Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Lenovo Legion R25f-30 VA Panel 280 Hz Monitör 🔥 4299 TL 🔥 Yapışın Dostlar

enefti

80+
Gene çok bilmişler çıkmış piyasaya hele bir üye var ki tam boş çhar.Monitörü bizzat kullanıyorum.Ayarları yapıldığında cillop gibi oluyor ve 280hz kalıcı olarak kullanıyorum.Bu paraya daha iyisi yok.Kendinden pahalı olan çoğu monitlere taş çıkartır.VA panele çamur atanlar gidip ips panelde ışık sızması ve gri siyahlarla oynasın.Onlar onu sever.En ideal panel türü kesinlikle VA paneldir.Gerek film izletir, gerek oyun oynatır.Oled den sonraki en mantıklı seçim.
Hocam ghosting fazla mı yoksa idare eder düzeyde mi? İncelemelerde UFO testinde arkadan siyah gölge takip ediyor o ne oluyor?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Size daha önce de laf anlatmaya çalıştım. Elinizdeki ürünü övmek sizin için din gibi olmuş. Bütün açik yanlış bilgilendirmelerinizi mantığiyla çürütmeme rağmen saldırıp duruyorsunuz. Cevap verdiğime bile değmez. Merak edenler kapı gibi ufo testine bakar:
Kamerayı hareket ettirerek ufoyu takip etmeliydiniz hocam. Ama gerek kalmadı aşağıdaki arkadaş yapmış zaten 👍

Hocam elinize sağlık. Birazcık hatalı ama çok iyi çekmişsiniz yine de. Ben resmini çıkardım videodan.
Alıntıyı görüntüle

Bayağı black smearing var maalesef. Bu kadar beklemiyordum açıkcası. @MerchantJueL Overdrive ayarınız neydi? Acaba od düşük mü kullandınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hz ile ghosting tam olarak öyle işlemiyo hocam :ROFLMAO: Ama evet çok.
Rahatsız edici düzeyde ghosting var. Ancak alınmasına engel mi o kullanacak kişiye kalmış. 240Hz bu fiyata bulunmaz zaten.
280hz kalıcı olarak kullanıyorum.
ips panelde ışık sızması
Bir şey anlamadığını da buradan anlayabilirsiniz.

O boşuna süreli yapılmıyor. Devamlı 280'de kullanip garanti bittikten kısa süre sonra çizgiler, çalışmayan bölümler falan görurseniz şasırmayin.

Işık sızması ise bütün EdgeLED panellerde olabilir. Yani VA'da da olabilir.

Son düzenleme:

Farpex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aslan
Ürünün kullanıcısı olarak açıklık getireyim çoğu tür monitörü kullanmış birisi olarak renkleri çoğu va panele göre güzel 4. Seviyede mprt açık kullanıyorum çoğu kişi parlaklığına laf etmiş sizin gözlerinizde mi sıkıntı var anlamadım odam güneş alıyor monitöre çarpıyor sıfır sıkıntı gündüz bile. 280 Hz e geçiş olayı can sıkıcı forumda birisi kalıcı yapabiliyoruz yazmış ama bana 240 da yetiyor fiyatına göre kafi 280 açınca 30 dakika sonra kendiliğinden kapatıyor 240 a geçiyor ufo mprt testinde ortalama 3 MS alıyor çok ufak kafanızı soksaniz göreceğiniz şekilde ghosting var sadece ufoda oyunda farketmiyosunuz veya yok. 280 Hz hız aşırtma olarak UFO testini açtığımda ise bazen saçmalıyor mu anlamadım 275 280 Hz arası dalgalanma oluyor bende site öyle belirtiyor yani
Şuan piyasada 6000 TL bandına dayandı
Aylar önce 4 kusurlerden aldım bunu belirtmek isterim
Ama hala en mantıklısı rakipleri arasında

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,506
İsim
Mertcan Uysal
Daha Öncedende Bu İndirime Girmiş .

Konuyu ben paylaşmıştım hocam 5-10 Haziran gibi bu monitörü almayı düşünüyorum R25i modelinden geçip, tekrar bu fiyata düşer mi sizce?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,683
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom