Neler Yeni

SİLİNEN FOTOĞRAFI GERİ GETİRME

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
Beyler az önce en fazla 10 dakika önce yanlışlıkla bir fotoğrafı sildim ama benim için çok önemli olan bir fotoğrafı. Geri yüklemede dün akşamı buluyorum eğer geri yüklersem o fotoğraf gelirmi ama fotoğrafı 2 saat önce bana gelen bir fotoğraftı yani geri yükleme noktasında ki zamanda fotoğraf yoktu. Acil yardım ?

Aykut D.

80+ Gold
Beyler az önce en fazla 10 dakika önce yanlışlıkla bir fotoğrafı sildim ama benim için çok önemli olan bir fotoğrafı. Geri yüklemede dün akşamı buluyorum eğer geri yüklersem o fotoğraf gelirmi ama fotoğrafı 2 saat önce bana gelen bir fotoğraftı yani geri yükleme noktasında ki zamanda fotoğraf yoktu. Acil yardım ?
Hocam 3 kere okudum bir şey anlamadım ösym türkçe sorusu gibi yazmışsın daha anlaşılır yazarmsın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 3 kere okudum bir şey anlamadım ösym türkçe sorusu gibi yazmışsın daha anlaşılır yazarmsın ?
Bana 2 saat önce bir fotoğraf geldi. Fotoğrafı indirdim sonra düzenlerken sildim. Pcyi geri yüklesem gelir diye baktım geri yükleme noktası olarak dün akşamı gösteriyor. Sorum şu geri yüklesem fotoğraf geri gelir mi ?

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Bana 2 saat önce bir fotoğraf geldi. Fotoğrafı indirdim sonra düzenlerken sildim. Pcyi geri yüklesem gelir diye baktım geri yükleme noktası olarak dün akşamı gösteriyor. Sorum şu geri yüklesem fotoğraf geri gelir mi ?
Fotoğraf nereden geldi ?

Aykut D.

80+ Gold
Pc'den komple silinmişse recuva programı ile geri getirebilirsin. Geri dönüşüm kutusunda olmasın dosya .

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotoğraf nereden geldi ?
Whatsapptan indirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc'den komple silinmişse recuva programı ile geri getirebilirsin. Geri dönüşüm kutusunda olmasın dosya .
İndirip yazarım size teşekkürler

Bulmadı hocam

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
Whatsapptan indirdim

İndirip yazarım size teşekkürler

Bulmadı hocam
Fotonun olduğu klasör yeri seçtin değilmi ?

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
snop02

sunlardan biri ile tarama yaptır...
orjinal lisansli sürümler... Muhtemelen kurtarırsın...

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Kolayca geri getirilmesi lazım. Arkadaşların dediği programlar işe yarar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,652
Üyeler
141,736
Son üye
xxstormxx
Top Bottom