Neler Yeni

Farklı adres üzerine internet başvurusu yapılırsa sorun olur mu?

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
O zaman bende şöyle yapayım, ekipler geldikleri zaman beni aricaklar zaten. Onlara durumu izah edersem anlarlar bence.
Tam da dediğin gibi olmuştu. Evlerin arası 10 metre kadar. Ekipler gelince söylemişti. Ben garanti olsun diye müşteri hizmetlerine de sor diye ekledim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erkan Er
Tam da dediğin gibi olmuştu. Evlerin arası 10 metre kadar. Ekipler gelince söylemişti. Ben garanti olsun diye müşteri hizmetlerine de sor diye ekledim.
Şimdi garip bir şekilde, evimin önü bir sokağa arkası bir sokağa bakıyor. Ve evimin arkasından mutfaktan kablo geçirebiliyorum. Ama ne hikmetse altyapı yok diye geçirmişler sisteme. Oysaki hemen 30 metre karşımda ankastre kutusu var.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdi garip bir şekilde, evimin önü bir sokağa arkası bir sokağa bakıyor. Ve evimin arkasından mutfaktan kablo geçirebiliyorum. Ama ne hikmetse altyapı yok diye geçirmişler sisteme. Oysaki hemen 30 metre karşımda ankastre kutusu var.
Komşunun evi 10 metre yanımda mahallede herkesin altyapısı var bir tek onun yoktu. Gelen ekip de anlamış durumu sorun olmamıştı. Neye göre altyapı çıkıyor veya çıkmıyor bilmiyorum olabiliyor böyle şeyler aynı apartmandaki dairelerin birine bile çıkmadığını gördü bu gözler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erkan Er
Komşunun evi 10 metre yanımda mahallede herkesin altyapısı var bir tek onun yoktu. Gelen ekip de anlamış durumu sorun olmamıştı. Neye göre altyapı çıkıyor veya çıkmıyor bilmiyorum olabiliyor böyle şeyler aynı apartmandaki dairelerin birine bile çıkmadığını gördü bu gözler :)

Benim bahsettiğim mesafe bu. İşaretlediğim ağacın arkasındaki beyaz duvar.

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-03-12 saat 16.45.20_7caeb461.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-12 saat 16.45.20_7caeb461.jpg
    322.2 KB · Hit: 4
Top Bottom