Neler Yeni

DÜNYANIN EN ADALETLİ ÜLKESİYİZ(!)

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
ibrahim ahıskalı
en az 5 yıl olması gerekiyor bence
ve helede iyi hal indirimi gibi bi saçmalığın olmaması gerekiyor
sanıyormusunuzki o 2.5 yıl cezayı yatacak hayır geri çıkacak adalet sistemini çöp ettikleri için

majorw0w

80+ Silver
Anayasaya göre karar veriliyor hocam yasa eski maalesef. Yaptığı yanına kaldı. Bu konu için konuşuyorum adalet ile değil yasa ile ilgisi var.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

İstanbul Başakşehir'de bir sitede Eros isimli kediyi vahşice öldürdüğü için yargılanan İbrahim Keloğlan'a 2 yıl 6 ay hapis cezası verildi. Mahkemenin iyi halden indirim uyguladığı Keloğlan, yurt dışına çıkış yasağı uygulanarak serbest bırakıldı.​

Bi takım elbise giy ve iyi hal indirimi al oh ne âlâ! Ben artık hiç şaşırmıyorum bu saçmalıklara ve tek diyeceğim şey şu;
- Bu ülkenin eğitimi ve sosyal anlamda tüm anlayışları bir hiçtir ve her şeyi özelleşen ülkenin adalet huzurunda yer alan ve tokmak vuran sözde hakim denilen şahsiyetler bu kararı adaletin gerçekliği dışında belirliyor.
Başımıza ne geldiyse (ekonomik, eğitim, adalet, iktisadi, kültürel vb yönlerden) hepsinden bu iktidar sorumlu ve ülkeyi çürütenlerde onlar oldu. Hepsi benim gözümde vatan h*inidir.
Geleceğimizi yaktılar, gençlerimizin, emektâr insanlarımızın, yetişkinlerimizin içinde zerre mutluluk ve yaşam hevesi kalmadı. Herkes mutsuz. Neyse ki ölümlü dünyadayız kendimi sadece böyle teselli edebiliyorum.

Alıntıyı görüntüle
ne kadar koyayım abi adaletten?
ben hep 50 TL'lik alıyorum da az geliyo ama olsun.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
ibrahim ahıskalı
İnşallah bunu biri raporlamamıştır raporladıysa raporlayanıda
Sansür koyduğu halde repor yemiş normal mi ?
rapor yemişim sıkıntı yok canları sağolsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

pauahhahaha. 5 10 yılmış. bir kedi öldü diye 10 yıl yatması hiç adaletli olmaz. vicdanınızda ve merhametinizde hiç samimi değilsiniz.
neden o kedinin canı yokmuydu acı çekmiyormuydu o kadar tekme yerken neden adaletli olmasın ?

cerrahh

80+ Bronze
neden o kedinin canı yokmuydu acı çekmiyormuydu o kadar tekme yerken neden adaletli olmasın ?
tabii ki canı var, acı çekiyor. bunu yapanı savunmuyorum. benimde kedim var 8 yaşında ama kedi öldürdü diye 5 yıl ceza vermek saçmalıktan başka bir şey değil.

Loading...

80+ Silver

İstanbul Başakşehir'de bir sitede Eros isimli kediyi vahşice öldürdüğü için yargılanan İbrahim Keloğlan'a 2 yıl 6 ay hapis cezası verildi. Mahkemenin iyi halden indirim uyguladığı Keloğlan, yurt dışına çıkış yasağı uygulanarak serbest bırakıldı.​

Bi takım elbise giy ve iyi hal indirimi al oh ne âlâ! Ben artık hiç şaşırmıyorum bu saçmalıklara ve tek diyeceğim şey şu;
- Bu ülkenin eğitimi ve sosyal anlamda tüm anlayışları bir hiçtir ve her şeyi özelleşen ülkenin adalet huzurunda yer alan ve tokmak vuran sözde hakim denilen şahsiyetler bu kararı adaletin gerçekliği dışında belirliyor.
Başımıza ne geldiyse (ekonomik, eğitim, adalet, iktisadi, kültürel vb yönlerden) hepsinden bu iktidar sorumlu ve ülkeyi çürütenlerde onlar oldu. Hepsi benim gözümde vatan h*inidir.
Geleceğimizi yaktılar, gençlerimizin, emektâr insanlarımızın, yetişkinlerimizin içinde zerre mutluluk ve yaşam hevesi kalmadı. Herkes mutsuz. Neyse ki ölümlü dünyadayız kendimi sadece böyle teselli edebiliyorum.

Alıntıyı görüntüle
Kadınları 4 e bölenler serbest bunu mu içeriye aticaklar

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz

Alıntıyı görüntüle
Şaka gibi ülke yemin ederim cani katilin serbestçe dolaştığı bir ülke masumların ya öldüğü yada kaybettiği bir ülke

tabii ki canı var, acı çekiyor. bunu yapanı savunmuyorum. benimde kedim var 8 yaşında ama kedi öldürdü diye 5 yıl ceza vermek saçmalıktan başka bir şey değil.
olum sen şaka mısın?? ama kedi öldü diye diyor ya adam nasıl insanlarsınız siz hiç mi sevilmediniz yazık o yanındaki kediye.
kedi bir canlı öldürmeyi nasıl bu kadar normalleştirmeye çalışıyorsun şaka gibi ya

pauahhahaha. 5 10 yılmış. bir kedi öldü diye 10 yıl yatması hiç adaletli olmaz. vicdanınızda ve merhametinizde hiç samimi değilsiniz.
senin cibiliyetine bir şey derdim de sen nasılsa insanlıktan nasibini almamışsın bir kedi öldü diye diyor yüce Allahtan aynı şekilde muamele görmeni diliyorum bakalım o zaman da aynı düşünce kafandan geçecek mi

cerrahh

80+ Bronze
senin cibiliyetine bir şey derdim de sen nasılsa insanlıktan nasibini almamışsın bir kedi öldü diye diyor yüce Allahtan aynı şekilde muamele görmeni diliyorum bakalım o zaman da aynı düşünce kafandan geçecek mi
benim cibiliyetime laf etmek senin haddine değildir. insanlıktan nasibimide gayet aldım. vicdanım rahat. bu arada yanımdaki kediyede acımana gerek yok kendisi çokta mutlu. laflarımı doğru anlayanlar ne demek istediğimi anlamışlardır. senin gibilerse sadece romantiktir. tabii ki üzücü bir durum bu ama bu kadar büyütülecek bir şey yok. ülkede kaç insan ölüyor ne hallerde ne şekillerde. onlar için kılını kıpırdatmayıp bir kedi için adalet salonlarını dolduranlar sadece şov yapanlardır. kediler, hayvanlar umrunuzda değil. sizin için bir şeyin gündem olması yeterli. sen benim allahla olan aramı boş ver kendi haline yan. üzücü bir durumdasın.

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan

Alıntıyı görüntüle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,284
Üyeler
140,799
Son üye
ThedorBaggwell
Top Bottom