Neler Yeni

Ekran Gidiyor ve Sürücüler Siliniyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,184
İsim
Emre Zengin
occt test yapmadım hocam nasıl yapıyoruz testi
Mesaj otomatik birleştirildi:

psu yu değiştireli birkac ay oldu önceki psu dada böyle sıkıntı oluyordu suan msi 650w bronze var sistemde
OCCT adlı programı indiriyorsun. Girdikten sonra Stability Test yazan kısma tıklıyorsun. Oradan da Power testini seçip başlatıyorsun. 10-15 dakika yapman yeterli.

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
T4RIK
OCCT adlı programı indiriyorsun. Girdikten sonra Stability Test yazan kısma tıklıyorsun. Oradan da Power testini seçip başlatıyorsun. 10-15 dakika yapman yeterli.
17 dakika yaptım testi işlemci max 57 derece ekran kartı max 87 dereceyi gördü kapanma vs olmadı bugün sabah ekran kapandıktan sonra sürücüyü ddu ile silip driver only olarak kurmuştum 2 mac atmıştım sabah suanda 2 saattir fln kapanmadı testte de kapanmadı eğer yine kapanırsa chipset software ve intenet kapalıyken radeon adrenalin sürümünü kuracağım birde öyle denerim, normalde netlik görüntü keskinleştirme ayarını açıyordum normalde çünkü açmayınca bulanık gibi oluyor ekran ama bugün açmadım belki o da sebep oluyor olabilir

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,184
İsim
Emre Zengin
17 dakika yaptım testi işlemci max 57 derece ekran kartı max 87 dereceyi gördü kapanma vs olmadı bugün sabah ekran kapandıktan sonra sürücüyü ddu ile silip driver only olarak kurmuştum 2 mac atmıştım sabah suanda 2 saattir fln kapanmadı testte de kapanmadı eğer yine kapanırsa chipset software ve intenet kapalıyken radeon adrenalin sürümünü kuracağım birde öyle denerim, normalde netlik görüntü keskinleştirme ayarını açıyordum normalde çünkü açmayınca bulanık gibi oluyor ekran ama bugün açmadım belki o da sebep oluyor olabilir
Görüntü Keskinleştirmeyi fulleyebilirsin. O bir sorun çıkarmaz. Chipset sürücüsünü kur. Dediğim gibi direkt prize takıpta dene bakalım.

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Rica ederim de tekrar ekran giderse ekran gittiği zaman usb filan takmayı denesene bi ara arkadaşda öyle bir sorun vardı flash takınca görüntü geri geliyordu. Ama format atman lazım yinede
hocam sen bi form
Yaptim ağa yine ekran gitti format aticam şimdi ama yine duzelmiycek büyük ihtimalle
Hocam valla bende bugün evden çıkmadan önce format atım PC yi bıraktım şimdi geldim düzelmedi sorun devam ediyor kartı aldığım çocuğu arıcam hiç böyle sorun yaşadın mı dicem

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Hocam cozebildiniz mi aynı sorun bendede var ve monitör eski dönüştürücü kullanıyorum ondan kaynaklandığını düşünüyorum siz nasıl çözdünüz

Top Bottom