Neler Yeni

Madencilik yeniden mi canlanıyor

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
ismail
Çok hızlı canlandı fark ettiysen

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Yusuf Özdemir
Merhaba arkadaşlar bundan 2-3 yıl önceki süreçler geri mi başlıyor ethereum yükseldi bitcoin yükseldi bu yine mining başlatır ekran kartı kırizi dönemi geri gelir mi
Canlansın anasını satayım o da başlasın ne kadar sıkıntı varsa gelsin. Yıkılmadık İnşallah şimdi de yıkılmayacağız! ~SENKRONİZE~HAYIR~

Botlar 😑😑 İşin içine Botlar girince pek güzel değildi ama mining pandemi zamanı evdeki sıkkın hayatımıza iyi bir aksiyon olarak girmişti. rig kur, kart al sat, tüm siteleri takip et bunlar keyifliydi. Parası da güzeldi :)
Evet bende mining yapmıştım, yeni sistem topladığım zamana denk geldi tam bu mining, bu süreçte 3090 a kadar yüksele bilmem 2 yılımı aldı, ama dediğiniz gibi pandemi dönemine geldiği için güzel ve eğlenceliydi bizler için

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Merhaba arkadaşlar bundan 2-3 yıl önceki süreçler geri mi başlıyor ethereum yükseldi bitcoin yükseldi bu yine mining başlatır ekran kartı kırizi dönemi geri gelir mi
mining her 4 5 yılda bir olan bişey o yüzden hiç belli olmaz,bir bakmışsınız sene içinde patlamış. Böyle erken konuşanlar içinde,elinde kalmış senelerce satamayıp bu durumu aleyhine çevirip kat satmanın peşinde olan kişilerdir.

Aykut D.

80+ Gold
Evet bende mining yapmıştım, yeni sistem topladığım zamana denk geldi tam bu mining, bu süreçte 3090 a kadar yüksele bilmem 2 yılımı aldı, ama dediğiniz gibi pandemi dönemine geldiği için güzel ve eğlenceliydi bizler için
Rx 560 ile kazım yapmıştım 1 ayda 120 tl bırakınca geri vazgeçtim :D .

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Arda
başlar mı sizce tekrar

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru