Neler Yeni

Logitech G733 önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
can yücel
sizce nasıl kulaklık iyi mi? telefonda kullana bilir miyim dönüştürücü ile? yoksa başka kulaklık mı alayım?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Tarık Şen
sizce nasıl kulaklık iyi mi? telefonda kullana bilir miyim dönüştürücü alsam? yoksa başka kulaklık mı alayım?
benim bi arkadaşımda vardı benimde deneme fırsatım oldu ilk başta kulaklık gerçekten hafif ve güzel duruyo ses kalitesi de kablosuz bir kulaklık için güzel sayılabilir mikrofon performansı aman aman değil ama telefona bağlayabilir misin bilmiyorum yanında bi usb dungle ile geliyo ama onu typceye çeviricek adaptör lazım olur mu bilmiyorum çümkü genelde bu tür kulaklıklar 2.4 ghz gibi bişeyde çalışıyo düşük gecikme için internetteki videolara göz atabilirsin ya da forum gezebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
can yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim bi arkadaşımda vardı benimde deneme fırsatım oldu ilk başta kulaklık gerçekten hafif ve güzel duruyo ses kalitesi de kablosuz bir kulaklık için güzel sayılabilir mikrofon performansı aman aman değil ama telefona bağlayabilir misin bilmiyorum yanında bi usb dungle ile geliyo ama onu typceye çeviricek adaptör lazım olur mu bilmiyorum çümkü genelde bu tür kulaklıklar 2.4 ghz gibi bişeyde çalışıyo düşük gecikme için internetteki videolara göz atabilirsin ya da forum gezebilirsin
dizi, film izlerken ses kalitesi iyi olsun, oyun oynarken iyi performans versin yeter, siz video bir şey izlemişmiydiniz kulaklık ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce kablolu kulaklık mı almalıyım yoksa g733 ü mü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Tarık Şen
dizi, film izlerken ses kalitesi iyi olsun, oyun oynarken iyi performans versin yeter, siz video bir şey izlemişmiydiniz kulaklık ile

sizce kablolu kulaklık mı almalıyım yoksa g733 ü mü?
2 seçenek var
1. seçenek: ben kabloyla vesaireyle uğraşamam diyosan kablosuz
2. seçenek: ben onu hergün şarj edemem şarjla mı uğraşcam diyosan kablolu
ama benim şahsi görüşüm kablosuzdan yana eğer yoğun bi hayatın varsa akşam gelip 2-3 el atıp çıkıyosan şarj senin için çok da dert olmayacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
can yücel
2 seçenek var
1. seçenek: ben kabloyla vesaireyle uğraşamam diyosan kablosuz
2. seçenek: ben onu hergün şarj edemem şarjla mı uğraşcam diyosan kablolu
ama benim şahsi görüşüm kablosuzdan yana eğer yoğun bi hayatın varsa akşam gelip 2-3 el atıp çıkıyosan şarj senin için çok da dert olmayacaktır
2 tane kulaklığım vardı, 2 side kablosu arızalandı. kablolu oldumu bilgisayarıma yakın durmam gerekiyor, kablosuz olursa yatağıma uzanarakta film izleye bilirim.

Ben oyunda oynuyorum filmde izliyorum film izlerken uzanarak daha iyi oluyor, kablolu oldumu rahat olmuyor, g733 de iyi kulaklık ise başka öneriniz yoksa almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Tarık Şen
2 tane kulaklığım vardı, 2 side kablosu arızalandı. kablolu oldumu bilgisayarıma yakın durmam gerekiyor, kablosuz olursa yatağıma uzanarakta film izleye bilirim.

Ben oyunda oynuyorum filmde izliyorum film izlerken uzanarak daha iyi oluyor, kablolu oldumu rahat olmuyor, g733 de iyi kulaklık ise başka öneriniz yoksa almayı düşünüyorum
Asus tuf h3 almıştı bi arkadaşım onu da denemiştim ama G733 ayrı bi hafif ve rahat

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
ibrahim ahıskalı
cloud 3 wireless öneririm 120 saat batarya kapasitesi var seside güzel bass ı pek olmasada fps oyunlarında güzel performans veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
can yücel
Asus tuf h3 almıştı bi arkadaşım onu da denemiştim ama G733 ayrı bi hafif ve rahat
ses kaliteside iyi ise daha iyi olur, deneme fırsatımda yok nasıl çıkacak diye, internetten alacağım için iadeside olmuyor galiba hata yoksa hijyenden dolayı

cloud 3 wireless öneririm 120 saat batarya kapasitesi var seside güzel bass ı pek olmasada fps oyunlarında güzel performans veriyor
gördüm onu ama çok kaba duruyor, ben fazla oyun oynayan biri değilim daha çok müzik film izleyip dinliyorum ama arada oyunda oynarım ondan ilk öncelik ses kalitesi benim için

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
ibrahim ahıskalı
ses kaliteside iyi ise daha iyi olur, deneme fırsatımda yok nasıl çıkacak diye, internetten alacağım için iadeside olmuyor galiba hata yoksa hijyenden dolayı

gördüm onu ama çok kaba duruyor, ben fazla oyun oynayan biri değilim daha çok müzik film izleyip dinliyorum ama arada oyunda oynarım ondan ilk öncelik ses kalitesi benim için
ses kalitesi olarak g733 ün cloud 3 ten iyi olacağını düşünmüyorum hem 24 bit cloud 3

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
can yücel
ses kalitesi olarak g733 ün cloud 3 ten iyi olacağını düşünmüyorum hem 24 bit cloud 3
g733 de 24 bit olması lazım, cloud 3 çok kaba duruyor ve pedleride deri yazın terletme yapar mı?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
can yücel
1711221910639.png
1711222018459.png

bende resimdeki gibi dönüştürücü var, 2 cm boyutunda bir şey küçük yani. Arctis 7+ Wireless g733 den daha iyi midir hocam?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,540
Üyeler
141,309
Son üye
experting
Top Bottom