Neler Yeni

MSU nuz nasıl geçti ?

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
70+ bekliyorum dho istiyodum sizde durumlar nedir arkadaşlar gecmisolsun

Rulep

80+ Gold
türkçe kaderime değiştirdi kho geliyor

Son düzenleme:

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Türkçe'de genellikle çok uzun olmayan yorum soruları vardı artı yeni bir soru tipi sormuşlar. Onlar biraz zorladı.

Sosyal genellikle bilgi ağırlıklı gitmiş. Direkt olarak Türk Devletleri özelliklerinden ve 1. Dünya Savaşı cephelerinden birini sormuşlar. Coğrafya keza bilgiydi zaten. Dine de bir tane bilgi sorusu serpiştirmişler.

Matematikte problemleri düşünürsek yarı yarıya bir zorluk diyebiliriz. Gayet çerez sorularla beraber zorlayan problemler de koymuşlar. Özellikle ilk 20 sorudan sonrası zorlamış. Geometri de genel olarak zordu. Üçgende alan ağırlıklı gitmişler.

Sınavın açık ara en kolayı fendi. Fizik de birkaç tane güzel yorum sorusu hariç zorlayıcı soru yoktu.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türkçe kaderime değiştirdi kho geliyor
İyi mi geçti kötü mü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçe'de genellikle çok uzun olmayan yorum soruları vardı artı yeni bir soru tipi sormuşlar. Onlar biraz zorladı.

Sosyal genellikle bilgi ağırlıklı gitmiş. Direkt olarak Türk Devletleri özelliklerinden ve 1. Dünya Savaşı cephelerinden birini sormuşlar. Coğrafya keza bilgiydi zaten. Dine de bir tane bilgi sorusu serpiştirmişler.

Matematikte problemleri düşünürsek yarı yarıya bir zorluk diyebiliriz. Gayet çerez sorularla beraber zorlayan problemler de koymuşlar. Özellikle ilk 20 sorudan sonrası zorlamış. Geometri de genel olarak zordu. Üçgende alan ağırlıklı gitmişler.

Sınavın açık ara en kolayı fendi. Fizik de birkaç tane güzel yorum sorusu hariç zorlayıcı soru yoktu.
Nereyi istiyorsun

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
Bende deniz istiyorum ama 65-70 net falan geldi heralde. Zaten 12 derece skolyozum var seneye ancak iyileşir skolyozum.
Skolyoz iyileşmiyor diye biliyorum hocam. Ameliyat gerekiyor. Ya da gelişimini tamamlamamış bireylerde boy uzaması olduğunda çok küçük bi miktar azalma oluyor.

En İyi Cevap
1
Skolyoz iyileşmiyor diye biliyorum hocam. Ameliyat gerekiyor. Ya da gelişimini tamamlamamış bireylerde boy uzaması olduğunda çok küçük bi miktar azalma oluyor.
Hocam ameliyat yüksek dereceler için gerekiyor düşük derecelerde fizik tedavi ile düzelebiliyor. İlk skolyozum çıktığında 18 dereceydi 5 ayda 12ye düştü. Arkadaşımda 5 ayda 10 dereceden 3 dereceye kadar düştü. Zaten sınır 5 derece bunun altına düşebilirsem yeterli.

Doğum günün kutlu olsun bu arada nice mutlu senelere.

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik

yeni soru tipi ne turkcede oyle bişy gormedim hic ilk defa soru tipi dedigin

Bende 80+ yaptım ama denizde özel kuvvetler istiyorum bakcaz bakalım
bunları nerden hesaplıyonuz sorular cıkmadı

havacılık icin kac net lazım ortalama bi bilginiz var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,648
Üyeler