklerinin hiç birini samimi bulmuyorum. O kişilerin reklam için ürünü tanıttıklarının bilincindeyim. Para kolay kazanılmıyor. Alacağım ürünü daima kendim araştırır öyle arar bulurum. Gidip X kişisi gösterdi diye almam.
hocam olay aslında bir influencer'ın tanıtmasından çok sizin güvendiğiniz ünlüler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,000
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom