Neler Yeni

🔥İndirim Asus RTX2050 Laptop 19,499₺🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

kerimavrs

80+ Silver
İhtiyacım olan cihaz tamda para harcamamam gereken dönemde indirime girmis.
Yorumlarda bazı cahiliye dönemi arkadaşları gördüm. Bilgisayarları oyundan baska bir ise yaramadıklarını zannederek büyüyen.
Bu cihazlar sen oyun oyna diye degil ofis isleri yaparken gpu gücüne ihtiyac duyan uygulamalarıda kullan diye üretilmiş kompakt taşınabilir cihazlar. Rtx 2050 de neymis demek yerine bu cihazlarda ram upgrade imkanı varmı demek çok daha doğru bir yaklasim
Katiliyorum hocam zira bu fiyatlara ekran ksrtsiz cihazlar varken gayet iyi cihaz ve 3050 ler gibi absürt ağır da değil hafif tasinabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2050 fiyat farkini vermek istemeyen istedigini tercih edebilir ancak asus daha ince ve hafif

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

NZXT

80+ Bronze
Kasa ince, soğutmanın pek yeterli olabileceği kanaatinde değilim. Aynı zamanda cihaz fotoşop ve render ile uğraşanlar için olduğundan ekran kartına power limit konmuş olma ihtimali yüksek. Normal gaming cihazlar gibi 100 W'larda felan değildir yani . Power limitten dolayıda Power throttling yer cihaz ondan oyun için pek sağlıklı değil oyun için almanızı önermem.

furkan salih

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
furkan yavuz
Kasa ince, soğutmanın pek yeterli olabileceği kanaatinde değilim. Aynı zamanda cihaz fotoşop ve render ile uğraşanlar için olduğundan ekran kartına power limit konmuş olma ihtimali yüksek. Normal gaming cihazlar gibi 100 W'larda felan değildir yani . Power limitten dolayıda Power throttling yer cihaz ondan oyun için pek sağlıklı değil oyun için almanızı önermem.
o zaman burada 2050 almak yerine 13.999 olanı almak akıllıca olur hedef dogrultusunda fakat onunda ekranı kotuymus

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Efe Kırmaz
İhtiyacım olan cihaz tamda para harcamamam gereken dönemde indirime girmis.
Yorumlarda bazı cahiliye dönemi arkadaşları gördüm. Bilgisayarları oyundan baska bir ise yaramadıklarını zannederek büyüyen.
Bu cihazlar sen oyun oyna diye degil ofis isleri yaparken gpu gücüne ihtiyac duyan uygulamalarıda kullan diye üretilmiş kompakt taşınabilir cihazlar. Rtx 2050 de neymis demek yerine bu cihazlarda ram upgrade imkanı varmı demek çok daha doğru bir yaklasim
çok doğru yorum. her pc 3050 veya üzeri olması lazım değil tamde dediğin gibi ofis işleri yaparken ekran kartından dolayı performans kaybetmeyelim diye var böyle ürünler, gtx 1650 nin rtx li versiyonu desek çokta yanlış olmaz sanırım.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Cihan Bozkır
Oled ekran olsa çok iyi fiyat derdim de bu haliyle kötü.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Oğuz
Sıcaklıklar iyiyse güzel

aLoNeDarK33

80+ Bronze
merakımdan soruyorumda rtx 2050 ney nvidia öyle bir ekran kartı çıkarttı mı ? yoksa 3050 benzeri bir kartta sadece çekirdek sayısı falan mı azaltılmışta 2050 deniyor çünkü hiç bir yerde bu kartı görmedim adını ilk defa duyuyorum.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,166
İsim
Emre Zengin
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç