Neler Yeni

Msü sinavi kopya muamelesi şüphesi

xxhdhdj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Xxxashsh
Msü sinavinda ayaga kalkarak sıramı duzelttim ve 1 2 defa gözüm ondeki kişinin optigine kaydı ve gozetmenler bana kötü kötü baktı.Kitapciklari topladiklarinda da 12 numara falan diye konuşuyorlardı ve benim numaram ydi.Sizce sınavım geçersiz sayilmismidir

Son düzenleme:

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Semih Aydın
Sınıftan çıkmadan önce sorsaydın ya agam.
Normal şartlarda bilgi verilir sınavın bu nedenle iptal oldu, geçerli olmayacaktır şu dakikadan itibaren çıkabilirsin gibisinden.

xxhdhdj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Xxxashsh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınavdan çıkarken gozetmenlere başka konuyla ilgili bir soru sormuştum ve gayet normal bir cevap vermişlerdi.Tutanak diye bir durum olsa söylerler diye dusunmustum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
ismail
Sınav esnasında neden ayağa kalkarak sıranı düzeltiyorsun? Bayadır böyle bir saçmalık görmüyordum. Gözetmenler sınavını geçersiz sayarlarsa ki haklılar saymakta yapacak pek bir şey kalmıyor.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Sınavini gecersiz saymalari icin sana tutanak tutmalari gerekirdi. Sana bisey demedilerse sınavin rahatlikla okunur sorun etme.

xxhdhdj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Xxxashsh
Ben de böyle biliyordum fakat internette artık osym sınavlarında tutanak tutulmadigi ismimizin yanına işaret konmasinin yeterli olduğu yazıyor.

Aykut D.

80+ Gold
Dün msu sinavinda ayaga kalkarak sıramı duzelttim ve 1 2 defa gözüm ondeki kişinin optigine kaydı ve gozetmenler bana kötü kötü baktı.Kitapciklari topladiklarinda da 12 numara falan diye konuşuyorlardı ve benim numaram ydi.Sizce sınavım geçersiz sayilmismidir
Bu ne cesaretla ben kafamı bile kaldırmıyordum .

Bartuu

80+ Silver
12 numaraya dikkat et falan demiştir belki (edit: sınavdan sonra demiş pardon)

xxhdhdj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Xxxashsh
Kitapçıkları topladiklarinda diyordu 12 numara diye ve kitapçıkları sıra noua göre dizerken söylemişti. Ben ya kitapçıkları numarasına göre dizmek için söylemiştir ya da kopya saydığı için kağıdımı alıp geçersiz saymak için söylemiştir diye dusunmustum

melidoas6

80+ Silver
Kitapçıkları topladiklarinda diyordu 12 numara diye ve kitapçıkları sıra noua göre dizerken söylemişti. Ben ya kitapçıkları numarasına göre dizmek için söylemiştir ya da kopya saydığı için kağıdımı alıp geçersiz saymak için söylemiştir diye dusunmustum
Geçersiz sayılır mı bilemiyorum incelemeye alabilirler. Kamera vs varsa bakarlar tekrardan. Hata sende maalesef.

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Alperen
İlk defa giriyorsa heyecandan olabilir, arkadaşın üstüne gitmeyin. Muhtemelen bir şey olmamıştır dostum, zamanında ben de senin gibi bir durumda kaldım bir sorun olmadı içini ferak tut.

melidoas6

80+ Silver
İlk defa giriyorsa heyecandan olabilir, arkadaşın üstüne gitmeyin. Muhtemelen bir şey olmamıştır dostum, zamanında ben de senin gibi bir durumda kaldım bir sorun olmadı içini ferak tut.
Lisede herhangi bir sınava girmiyor msü ye giriyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kopya şüphesi varsa kamera ile karar verirler. Bu arada sınavda ayağa kalkmak alınabilecek risk değil
Kağıt teslim etmek dışında kalmak için bir sebep yok. Hatta hoca ile konuşup sınav başında yapmalıydı.

Top Bottom