Neler Yeni

18.000₺-20.000₺ bandında bisiklet önerisi

riasx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Özdemir
Bütçe
20000
Bayide gördüğüm Carraro Big 2918 modeli hoşuma gitti ama bisikletler yeterli hakkında teknik bilgiye sahip değilim. Bayideki bisikletin tekerlekleri kalındı ama ürünün fotoğraflarında ve videolu incelemelerinde normal gözüküyor. Arkadaşlar bu kalın tekerlek mevzusu nedir? Bilen biri adını artısı eksisini yazarsa sevinirim.

Carraro bisiklet modellerine biraz daha baktığımda Daytona seriside sağlam duruyor. Carraro Big 2918'mi seçmeliyim yoksa Daytona serisinde daha iyi bir model var mıdır? Bu konuda bilgili abilerimin kardeşlerimin fikrini almak istiyorum.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
genel olarak, hafta içi şehirde hafta sonu köyde kullanacağım.
hocam normalde şehiriçi olarak yol yarış veya şehir bisikletleri öneririm attığınız model dağ bisikleti dağda kullanmadığınız ya da merdivenlerden duvarlardan atlama hareketi yapmadığınız sürece bir mantığı yok çünkü kalın tekerler daha çok efor gerektiriyor, şehrin yolları büyük ihtimalle düzgündür o yüzden yol yarış almanızı öneririm eğer derseniz ki köyde dağ bayırda dolaşırım o zaman gravel dediğimiz modellere bakabilirsiniz benim şu an hem dağ hem yol yarış bisikletim var eski yaşadığım şehirde dağa çıkabileceğim yer vardı ama şu an izmirdeyim öyle bir yer mevcut değil yakınlarımda yol yarış bisikleti ile bir grubumuz var haftaiçi çıkarsak akşam 50-60km haftasonu çıkarsak min 100km sürüyoruz zevkini tarif edemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam normalde şehiriçi olarak yol yarış veya şehir bisikletleri öneririm attığınız model dağ bisikleti dağda kullanmadığınız ya da merdivenlerden duvarlardan atlama hareketi yapmadığınız sürece bir mantığı yok çünkü kalın tekerler daha çok efor gerektiriyor, şehrin yolları büyük ihtimalle düzgündür o yüzden yol yarış almanızı öneririm eğer derseniz ki köyde dağ bayırda dolaşırım o zaman gravel dediğimiz modellere bakabilirsiniz benim şu an hem dağ hem yol yarış bisikletim var eski yaşadığım şehirde dağa çıkabileceğim yer vardı ama şu an izmirdeyim öyle bir yer mevcut değil yakınlarımda yol yarış bisikleti ile bir grubumuz var haftaiçi çıkarsak akşam 50-60km haftasonu çıkarsak min 100km sürüyoruz zevkini tarif edemem.

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 01.22.12_ebd49f1f.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-01-01 saat 01.22.12_ebd49f1f.jpg
    712.3 KB · Hit: 25

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,662
İsim
Feyzullah
Dağa bayıra sürmeyecekseniz şehir veya yarış bisikleti alın o paraya carraro sportive 227 var bildiğim güzel bisiklettir

riasx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim asıl bisiklet alma amacım spor içindi, efor konusunda da bacaklarıma güveniyorum. bu arada bende izmir'de oturuyorum bu bahsettiğiniz güzergahlar neresi acaba ? birde özdere gümüldür tarafına bisikletle gidebilirsiniz yolları biliyorsanız eğer dağın üzerine kurulu ve deniz kıyısında ki yollar bayağı bi uzuyor aklınızda bulunsun.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
Benim asıl bisiklet alma amacım spor içindi, efor konusunda da bacaklarıma güveniyorum. bu arada bende izmir'de oturuyorum bu bahsettiğiniz güzergahlar neresi acaba ? birde özdere gümüldür tarafına bisikletle gidebilirsiniz yolları biliyorsanız eğer dağın üzerine kurulu ve deniz kıyısında ki yollar bayağı bi uzuyor aklınızda bulunsun.
geçtiğimiz yaz bucadan ürkmeze sürmüştüm o menderesin yokuşlu yolundan tek başıma ilk uzun sürüşüm olduğu için sıkıntı yaşadım bahsettiğim rotalar hepsi şirinyerden başlıyor güzelbahçe var git gel 50-60km olarak sürüyoruz haftasonları çıktığımız tire manisa sasalı gibi yerler oldu.

spor için ve kesinlikle izmirdeyseniz yol yarış öneririm ben aşırı zevkli üstüne anime izlerim derseniz bisikletle alakalı önereyim benim ne zaman modum düşse izlerim deli gaza getiriyor.

riasx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçtiğimiz yaz bucadan ürkmeze sürmüştüm o menderesin yokuşlu yolundan tek başıma ilk uzun sürüşüm olduğu için sıkıntı yaşadım bahsettiğim rotalar hepsi şirinyerden başlıyor güzelbahçe var git gel 50-60km olarak sürüyoruz haftasonları çıktığımız tire manisa sasalı gibi yerler oldu.

spor için ve kesinlikle izmirdeyseniz yol yarış öneririm ben aşırı zevkli üstüne anime izlerim derseniz bisikletle alakalı önereyim benim ne zaman modum düşse izlerim deli gaza getiriyor.
evet o menderesin yokuşu eski model arabaları bile zorluyor. o yokuşu çıktıysan helal olsun, bu arada attığın fotoğraftaki sağdaki bisikletin modeli nedir ?

benim boy kilodan kaynaklı dağ bisikleti seçmem gerekiyor yol bisikletlerine kendimden dolayı güvenemedim yoksa çok kaliteli bisikletler var.
boyum 1.90 civarı kilomda 120 civarı 30 kg vermeyi hedefliyorum.

Top Bottom