Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Puma CA Pro Sport Lth PUMA White-Yellow Sizzl 1454TL

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,296
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Sarı olmasa alırdım

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Tuna

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Kağan
Rahat oluyor mu ya bunlar

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Ensar

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,819
İsim
Abdullah Aydoğdu
buna bak hocam istersen bendede var
(siyah beyazi)
Bunu mağazada denedim dehşetül vahşet rahattı. 2.700 lira falandı. Amazon'da 44.5 numaraya kadar indirimdeydi 1.600 lira falandı. Ama ben 45 giyiyorum :/ Ben beyaz-siyah olanından alacağım eğer indirime denk gelırsem.

İnsanların NPC gibi Nike giymeyi bırakması lazım. Nike'ın giriş seviyesi ayakkabısına 3k vereceğime Puma'nın orta kalite ayakkabısına 3k veririm ayağım rahat eder. Nike çizgisine para ödeyemem.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Tuna
Bunu mağazada denedim dehşetül vahşet rahattı. 2.700 lira falandı. Amazon'da 44.5 numaraya kadar indirimdeydi 1.600 lira falandı. Ama ben 45 giyiyorum :/ Ben beyaz-siyah olanından alacağım eğer indirime denk gelırsem
bi sneakerin bu kadar rahat olmasi harbi sasirtici ben 1100 e falan aldim baya memnunum cakma panda dunk giymek yerine bunu giyiyorum :D

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Enes kaya
bende biraz düz tabanlık var o yüzden rahat gelmedi ve genel olarak spor tarz giymeyi sevdiğim için hoşuma gitmemişti. he ama bu tarz ayakkbıları illa giyenler oluyor onlara sorsan rahat der mesela herksein rahat anlayışı da farklı

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,819
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bu ayakkabının tabanı bence cok kotu gozukuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende biraz düz tabanlık var o yüzden rahat gelmedi ve genel olarak spor tarz giymeyi sevdiğim için hoşuma gitmemişti. he ama bu tarz ayakkbıları illa giyenler oluyor onlara sorsan rahat der mesela herksein rahat anlayışı da farklı
Ben de fileli spor ayakkabılar giyiyorum genelde. Sneaker ayakkabılar parmakları sıkıştırdığı için bana rahat gelmiyorlar.
Ama bu puma rebound harbi rahat

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Enes kaya
Bunu mağazada denedim dehşetül vahşet rahattı. 2.700 lira falandı. Amazon'da 44.5 numaraya kadar indirimdeydi 1.600 lira falandı. Ama ben 45 giyiyorum :/ Ben beyaz-siyah olanından alacağım eğer indirime denk gelırsem.

İnsanların NPC gibi Nike giymeyi bırakması lazım. Nike'ın giriş seviyesi ayakkabısına 3k vereceğime Puma'nın orta kalite ayakkabısına 3k veririm ayağım rahat eder. Nike çizgisine para ödeyemem.
eskiden ayakkabının tadını bilenler puma alırdı zaten ama sonradan puma nıke kadar reklam yapıp yükselemedi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,819
İsim
Abdullah Aydoğdu
eskiden ayakkabının tadını bilenler puma alırdı zaten ama sonradan puma nıke kadar reklam yapıp yükselemedi
Puma'nın giriş seviyesi ayakkabıları bile rahat. Soft foam tabanı olmayan pumaya denk gelmedim diyebilirim.
Sadece bu smash buck 3.0'ları begenmedım, ön tarafı çok dar. Önceki puma smashlar çok rahattı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de Reebok Court Advance denemiştim, o da puma rebound kadar rahattı.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Ensar
Bende de düz tabanlık var, sipariş vermiştim. İade mi etsem?

Top Bottom