Neler Yeni

Yardım Cloud 2 Aldım Ama Hiç Memnun Değilim

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Gamepower Mei kullanıyordum. Kulaklık bozulduğu için bir süre kablolu bir şekilde Anker Q30 ile devam ettim. Mikrofon sıkıntım olduğu için Amazon üzerinden Cloud 2 aldım daha önce de bir süre kullanmıştım ama sanki daha farklı bir kulaklık gibi geliyor. Dünden beri kullanıyorum EQ ayarları yaptım tonla şey yaptım ama hala beni mutlu etmedi. Aşırı tiz kulak tırmalayıcı bir sesi var. İade ile uğraşmak istemiyorum ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu bu kulaklık. Gerek mikrofonu olsun gerek sesi olsun hiç beğenmedim. İtopya'da Corsair HS80 ile Fifine H6 indirime girdi. İade edip onlardan birini mi alsam diyorum bu sefer de iade ne kadar sürer indirim biter mi o da ayrı bir sıkıntı. Ne yapayım fikir verir misiniz lütfen?

Ekler

• WhatsApp Image 2024-03-15 at 13.12.58.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-15 at 13.12.58.jpeg
    881.8 KB · Hit: 707

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
7.1 denedim ama sesler çok yankılı geldiği için beğenmedim genel olarak 7.1 sevmiyorum. Sonarı indirecektim aklımda vardı uygulama ile ayar yapınca ellemedim. Çok karışık geliyor o uygulama bana elli tane ses kanalı açıyor :D. Sonar üzerinden mikrofon ayarı yapılıyordu değil mi?
Allah Allah ya. Ben CS'yi genelde 7.1 açarak oynuyorum ve sesler daha iyi gelmeye başlıyor.

Bana da karışık geliyordu Steelseries GG ve Sonar. Alışıyorsun ama. Hem mic ayarı hem equalizar ayarı falan her şey yapılıyor. Evet bir sürü ses kanalı açıyor ama güzel bence. Tavsiye ederim.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Özellikle müzik kulaklıkşarı denedikten sonra sesleri o kadar kötü geliyorki cloud 2 sesler bakımından
Evet sesler net değil, böyle ham geliyor tok değil. Bass'lar yok ben buna mı 2K para verdim dedim ama ufak tefek düzelttim yine de. Bir mikrofon alıp Q30'u kullansam dedim de Cloud2'ye alışmaya çalışıyorum şu an.
Mesaj otomatik birleştirildi:

corsair hs80 veya cloud 3 çok tercih ediliyor.
HS80 var aklımda onu bir denemem lazım. Belki de Cloud2Ye razı olup kullanacağım.

Allah Allah ya. Ben CS'yi genelde 7.1 açarak oynuyorum ve sesler daha iyi gelmeye başlıyor.

Bana da karışık geliyordu Steelseries GG ve Sonar. Alışıyorsun ama. Hem mic ayarı hem equalizar ayarı falan her şey yapılıyor. Evet bir sürü ses kanalı açıyor ama güzel bence. Tavsiye ederim.
Ben bir mikrofon ayarı yapayım ya. Biraz daha netleştirmeye çalışayım sesi. Suyun altından konuşuyormuş gibi gidiyor sesim :kekw:. Fifine H6'nın mikrofonundan sonra hayal kırıklığı yarattı biraz.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arda doğan
Gamepower Mei kullanıyordum. Kulaklık bozulduğu için bir süre kablolu bir şekilde Anker Q30 ile devam ettim. Mikrofon sıkıntım olduğu için Amazon üzerinden Cloud 2 aldım daha önce de bir süre kullanmıştım ama sanki daha farklı bir kulaklık gibi geliyor. Dünden beri kullanıyorum EQ ayarları yaptım tonla şey yaptım ama hala beni mutlu etmedi. Aşırı tiz kulak tırmalayıcı bir sesi var. İade ile uğraşmak istemiyorum ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu bu kulaklık. Gerek mikrofonu olsun gerek sesi olsun hiç beğenmedim. İtopya'da Corsair HS80 ile Fifine H6 indirime girdi. İade edip onlardan birini mi alsam diyorum bu sefer de iade ne kadar sürer indirim biter mi o da ayrı bir sıkıntı. Ne yapayım fikir verir misiniz lütfen?
Knk Anakart Modelin Ne Ve Bende Razer Blackshark v2x İ İlk Aldığımda Öyle Gelmişti Şuan Gayet Memnunum

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Knk Anakart Modelin Ne Ve Bende Razer Blackshark v2x İ İlk Aldığımda Öyle Gelmişti Şuan Gayet Memnunum
MSI B650 Carbon Wi-Fi. USB ile kullanıyorum. Jack ile de kullandım ankartın ses kartı güzel ama bilmiyorum pek sarmadı beni.

Sonar indirdim ama klip aldığımda Discord sesini uygulama seslerini almadığı için geri sildim :kekw:

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arda doğan
MSI B650 Carbon Wi-Fi. USB ile kullanıyorum. Jack ile de kullandım ankartın ses kartı güzel ama bilmiyorum pek sarmadı beni.
Dostum Şöyleki Bense Asus Rog Strix B550-f Gaming Wifi 2 Kullanıyorum Kulaklığın Özel EQ Uygulaması Varsa Al Razer Da Mesela Thx Studio Var Almadan Önce Kulaklık Sesi Boğuktu Aldım Ses Canlılaştı Falan Sana Tavsiyem Corsair Hs80 Al Bide Ben Harici Ses Kartı Aldım Ea-5 Plus Aldım Sesler Muazzam 7.1 Bile Çok İyi Yurt Dışında 5.5k Şuan

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Dostum Şöyleki Bense Asus Rog Strix B550-f Gaming Wifi 2 Kullanıyorum Kulaklığın Özel EQ Uygulaması Varsa Al Razer Da Mesela Thx Studio Var Almadan Önce Kulaklık Sesi Boğuktu Aldım Ses Canlılaştı Falan Sana Tavsiyem Corsair Hs80 Al Bide Ben Harici Ses Kartı Aldım Ea-5 Plus Aldım Sesler Muazzam 7.1 Bile Çok İyi Yurt Dışında 5.5k Şuan
Bakındım internete ama EQ için bir uygulama bulamadım. HS80 hala aklımı çeliyor ama dediğim gibi şu an indirimde 2300 TL ben bu kulaklığı iade ettim deyip para gelene kadar indirimi biter büyük ihtimalle. Kulaklığı aldıktan sonra da param kalmadı üstüne de çıkamıyorum maalesef. C2'yi 2K'ya aldım iade etmek riskli geliyor. İade edersem tekrardan alma şansım kalmaz büyük ihtimalle.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arda doğan
Bakındım internete ama EQ için bir uygulama bulamadım. HS80 hala aklımı çeliyor ama dediğim gibi şu an indirimde 2300 TL ben bu kulaklığı iade ettim deyip para gelene kadar indirimi biter büyük ihtimalle. Kulaklığı aldıktan sonra da param kalmadı üstüne de çıkamıyorum maalesef. C2'yi 2K'ya aldım iade etmek riskli geliyor. İade edersem tekrardan alma şansım kalmaz büyük ihtimalle.
Ustam kaliteli ses için kart şart gibi veya direk razer blackshark v2 pro 2023 al

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Ustam kaliteli ses için kart şart gibi veya direk razer blackshark v2 pro 2023 al
En iyisi olmasına gerek yok aslında dediğim gibi bütçem yok o civarlarda. Amazonda G Pro X 3000 TL'ye düştüğünde alamadım kullandığım en iyi kulaklıklardan birisiydi o.

BR3TON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Berkay Acar
Ben amazondan g pro x aldım valla goat mic çok iyi s1mple gibiyim

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir
Biraz zaman ver hâlâ gitmiosa hoşuna iade et konuyu kapat gitsin herkes aynı şeyi yazmış zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oğuzhan KARAKUŞ
İade etmek istiyorum ama bir yandan da yeni bir kulaklık için güzel bir model bulamıyorum. Corsair HS80 2300 TL Fifine H6 da 2300 TL civarı. 2. kulaklığı alabilecek param olmadığından iade ettiğimde diğer kulaklıkların da fiyatı artar diye korkuyorum.
Gamepower mihawk kullanıyorum. Mikrofonu olsun, ses kalitesi olsun çok memnunum. Öneririm.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Gamepower mihawk kullanıyorum. Mikrofonu olsun, ses kalitesi olsun çok memnunum. Öneririm.
Tekrar Gamepower almak istemiyorum servisi ve müşteri hizmetleri Allaha yakın olsun ama öneri için teşekkür ederim.

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emre
%100'e alırsam sağır olurum ben :D Beynim dağılır CS'de. Ben %30'da falan kullanıyorum. Yeterli oluyor. Bir de ben herhangi bir uygulama kullanmıyorum equalizer için. Tak çalıştır mantığı. Kulaklıktaki 7.1 tuşuna basarsanız da baslar bir tık daha yükseliyor, bu da ses kasmayı kolaylaştırıyor.

Ben arada Steelseries GG üzerinde Sonar'ı da kullanıyorum. Bir de isterseniz oraya da bir bakın.
Bende benim Razer'da %30 civarı kullanıyorum oyunlarda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,046
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom