Neler Yeni

🔥İndirim XFX Speedster Merc 310 Amd Radeon Rx 7900 Xt 27.500 TL !!!! KOŞ !

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
Çok iyi fırsat, garanti konusuna çok takılmam derseniz alınır net şekilde.
Dediğim gibi hıyar gelmedi bana, size de geleceğini sanmam.

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şahsım adına reklam yapmadığımı, direkt cuma günü amazon üzerinden aldığımı ispatlayabilirim.
Endişenizi anlıyorum çünkü geçen hafta yine amazonda indirimdeydi 7800XT, firmayı araştırınca hiçbir şey çıkmadığı için almaktan vazgeçtim.
O gün başka bir forumdan bir arkadaş aldı 7800XT, ona özellikle rica etmiştim kart gelince bana bilgi verir misin diye. Ertesi gün kartı gelince fotoğraf atıp bana sorun olmadığını bildirdi, ben de ondan sonra amazon üzerinden aldım.

Ama şu garanti olayı kafamı karıştırdı muhtemelen iade edeceğim.

İşte sorun şu ki ortada resmi distribütör olmadığı için onarımı kim yapacak o kısmı anlamadım.
Neden garantisi yok mu

Siluet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Burak Akça
Neden garantisi yok mu
Diğer forumda satıcı arkadaş aşağıdaki gibi yazmış. O yüzden resmi distribütör garantili değil diye anlıyorum ama garanti işi nasıl olacak o kısmı anlamadım.

''Hocam ithalatci garantisi 1 yil olur onarim degisim kendi bunyesinde olur ,bu ithalatci garantili degil.

Urunler direk XFX tarafindan garantili bizim araciligimiz ile degisim yapiliyor,Turkiye deki distribitorlerde ayni sekilde XFX tarafindan garantiyi sagliyor bizde , ama malesef Turkiye distribitorleri bu kartlari getirip satmiyor getirsede yuksek fiyatlari var.Biz firma olarak surumden kazanmayi sectigimiz icin ve birazda piyasada adimiz olsun diye bu fiyatlari sectik''

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Furkan Görür
Çok iyi fırsat, garanti konusuna çok takılmam derseniz alınır net şekilde.
Dediğim gibi hıyar gelmedi bana, size de geleceğini sanmam.

Alıntıyı görüntüle

Ben şahsım adına reklam yapmadığımı, direkt cuma günü amazon üzerinden aldığımı ispatlayabilirim.
Endişenizi anlıyorum çünkü geçen hafta yine amazonda indirimdeydi 7800XT, firmayı araştırınca hiçbir şey çıkmadığı için almaktan vazgeçtim.
O gün başka bir forumdan bir arkadaş aldı 7800XT, ona özellikle rica etmiştim kart gelince bana bilgi verir misin diye. Ertesi gün kartı gelince fotoğraf atıp bana sorun olmadığını bildirdi, ben de ondan sonra amazon üzerinden aldım.

Ama şu garanti olayı kafamı karıştırdı muhtemelen iade edeceğim.

İşte sorun şu ki ortada resmi distribütör olmadığı için onarımı kim yapacak o kısmı anlamadım.
Onarımı faturadaki firma yapacak. Yani seve seve yapacak :) yapmazsa thh başvurup seve seve nin tam tersini yaptırırlar

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Dh ye 2 tane var bu konudan
Ne hikmetse bi anda aciliyor konular

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Furkan Görür
Ya seneye bulamazsak adamları hocam :D
o zaman aldığın yer iade sağlar yani Trendyol

Örneğin benzer durum oldu bende. Mağaza kapanmış o yüzden pazar yeri sağlayıcısı sağladı iadeyi

seyfu37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
seyfullah pür
Garantiye takılanlar, kartı elinize aldıgınızda makineye bagladıgınızda bir problem yoksa, kolay kolay bir problem çıkmaz. Ekran kartı saçma sapan oc yapmadıgınız sürece bozulmaz. rahat olun.

Willerox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
emre çakmak
Bu adamlar 2008den beri donanımhaber üzerinden satış yapıyomuş normalde. 13 yıllık Limited Şirketiymiş. 6 Martta önümüzdeki günlerde 7900xt'leri kampanyaya sokacaklarını belirtmişler. Heralde bu fiyatlar o yüzden
dh.png

Daha detaylı incelemek isteyenler için konu linki

Garantisi 2 yıl olarak belirtilmiş bu arada
dh2.png

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Turhan Işık
Xfx resmi distribitörü Oksid Bilişim. Uzun zamandır onlar getiriyor. Oksid de garnti konusunda çok iyidir. Genelde direkt değiştirir elinde yoksa üst model verir. Henüz kendileriyle sıkıntı yaşayan duymadım ben.

Owlore

80+
Xfx resmi distribitörü Oksid Bilişim. Uzun zamandır onlar getiriyor. Oksid de garnti konusunda çok iyidir. Genelde direkt değiştirir elinde yoksa üst model verir. Henüz kendileriyle sıkıntı yaşayan duymadım ben.
Aynen ben gamepower medusa yolladım sesler eşit gelmiyor diye tamir bekliyordum sürücü falan değiştirirler herhalde dedim adamlar direkt yenisini yolladı (ama bir de pentaya bakıyoruz...)

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Turhan Işık
Aynen ben gamepower medusa yolladım sesler eşit gelmiyor diye tamir bekliyordum sürücü falan değiştirirler herhalde dedim adamlar direkt yenisini yolladı (ama bir de pentaya bakıyoruz...)
Paralel ithalat cihazlardan uzak durun 2-3 bin TL fazla verir daha sağlam garantilisini alırım.

Pentayla corsair mouse için bir garantilik olduydum. Para iadesi dediler sonra itiraz vs üst model bir şey verdiler.

Her firmanın sıkıntılı işi oluyor oksidinde şimdi baktım 3-5 şikayetvarda kaydı var.

Owlore

80+
Paralel ithalat cihazlardan uzak durun 2-3 bin TL fazla verir daha sağlam garantilisini alırım.

Pentayla corsair mouse için bir garantilik olduydum. Para iadesi dediler sonra itiraz vs üst model bir şey verdiler.

Her firmanın sıkıntılı işi oluyor oksidinde şimdi baktım 3-5 şikayetvarda kaydı var.
Ben de hs80 wireless yolladım, tamir edemeyiz 3.5k'ya stok değişimi yaparız dediler. Geri yollayın dedim thh başvuru yapacağım

Top Bottom