Neler Yeni

Benden daha eski kasa kullanan varsa gelsin buyursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus
Bunun siyahı bizdede var ama güç düğmesine basıyorum gaz verip kapanıyo çözemedim sorunu
Toshiba ninmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da Toshiba C855 galiba, hey gidi ne günler geçirdim bu cihazla. :LOL:

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen, lisede Bilgisayar bölümü okumuştum, internette gördüğünüz ilk sistemler, Slim kasalar, DOS'lar, MB düzeyinde Ram'ler vs. hepsi geçti elimden. Bu da ilk aldığım bilgisayardı, hatta yakın zamana kadar faturası bile bi' kenarda duruyodu ama derin temizlik sonrası hepsini attım. :)
Babam almış bunuds istanbulda vailantın açildiği ilk gün

TahinPekmez

80+ Silver
Babani Allah başınızdan eksik etmesin. Baban alamıyorsa sen çalış almaya devam et. bazi babalar var senin elindekini alip satan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus
Bunun siyahı bizdede var ama güç düğmesine basıyorum gaz verip kapanıyo çözemedim sorunu
Hocam buldum sorunun çözümünü benimkide 10 dk önce böyle oldu bataryayi çikarip açma tuşuna bastıktan sonra şarji bağlayip açin duzeliyor

MrFrizie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Veli Can
Tam 2001 model daha cd okuyucuları bile duruyor REİS :trpeepo: sağolsun baba yadigarı kasayla yola devam Alıntıyı görüntüle
Hocam daha eskisi var güncel olarak LoL oynamak için kullandığım sistem işlemci Intel dual core ekran kartı Nvidia 9500gt (önceki yandığı için sonradan değişti) ram 4 GB markasını bilmediğim 80 GB lik bir hard disk
Ve DDR2'den yüksek şeyleri takamadigim anakart işte sistem böyle lolde 30 40 FPS veriyor team fightlarda drop falan giriyor ama idare ediyoruz işte 🤠

Cash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan
Hocam nostalji yaşattın valla. 2001 de aynı kasadan bende de vardı maşallah iyi bakmışsın.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,036
İsim
pcustasi1
Hocam nostalji yaşattın valla. 2001 de aynı kasadan bende de vardı maşallah iyi bakmışsın.
Eyw hocam pek iyi bakıtğım söylenemez ama günümüz şartlarına ayak uydurtmaya çalıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom