Neler Yeni

Bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?

Bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?

• Evet

Oylar: 16 15.2%
  • Hayır

Oylar: 58 55.2%
  • Benim için önemli değil

Oylar: 31 29.5%

• Oy kullanan toplam üye
    105

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Yaş 20, kendimi koruyup karşı cinsle birlikteliğim olmadı. Evleneceğim insanında bakire olmasını isterim. Cinsel dürtüleri bastırıp ilişkiyi evliliğe saklıyorsam, karşıdakide öyle olmalı. Günümüzde kadınların ilişki sonrası o bölgeyi iğneyle diktirip, ilişkide bulunmamış izlenimi verdiği olabiliyor. Bana geri kafalı diyecekler için, namus bu "aman ne olacak geçmişte yapmış hata" denecek konu değil.
Bakire olmayan biriyle evlenip durumu fark ettiysek hukuksal haklılığımız var mı? Nafakasız boşanma hakkımız var mı? Ayrıca kadında geçmişe, erkekte geleceğe bakılır diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siz bakirseniz, bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?
Açıkçası bakire biriyle evlenmenin hayalini kuruyorsanız şu devirde ya yalnızlık içinde ölürsünüz yada civelek köyünden bi kız bulursunuz.İşin acı tarafı böyle ne yazikki.Ne kadar çabuk kabullenirseniz o kadar iyi diye düşünüyorum.(Kabullenmemekte mantıklı bi çözüm)

Emsal

80+ Silver
beğendiğim yorum burda👆🏻

20 yaş erken vs deniyor da ben mesela evleneceğim kişinin başka erkeklerin hevesli bakışlarına başka erkeklerin güzel bile olsa duygularına maruz kalmış olmasını istemem ,

Ve aynı zamanda onun da beni başka kadınların duygularına maruz kalmamış olarak istemesini isterim ,bunu da ancak evliliğin sağladığını düşünüyorum bazen bir nişan yüzüğü bile onlarca kişiyi engelliyor

Bu şartlarda bence akıllıca düşünmeye başladıktan sonra ister 18 olur ister 20
Birbiri ile denk birbirini anlayabilecek sevebilecek olduktan sonra yaşın pek önemi kalmıyor hatta ne kadar erken evlenilirse o kadar gözü dışarda kalmaz çiftlerin ki ben istemem başkasına bakmış olsun ve onunla duygular yaşamış olsun bence o da istememeli beni öyle

Ancak burda denildiği gibi para vs de lazım onun için de bence hem devlet hem anne babaları genç evlenenleri desteklemeli ve erkenden sormalı
Genellikle paraları gitmesin diye anne babalar çocuğun kendi para kazanmasını bekliyor hatta hiç sormuyor bile evlenmek istediğin kimse var mı diye

Konuyu açan arkadaş bir yandan bu konuda nasipli demek ki giderleri sağlanacak

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kız sana bakireyim deyip kandırsa?

Bu kadar kafaya takmak akla zarar. Ezel dizisinde Ramiz dayının kızına dediği gibi eskiden bir kızın çeyizi dudaklarıydı şimdi ne dudak kaldı ne meme ne de kalçası kaldı hocam.

Bana kalacak olursa kızı seviyorsam bana problem değil. Sevdiğim insanlara töleranslarım, müsamahalarım olur. Benim için asıl önemli olan sadıklık, saygı, sevgi; fitne fesat olmaması.

Ha misal cinsel birlikteliğe girdin o esnada kız ağzından kaçırdı bu daha iyi yapıyordu diye. Direkt seksten bdsmye geçerim ömür boyu yaşayamayacağını yaşatırım o ayrı konu.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadan yiyen araba airbag açmaz bu konulara çokta takılmayın, ayrıca şu kadar yıl bakire kaldım bilmem ne gibi saçmalayan erkeklerin çoğu, ya sevgili yapamadığı için yada cinsel birliktelik geçirecek bir partneri hiç bir zaman olmadığı için bunları bahane yerine kullanıyor halbuki böyle bir fırsatı olsa koşa koşa yapacak.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,618
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Kız sana bakireyim deyip kandırsa?

Bu kadar kafaya takmak akla zarar. Ezel dizisinde Ramiz dayının kızına dediği gibi eskiden bir kızın çeyizi dudaklarıydı şimdi ne dudak kaldı ne meme ne de kalçası kaldı hocam.

Bana kalacak olursa kızı seviyorsam bana problem değil. Sevdiğim insanlara töleranslarım, müsamahalarım olur. Benim için asıl önemli olan sadıklık, saygı, sevgi; fitne fesat olmaması.

Ha misal cinsel birlikteliğe girdin o esnada kız ağzından kaçırdı bu daha iyi yapıyordu diye. Direkt seksten bdsmye geçerim ömür boyu yaşayamayacağını yaşatırım o ayrı konu.
öpülmemiş dudaklar, okşanmamış bedenler, çalınmamış kalpler. eskiden halı tezgahında dokunurdu aşklar...

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Benim kararım ve evlenmem yani bu benim kararım bazıları bolu tüneli sever bizi ilgilendirmez herkes kendinden sorumlu ve bakire aradığın zaman köylü muhamelesi yapamaz kimse 👍 siz bolu tüneli seviyorsaniz o sizin tercihiniz ama unutmayın bir gün kızıniz olurda bolu tüneli olursa anlayışla karşılayın 😄 anasına bak kızını al 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
İnsanların yaşamında hataları olabilir. Lakin en son konuştuğum kızın 20 tane eski sevgilisi olduğunu öğrenince istediği kadar bakire olsun benim gözümde değeri kalmadı. Bakirelik 1 kesik 3 dikişe bakar önemli olan saygılı dürüst biriyle birlikte olmak.

KAANT10X

80+ Bronze
Ekran kartı alırken sıfır jelatinlı tercih ederim
Evlenirken ürün almadığım için bunları düşünmüyorum bende daha önce yaptım karşımdaki de yapmıştır yapmamıştır bağlamaz benle olan davranışları ileri yönelik hedefleri ve düşünceleri ilgilendirir
Kardeşim biz buna başka bir şey diyoruz.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,979
İsim
Taha Efe
Yaş 20, kendimi koruyup karşı cinsle birlikteliğim olmadı. Evleneceğim insanında bakire olmasını isterim. Cinsel dürtüleri bastırıp ilişkiyi evliliğe saklıyorsam, karşıdakide öyle olmalı. Günümüzde kadınların ilişki sonrası o bölgeyi iğneyle diktirip, ilişkide bulunmamış izlenimi verdiği olabiliyor. Bana geri kafalı diyecekler için, namus bu "aman ne olacak geçmişte yapmış hata" denecek konu değil.
Bakire olmayan biriyle evlenip durumu fark ettiysek hukuksal haklılığımız var mı? Nafakasız boşanma hakkımız var mı? Ayrıca kadında geçmişe, erkekte geleceğe bakılır diyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siz bakirseniz, bakire olmayan kızla evlenir miydiniz?
Ben tercih etmediğim icim benim gibi tercih etmeyecek biriyle evlenmeyi isterim.

alovra

80+ Bronze
nekadar aşık olmama bağlı o o durum büyük ihtimal öğrendiğim an ayrılırım tabi eski sevgilimde bu durum olsa ayrılmazdım umursamazdım bile eski sevgilim demişken çook severdim kendisini ayrılmak zorunda kaldım neyse sağlık olsun

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
evlenirim aynı durumda oldugumdan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,224
Üyeler
140,789
Son üye