Neler Yeni

22K'yı Geçmeyecek Her Şey Dahil Sistem Önerisi

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
9k ekipmana kalıyor
1709786831757.png

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
9k ekipmana kalıyor Alıntıyı görüntüle
22k'ya mis gibi sistem toplanır gitmişsin rx580 öneriyorsuno.O2
Konu sahibine söylüyorum, bu sistemi sakın alma dostum. Yardım lazımsa bir sistem buluruz şuan aktiflik biraz düşük olduğu için geç cevap gelebilir.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
9k ekipmana kalıyor Alıntıyı görüntüle
Gördüğüm en kötü sistem. Bu leş gibi sistemin yanına 9k ekipman mı alacak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu gün içinde konuya bakacağım, şu an müsait değilim. Arkadaşın attığı sistemi kesinlikle almayın

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
22k'ya mis gibi sistem toplanır gitmişsin rx580 öneriyorsuno.O2
Konu sahibine söylüyorum, bu sistemi sakın alma dostum. Yardım lazımsa bir sistem buluruz şuan aktiflik biraz düşük olduğu için geç cevap gelebilir.
Monitör klavye mouse kulaklık dahil öneriri msn?Sadece kasadan bahsetmiyoruz.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Monitör klavye mouse kulaklık dahil öneriri msn?Sadece kasadan bahsetmiyoruz.
Tamam dostum her şey dahil dahi olsa rx580'li bir kasa önermenin saçma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 13k yazdığın kasayı işlemcisi bir tık alt model olsa 7-8k civarına bulabilirsin. Tüm ekipmanlar ve Monitör 6-7k civarı tutsa bile bu kasa alınacak bir sistem gibi durmuyor. Müsait bir zamanda bakıp atabilirim dediğin gibi.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Ege
Kesinlikle o güç kaynağına bulaşmayın. Sistem olarak şunu alın
19k ya bunu alın kalanlarıda düşük bütçeli halletmeye çalışın derim. Monitör 2. el bakılabilir bence.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Tamam dostum her şey dahil dahi olsa rx580'li bir kasa önermenin saçma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 13k yazdığın kasayı işlemcisi bir tık alt model olsa 7-8k civarına bulabilirsin. Tüm ekipmanlar ve Monitör 6-7k civarı tutsa bile bu kasa alınacak bir sistem gibi durmuyor. Müsait bir zamanda bakıp atabilirim dediğin gibi.
Guzel dostum arkadasin butcesi belli.Attigi linklere baktin mi hic?Kulaklik klavye asla ve asla alinmaz.Sistem dizerken kasanin onemli oldugu kadar ekipmanda onemli.
Varsayalim ekipmanlari bos verdim.Kendi kullandığım pc 1650+5 5500 gunumuz standart fps oyunlarini +144 fpste oynuyorum.Arkadaşa gidipte bu butcede 4060 onerip ekipmani 200 300tl bandinda bir sey aldirtmak mantıksız.Her şeye bir laf etmede cok bilgiliyken sistem alma konusunda sadece bu alinmaz daha iyisi toplanir dedikten sonra spesifik bir örnek beklerim şahsen.

Kesinlikle o güç kaynağına bulaşmayın. Sistem olarak şunu alın
19k ya bunu alın kalanlarıda düşük bütçeli halletmeye çalışın derim. Monitör 2. el bakılabilir bence.
3k ya monitor klavye kulaklik ve mouse mu alacak arkadas?

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Ege
Guzel dostum arkadasin butcesi belli.Attigi linklere baktin mi hic?Kulaklik klavye asla ve asla alinmaz.Sistem dizerken kasanin onemli oldugu kadar ekipmanda onemli.
Varsayalim ekipmanlari bos verdim.Kendi kullandığım pc 1650+5 5500 gunumuz standart fps oyunlarini +144 fpste oynuyorum.Arkadaşa gidipte bu butcede 4060 onerip ekipmani 200 300tl bandinda bir sey aldirtmak mantıksız.Her şeye bir laf etmede cok bilgiliyken sistem alma konusunda sadece bu alinmaz daha iyisi toplanir dedikten sonra spesifik bir örnek beklerim şahsen.

10k sistem 10k ekipman önermişsin sen çok konuşma ya

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes

Ekipmanlarına bakmadım. 18k civarına sağlam bir sistem bulup bütçenin biraz üstüne çıkarak monitör de alabilir. Ekipmanları sonra halledebilir diye düşünüyorum. En kötü ihtimalde bile rx580 gibi artık eskimiş bir kart kullanmaktan iyidir kasada. 4060 sistem alıp ileride ekipmana yatırmak parayı daha mantıklı. Sistem 1 defa alınıyor nasıl olsa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
keday samur
değerli arkadaşlar elinizde varsa rx580, kullanayım gittiği yere kadar idare edeyim kullanayım derseniz eyvallah ancak sıfır olarak bu ayarda kartların alınması doğru değil artık. bence 4060 da buna dahil. ikinci el alabilirsiniz bunları almak yerine ikinci el de ölü değil.

psu'ya gelince, psu'dan kısıp işlemciye ekran kartına yatırmayın. o psu gelir hepsini yakar geçer üzülürsünüz.

asko56

80+ Bronze
Top Bottom