Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Epic Games sepetim nasıl

Galvatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cengiz Karaköseoğlu
Kuponlu indirim tahminlere göre ( garanti değil) 26 mayıs diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Arslan
Aslında staker den biraz umutsuzum ve kararsızım. alan wake 2 kesin alıyorum. detroıd daha önce crack oynamış bitirmiştim. şimdi alıp farklı sonlarda bitirmek istiyorum.

Alıntıyı görüntüle
Güzel sepet. Bence alınır. Stalker da serinin hatrına gider. Detroit in zam yememesine şaşırdım doğrusu geçen yıldan beri bu fiyatta

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Yusuf Özdemir
Aslında staker den biraz umutsuzum ve kararsızım. alan wake 2 kesin alıyorum. detroıd daha önce crack oynamış bitirmiştim. şimdi alıp farklı sonlarda bitirmek istiyorum.

Alıntıyı görüntüle
Knk epic zam yapmaz gibi geliyor yaz indirimini bekleyebilirsin. %33 yaparlarsa kar edersin. Yapmazlarsa bir şey kaybetmezsin. Hayırlı Ramazanlar!

TahinPekmez

80+ Silver
Knk epic zam yapmaz gibi geliyor yaz indirimini bekleyebilirsin. %33 yaparlarsa kar edersin. Yapmazlarsa bir şey kaybetmezsin. Hayırlı Ramazanlar!
sagol agam teşekkürler hayırlı iftarlar

7mit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ümit Bar
%33 indirim kodu bekleyin bence ayrıca isbankası genc kart %50 iade yapıyor oyun alışverişinde kullanıyorsanız o kampayaya da katılın

TahinPekmez

80+ Silver
Acelen yoksa bekle kupon la al kardeşim,zaman geçtikçe fiyatı da düşe
evet öyle yapayim, zaten hali hazırda 20 küsür beklemede oyun var. niye aliyorum bende anlamiyorum. rdr2 zaten ömrümü yedi. bitmiyor

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
Detroit için o fiyat günümüz şartlarında şaka gibi bir fiyat.Alın oynayın oynattırın.Diğer iki oyunu oynamadım alan wake güzel videolarını izlemiştim ama stalker hakkında çok bir şey hatırlamıyorum bir şey diyemem

TahinPekmez

80+ Silver
Detroit için o fiyat günümüz şartlarında şaka gibi bir fiyat.Alın oynayın oynattırın.Diğer iki oyunu oynamadım alan wake güzel videolarını izlemiştim ama stalker hakkında çok bir şey hatırlamıyorum bir şey diyemem
detroid icn indirim beklemeye gerek yok.hemen alinmali bencede. belki.zam.yapmayi unutmuslardir :D

TahinPekmez

80+ Silver
Top Bottom