Neler Yeni

240-280 hz monitor tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alper Karaca
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...BRZz8_7J17zXkqPN_gAaAtOBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

240 hz monitor almak istiyorum önerebileceğiniz monitor var mıdır? Üstteki model çok hoşuma gitti fiyat açısından ama oc yapınca tam olarak noluyor, ayrıca va panel alırsam ghosting gibi sorunlar yaşar mıyım? Daha çok Valorant için monitor istiyorum ama başka oyunlar da oynuyorum arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat konusunda 9k ya kadar çıkabilirim ama beni 6k lık monitör de tatmin edecekse o kadar para dökmek istemiyorum

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Voisxe
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...BRZz8_7J17zXkqPN_gAaAtOBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

240 hz monitor almak istiyorum önerebileceğiniz monitor var mıdır? Üstteki model çok hoşuma gitti fiyat açısından ama oc yapınca tam olarak noluyor, ayrıca va panel alırsam ghosting gibi sorunlar yaşar mıyım? Daha çok Valorant için monitor istiyorum ama başka oyunlar da oynuyorum arada.

Fiyat konusunda 9k ya kadar çıkabilirim ama beni 6k lık monitör de tatmin edecekse o kadar para dökmek istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alper Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Raptor123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus kurtbay
Samsung alma ekran aydinlatmasi çok yetersiz.Gama problemleriyle dolu

Honigfluss

80+ Bronze
2 arkadaşımda rog strix var. Cok memnunlar ama samsunga gore 3k lik ederi var mi ki?
+30 hz avantajı var, bir de monitörde usb-c ve usb-a girişleri var. maksimum parlaklığı 400 nit değil 350 nit, öyle bir dezavantajı var ama pek de önemli değil. +30 hz avantajı ve usb-c usb-a usb-b girişleri çok da önemli olmadığı için hiçbir avantajı yok ve +3000 TL değmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alper Karaca
+30 hz avantajı var, bir de monitörde usb-c ve usb-a girişleri var. maksimum parlaklığı 400 nit değil 350 nit, öyle bir dezavantajı var ama pek de önemli değil. +30 hz avantajı ve usb-c usb-a usb-b girişleri çok da önemli olmadığı için hiçbir avantajı yok ve +3000 TL değmez.
Ben de oyle düşünüyorum tekrardan tesekkur ederim dostum baya yardimci oldun hem kasada hem monitorde

Honigfluss

80+ Bronze
ben de herkes diyince vazgeçtim zaten. Senin önerebileceğin 240-280 hz arası monitörler var mıdır?
Samsung'tan farklı olarak renk kalitesi de artsın diyorsan bunlar var.

Bu arada asus 6 bitmiş ama 10 bit diye yorum bile var bilemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alper Karaca
Samsung'tan farklı olarak renk kalitesi de artsın diyorsan bunlar var.

Bu arada asus 6 bitmiş ama 10 bit diye yorum bile var bilemedim.
8 veya 6 diye görmüştüm. 9k ya cikarsam asus alirim yoksa samsung. VA panel fps oyunlari icin kötüymüş. Forumlarda samsung'u tavsiye edeni de var etmeyeni de ama f/p olarak en iyisi o.

Honigfluss

80+ Bronze
8 veya 6 diye görmüştüm. 9k ya cikarsam asus alirim yoksa samsung. VA panel fps oyunlari icin kötüymüş. Forumlarda samsung'u tavsiye edeni de var etmeyeni de ama f/p olarak en iyisi o.
9k'da samsung yok sadece dell var, belki asus da vardır ama müşteri hizmetlerine sormak lazım renk biti kaç diye.

Top Bottom