Neler Yeni

Madencilik yeniden mi canlanıyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Cidden süper bir rakam
Bizde o şans nerdee
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet o dönem insanlar deli para veriyorlardı kartlara ve talip de çoktu
3090 Zotac satmıştım borç ödemek için düşük bir fiyata koymuştum başka şehirden adam atladı arabaya geldi :) Araba gibi rağbet gördü bir e.kartı :D

3090 Zotac satmıştım borç ödemek için düşük bir fiyata koymuştum başka şehirden adam atladı arabaya geldi :) Araba gibi rağbet gördü bir e.kartı :D
Zotac olmasına rağmen kapışmışlar asus olsa ne olurdu Allah bilir 😅

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Umut Şener
Başlasın da benim 3060ti'ı satıp furya bitince 4070 alam

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Üstünden 2 sene geçti hatırlamıyorum ama sadece o zamana özel bir durum değil toplu satış yaptığım zaman sivas tan gelen oldu İstanbuldan oldu kendim arabayla gidip teslim ettiğim de oldu.

ThequeD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Burak Kapaklı
mining hiç bir zaman bitmedi. sadece türkiye şartlarında kazançlar çok az ki birde bitcoin ödül yarılanması var
Türkiye Elektriğin en ucuz olduğu ülkelerden birisi. Burada karlı değilse dünyanın hiçbir ülkesinde de değildir.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler

ThequeD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Burak Kapaklı
Türkiye elektrik olarak pahalı hocam nası ucuz
Dolar bazında dünyanın en ucuz ülkerinden bir tanesi şuanda. Araştırmanı öneririm. Büyük ihtimal seçimden sonra %200-300 arasında bir zam gelecek elektriğe.

Aynen ki Zotac 3090`lar da hashrate sıkıntısı vardı ama kart bulunmuyordu ki kart gören yapışıyordu, geceleri uyumazdım amazon a kart dğşse de alsam diye.
Demi ne günlerdi insanlar sırf sistem kurmuştu kart satışa düştümü otomatik satın alıyordu kurdukları sistem anında

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Demi ne günlerdi insanlar sırf sistem kurmuştu kart satışa düştümü otomatik satın alıyordu kurdukları sistem anında
Botlar 😑😑 İşin içine Botlar girince pek güzel değildi ama mining pandemi zamanı evdeki sıkkın hayatımıza iyi bir aksiyon olarak girmişti. rig kur, kart al sat, tüm siteleri takip et bunlar keyifliydi. Parası da güzeldi :)

Top Bottom