Neler Yeni

Instagram Yardım edin Orhan evlatlarının saldırısı altındayım

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Mustafa
Arkadaşlar yardım eder misiniz bu şeyler hesaba girip duruyor İstanbuldan da girip duruyorlar acaba diğer hesaplara da bir şey olma ihtimali var mı?
IMG_0861.jpeg
IMG_0862.jpeg

ysuflix

80+ Gold
şifreyi değiştirmek ✖
konu açmak ✔

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şifreyi değiştirmek ✖
konu açmak ✔
Değiştirdim zaten ekstra bir şey yapmaya gerek var mı diye soruyorum sırf böyle dediniz diye en ufak şeyde konu açacağım diğer acil işi yardıma ihtiyacı olanlarınki çözülmesin diye bir aklı olan siz varsınız valla. Alacağım ekmeği foruma soracağım

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Kubilay Aktemur
botlar deniyor olabilir. benim hotmail hesabına her gün deniyorlar, bildirim bile göndermiyor microsoft. normal bir şey çünkü.

buff

80+
Tüm cihazlardan çıkış yapma seçeneği vardı sanki. Bir de fazladan 2 aşamalı girişi aktifleştirirsen tamamdır.

Palo DAYI

80+ Silver
Değiştirdim zaten ekstra bir şey yapmaya gerek var mı diye soruyorum sırf böyle dediniz diye en ufak şeyde konu açacağım diğer acil işi yardıma ihtiyacı olanlarınki çözülmesin diye bir aklı olan siz varsınız valla. Alacağım ekmeği foruma soracağım
Pide tavsiye ederim hazır ramazandayiz pide yiyin hocam :) şaka bir yana cirf dogrulama açık değilse acin yada hesabin gmailini değiştirmeyi deneyin

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Benim hesabi elon muska ele gecirmisti kripto postlari atiyodu 2fa açtım şifre değiştim sıkıntı yok şuan

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Eren
başlığa bak sdpgtfçwsğeçtfgws başka ülkede yaşayabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular