Neler Yeni

Ders İçin Kulak Tıkacı Önerisi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Okul tamamen zaman kaybı olduğu için dersleri dinlemiyorum kendim çalışıyorum. Hem okulda ders çalışırken hem de evde deneme/soru çözerken kullanabileceğim kulak tıkacı istiyorum. Bir arkadaşım kulak tıkaçlarıbı sınavlarda da kullanabildiğini dedi doğru mudur?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam kulak için sağlıklı mı? Bir de sesi ne kadar kesiyor acaba?

Bunlara bakılabilir, kulağı acıyanlar fln da olmuş ama.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kulak için sağlıklı mı? Bir de sesi ne kadar kesiyor acaba?

Bunlara bakılabilir, kulağı acıyanlar fln da olmuş ama.
Daha önce hiç kullanmadım, ben de bilmiyorum

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Ahmet Aytekin
ANC özellikli bir kulaklık alıyorsun, derste kulağına takıp ANC açıyorsun. Eve dönerken de müzik dinleyip dönüyorsun. Maksimum fayda sağlamış oluyorsun. Bu arada gerçekten silikonlu ANC özellikli kulaklıklar gerçekten iyi yalıtım sağlıyor. Bende SoundPEATS Capsule3 Pro modeli var, öneririm.

• Beğen

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kulaklıktan pek farklı olacağını sanmıyorum.

Pek farklı olmuyor zaten. Müzik açmadan kulak için kulaklık taktığını düşün. O kadar faydası var. Ciddi bir yalıtım beklemeyin.

• Beğen

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
ANC özellikli bir kulaklık alıyorsun, derste kulağına takıp ANC açıyorsun. Eve dönerken de müzik dinleyip dönüyorsun. Maksimum fayda sağlamış oluyorsun. Bu arada gerçekten silikonlu ANC özellikli kulaklıklar gerçekten iyi yalıtım sağlıyor. Bende SoundPEATS Capsule3 Pro modeli var, öneririm.
Bende kesinlikle sizin gibi düşünüyom. Okulda derst te ,yolda evde test çözerken her yerde kullanıyom . 7/24 kullanılabilir. ANC si sağlam. Bir kulaklık çok iş yapıyor. Orta nın biraz üstü bir ANC kalitesi olan Air 3 pro var bende de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek farklı olmuyor zaten. Müzik açmadan kulak için kulaklık taktığını düşün. O kadar faydası var. Ciddi bir yalıtım beklemeyin.
Müzik açmadan takınca ciddi baş ağrısı yapabiliyor. Arkaya hafif bir melodi açınca odaklanma da artıyor

• Beğen

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Kulak tıkacı uyurken tercih ediliyor galiba

• Beğen

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende kesinlikle sizin gibi düşünüyom. Okulda derst te ,yolda evde test çözerken her yerde kullanıyom . 7/24 kullanılabilir. ANC si sağlam. Bir kulaklık çok iş yapıyor. Orta nın biraz üstü bir ANC kalitesi olan Air 3 pro var bende de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müzik açmadan takınca ciddi baş ağrısı yapabiliyor. Arkaya hafif bir melodi açınca odaklanma da artıyor
Ağrı konusunda yapılan şikayetin, kulak tıkacının bulunduğu bölgede yaptığı fiziksel bir ağrı olduğunu düşünüyorum. Özellikle dalgınlığa gelip ani çekerek çıkarmak bunu iyice tetikliyor.

• Beğen

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kanka okulda yapman senin için iyi olacağını zannetmiyorum. Çünkü hocaların hakkında tutanak yazabilir. Benim önerim gürültü önleyici kulaklık alman. Hem ders için kullanırsın hem müzik için iyi olur.

• Beğen

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Ağrı konusunda yapılan şikayetin, kulak tıkacının bulunduğu bölgede yaptığı fiziksel bir ağrı olduğunu düşünüyorum. Özellikle dalgınlığa gelip ani çekerek çıkarmak bunu iyice tetikliyor.
Dediğim ağrı fiziksel değil, müzik olmadan ANC li kulaklığın yaptığı ağrı. Baş ağrısı yapıyor birkaç sonra. Saatlerce basınç farkı yemiş gibi.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
İyi bir kulaklığım var zaten. İhtiyacım yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,067
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom