Neler Yeni

Laptop için tüketici hakem heyetine gideceğim fikir verir misiniz

Göko.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökdeniz
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı 3tür bdh bilişime yolluyorum garanti kapsamında tamir ediyorlar. Değişim istiyorum her yolladığımda ama tamir ettik deyip geri yolluyorlar. Önceki iki yollayışımda aynı sorunlar devam etti 3.kere yolladım yine tamir edip geri yollamışlar. Garantisinin bitmesine az kaldı bu yüzden hakem heyetine verip hakkımı almak istiyorum garanti bitince yine aynı sorun tekrarlar diye. Bir sonuç alabilir miyim sizce, yardımcı olur musunuz? (Ekranda karıncalanma ve bilgisayarın kendini yeniden başlatması bilgisayarın sorunları)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yani net bir şey söylemek zor ama işi uzatıp duruyorlar gibi bencede. Belli bir yerden sonra değişim hakkı var diye biliyorum.

THH ye başvurun.

Göko.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökdeniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani net bir şey söylemek zor ama işi uzatıp duruyorlar gibi bencede. Belli bir yerden sonra değişim hakkı var diye biliyorum.

THH ye başvurun.
Teşekkürler güncel fiyat üzerinden para iadesi istediğimde internet üzerindeki satış fiyatına mı bakıyorlar yoksa muadillerine göre bir fiyat mı çıkarıyorlar bir bilginiz var mı?

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Garanti bitiyor diye böyle yapıyor olabilirler. Başvurunu yap sen heyete dostum.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Teşekkürler güncel fiyat üzerinden para iadesi istediğimde internet üzerindeki satış fiyatına mı bakıyorlar yoksa muadillerine göre bir fiyat mı çıkarıyorlar bir bilginiz var mı?

Onu net bilmiyorum, ama faturadaki fiyatı dayatıcaklardır muhtemelen buna karşı hazırlıklı olun.

Göko.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökdeniz
Tamamdır arkadaşlar sağolun. Açık bırakıyorum konuyu bir süre yine benzer süreci yaşayan veya bilgisi olan bilgilendirir yine. Bir kaç güne başvurumu yapacağım.

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet mine
Bir ürün Aynı sorundan ikinci kez arızalınıyorsa garantisi bitmeden 2. Sinde değişim yapılması gerekiyor galiba bi araştırın isterseniz

Göko.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökdeniz
Başvuruyu satıcı üzerinden mi yapmam lazım. Betaplus satıcıydı onun bilgilerini girdim fatura bilgileri onun vardı diye ama.

Son düzenleme:

Göko.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Gökdeniz
Faturayı kim kestiyse onu yazacaksın. Yoksa red yiyor.
Sağol öyle yaptım yolladım. Beni reddeden garanti şirketiydi ama faturayı satıcı kestiği için onun bilgilerini girdim satıcı üzerinden mi ulaşılıyor garanti firmasına bilgin var mıdır acaba?

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı 3tür bdh bilişime yolluyorum garanti kapsamında tamir ediyorlar. Değişim istiyorum her yolladığımda ama tamir ettik deyip geri yolluyorlar. Önceki iki yollayışımda aynı sorunlar devam etti 3.kere yolladım yine tamir edip geri yollamışlar. Garantisinin bitmesine az kaldı bu yüzden hakem heyetine verip hakkımı almak istiyorum garanti bitince yine aynı sorun tekrarlar diye. Bir sonuç alabilir miyim sizce, yardımcı olur musunuz? (Ekranda karıncalanma ve bilgisayarın kendini yeniden başlatması bilgisayarın sorunları)
Hocam ama şöyle bir şey var sen cihazı kullanmissin şimdi 0 cihaz istiyorsun adamlar bunu dusunemeyecek kadar aptldeğillerdir :) umarım yeni cihaz alabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,238
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom