Neler Yeni

Android Xiaomi 14 Aldım... Pişman eder mi?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,008
İsim
Sinan Aba
En son ne zaman güncelleme aldınız, android kaçta aldınız şu an kaçta cihaz.
En son 2020 galiba 😂
Android 9 var ama hâlen kasma donma yok rom atıp android sürümü yukseltebilirim ama gerek yok kasmaması yeter

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Semih
Yd cihaz almam. Yurt içi de 15 i bulacağımı sanmıyorum 40bin gibi. Birde ios alışır mıyım bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:
Bence iptal edilicek bir sebep yok gayet güzel telefon xiaomi 14. Ben artık android arayüz sıkılıcığından bıktığım için ios'a geçiş yaptım yoksa benim de aklımda ki telefonlardan bir tanesiydi.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Güncelleme konusunda
Bence iptal edilicek bir sebep yok gayet güzel telefon xiaomi 14. Ben artık android arayüz sıkılıcığından bıktığım için ios'a geçiş yaptım yoksa benim de aklımda ki telefonlardan bir tanesiydi.
Güncelleme için cevap alamıyorum kaç yıl büyük android güncellemesi ve güvenlik güncellemesi verecek bilmiyorum. S24 de 7 yıl duyunca aklım karıştı. Keşke exynos yerine 8gen 3 gelseydi, samsung alır geçerdim.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,435
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Ben s24 veya s24+ tercih ederdim bence xiaomi 14 40k lık bir telefon 48k gibi bir fiyatla almazdım

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Toprak
6 yıldır mi note 3 kullanan ben 🗿

İptal etme bence güzel telefon
Şu anda bende o telefondan yazıyorum yaklaşık 6 yıllık benimkide 😀. Canavar gibi cihaz birde eu rom yüklü redmi note 8i solluyor.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,435
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
15 alın biraz çıkıp 5 yıl değil ömürlük kullanın :) ( mübalağ yaptım ) android cihaz isterseniz ve uzun ömürlü olsun derseniz bu konuda samsungları öneriyorum. android olmasına gerek yok diyorsanız 15'e geçebilirsiniz

bu fiyat bandında alacağınız cihaz illaki uzun ömürlü olacaktır. ama android amiral gemilerinde samsungcuyum
Arkadaşa katılıyorum ama şu da var xiaomi 15 zamlı gelicek söylentileri var riske değmez

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Semih
Güncelleme konusunda

Güncelleme için cevap alamıyorum kaç yıl büyük android güncellemesi ve güvenlik güncellemesi verecek bilmiyorum. S24 de 7 yıl duyunca aklım karıştı. Keşke exynos yerine 8gen 3 gelseydi, samsung alır geçerdim.
Güncelleme hakkında bir bilgim yok hocam. Ama ortalama 5 yıl kafanız rahat olur diye düşünüyorum. En kötü 3 veya 4 yıl boyunca android güncellemesi alır.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
İade edeceğim arkadaşlar galiba. S24 düşünüyorum.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Oğuz
F/P cihaz gram üzmez.
Kamera başarılı.
Ekran başarılı.
30 dakikada sarj oluyor o da başarılı.
8 gen 3 gibi canavar bir işlemcisi de var.
Daha ne olsun.

melidoas6

80+ Silver
Şu anda bende o telefondan yazıyorum yaklaşık 6 yıllık benimkide 😀. Canavar gibi cihaz birde eu rom yüklü redmi note 8i solluyor.
Redmi note 8 yazılımsal açıdan çok kötü... Ama sağlamlık açısından maşallah 4 senedir kullanıyorum yere fazla düşürüyorum bir sıkıntı olmadı lakin bataryası şişmeye başlamış olabilir emin değilim arka kapak çıkıyor gibi😅

kırmızışarapp

80+ Silver
Sıfır kutulu amiral gemisi telefonun açılmadığını görmüştüm xiaominin. Belki %1 ihtimal denk gelmiştir. Onun dışında 2 farklı xiaomi modeli kullanmışımdır. Parasını haketmediğini düşündüğüm bir marka. Samsung tarafında One UI varken alınmaz başka android telefon. (Google pixel dışında) O kadar param olsa Samsung S serisi veya İphone'a yönelirdim.

İphone 13 - 14
Samsung S24 - 24+ olabilir.
Bulabilirsen Google Pixel 8 Pro öneririm birde.

Son düzenleme:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
ben 2 gün önce hiçbi şey bilmeden yanlışlıkla poco x6 pro aldım gayet iyi. epeyden özelliklerini karşılaştırıyorum kendisinden 2 kat pahalı olan telefonlarla arasında doğru dürüst bi fark bile yok. doğru düzgün kullanmadığımız özelliklerle dolu telefonlara çok para vermeyi hiçbi zaman anlamadım. poco bile pahalı geldi bana

Top Bottom