Neler Yeni

Öneri XPG SUMMONER klavye alınır mı ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
bu klavye için yorumlarda yay sesi geliyor diyenler var alınır mı sizce 2k bütçede daha önce konu açmıştım fakat yurtdışı almak istemiyorum akko güzel fakat getirme ücretiyle 2.5k üzerine çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Gaming gen tr de dağa ucuzdu sanki

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bu klavye için yorumlarda yay sesi geliyor diyenler var alınır mı sizce 2k bütçede daha önce konu açmıştım fakat yurtdışı almak istemiyorum akko güzel fakat getirme ücretiyle 2.5k üzerine çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

Amazondan attığım ak820 alabilirsin. Bu klavyenin yazılımı falan çok berbat, bilek desteği kısa sürede soyuluyor.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Samet Yeniköy

Hocam kullanıyorum memnunum genel olarak. Eksi yönlerini sorarsan yazılımı çok iyi değil, bazen tuşların basmama veya shift takılı kalma tarzı sorunlar yaşarsın ama fn+esc basılı tutunca düzeliyor. Artı yönleri ise bilek desteği çok rahat ses tekerleği olması çok iyi tek tuşla ses kapatmak güzel. Arkadaşın dediği doğru değil bilek desteği soyulmuyor.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Hocam kullanıyorum memnunum genel olarak. Eksi yönlerini sorarsan yazılımı çok iyi değil, bazen tuşların basmama veya shift takılı kalma tarzı sorunlar yaşarsın ama fn+esc basılı tutunca düzeliyor. Artı yönleri ise bilek desteği çok rahat ses tekerleği olması çok iyi tek tuşla ses kapatmak güzel. Arkadaşın dediği doğru değil bilek desteği soyulmuyor.
anladım hocam düşüneceğim

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
stok yok hocam orda
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam evet bu klavyeyi unutmuşum switchlerin gecikmesi nasıldır acaba bunu alacağım gibi beklerim artık
o fiyatlarda alabileceğin en iyi klavye zaten xpg summonerın tek artısı kargo süresi ama arada max 1 haftalık fark olur hotswap olduğu için de bozulma derdin olmaz alınır switchleri zaten yeterli fakat ilerde kendin istediğin çoğu switchi de alıp takabilirsin.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
o fiyatlarda alabileceğin en iyi klavye zaten xpg summonerın tek artısı kargo süresi ama arada max 1 haftalık fark olur hotswap olduğu için de bozulma derdin olmaz alınır switchleri zaten yeterli fakat ilerde kendin istediğin çoğu switchi de alıp takabilirsin.
ajazz ak820 mi bu mu hocam xpg çok kaba durduğu için emin değilim

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
ajazz ak820 mi bu mu hocam xpg çok kaba durduğu için emin değilim
xpgyi 1-2 sene önce kullandım hotswap olmaması çok büyük eksi normalde düşük bir ihtimal ama bendeki 6 ay sonra çift tıklama yaptı o zamanlar da stok sorunu olduğu için mecburen iade ettim (1 ay sonra klavye 1500den tekrar satışa çıktı ben 950ye almıştım) zaten ondan sonra bir daha da trden klavye almadım 3-4 adet yurtdışı hotswap klavye kullandım hepsinden de çok memnunum kısacası kesinlikle ak820 öneririm 2-3 ay sonra switchleri keyfinize göre değiştirmek isterseniz de en azından 700-800 gibi bir fiyata yenileyebilirsiniz fakat gerekte yok. bu arada xpg fiyatına göre kötü bir ürün değil sadece ak820 daha iyi ve mantıklı bir ürün.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
xpgyi 1-2 sene önce kullandım hotswap olmaması çok büyük eksi normalde düşük bir ihtimal ama bendeki 6 ay sonra çift tıklama yaptı o zamanlar da stok sorunu olduğu için mecburen iade ettim (1 ay sonra klavye 1500den tekrar satışa çıktı ben 950ye almıştım) zaten ondan sonra bir daha da trden klavye almadım 3-4 adet yurtdışı hotswap klavye kullandım hepsinden de çok memnunum kısacası kesinlikle ak820 öneririm 2-3 ay sonra switchleri keyfinize göre değiştirmek isterseniz de en azından 700-800 gibi bir fiyata yenileyebilirsiniz fakat gerekte yok. bu arada xpg fiyatına göre kötü bir ürün değil sadece ak820 daha iyi ve mantıklı bir ürün.
hocam bu model rgb mi

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Alınır ama o paraya wireless hotswap daha bol özellikli ürün alırsın.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,133