Neler Yeni

Devamsızlık ne kadar kaldı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
HAFIZ MEHMET
Merhaba, şu anda ne kadar daha devamsızlığım var benim?
35
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müdürün lafına güvenip de okulda kalma riskini göze alma kardeşim 3 ayın kalmış git okuluna bir şeyin eksilmez korkma fakat dediğim gibi yönetlmeliğe göre vefat durumu sadece annen, baban, kardeşin gibi çekirdek iade ise 10 gün eklenir ve o eklenen 10 gün de öyle satırda değil en sol da bir alan daha açılır mavi renk orada yazar.

Senin 2.5 gün devamsızlık hakkın var kardeşim. Müdür seni başından sağlmış.
12. sınıfsa işler değişir hocam

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
hocam müdür yardımcısı ekstra 10 gün ekleniyor dedi bana bu durumda toplam 30 değil 40 gün oluyor demek ve orda ekstra olarak 6 gün yazan benim devamsızlığımdan sayılmıyor.
kanka müdür yardımcısı isterse senin devamsızlıgını 0 bile yapabilir aileni çagır huyuna gidin siler

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Böyle bir menüden yapılıyor sana dediğim işlem ve senin izinli sayılıyor olman lazım dı 11 gün olması için.

İzinli veya faaliyet tıklayınca altta açıklama kısmına yazılıyor

1710946258917.png

kanka müdür yardımcısı isterse senin devamsızlıgını 0 bile yapabilir aileni çagır huyuna gidin siler
Bunu yazan dostum neye güvenerek böyle bir bilgi verdin arkadaşa bilmiyorum Fakat bu dediğin şey senin tamamıyla alakası yok Bu arkadaşın senin dediğine benzer bir şey yapabilmesi için yapabileceği en mantıklı şey şudur ki gidip herhangi bir spor faaliyet kursundan devamsızlık olduğu günleri belirleyip o günlerde maçtaymış ya da spordaymış gibi gidip kendini faaliyette göstererek sizin deyiminize sıfırlama işlemi yapabilir Fakat bu sıfırlama değil hani herhangi bir şey değişmiyor yani

Son düzenleme:

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
Böyle bir menüden yapılıyor sana dediğim işlem ve senin izinli sayılıyor olman lazım dı 11 gün olması için.

Alıntıyı görüntüle

Bunu yazan dostum neye güvenerek böyle bir bilgi verdin arkadaşa bilmiyorum Fakat bu dediğin şey senin tamamıyla alakası yok Bu arkadaşın senin dediğine benzer bir şey yapabilmesi için yapabileceği en mantıklı şey şudur ki gidip herhangi bir spor faaliyet kursundan devamsızlık olduğu günleri belirleyip o günlerde maçtaymış ya da spordaymış gibi gidip kendini faaliyette göstererek sizin deyiminize sıfırlama işlemi yapabilir Fakat bu sıfırlama değil hani herhangi bir şey değişmiyor yani
faliyet falan göstermiyor direk ogün okuldaymışsın gibi gösterebiliyor

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
faliyet falan göstermiyor direk ogün okuldaymışsın gibi gösterebiliyor
Güzel kardeşim senin dediğin mantıkta bir şey yok Eğer bir öğrenci aynı gün yok yazıldıysa sadece aynı gün içerisinde değişiklik yapılabiliyor farklı bir gün üzerinden çok fazla bir gün geçmişse Bu dediğin şey yapamıyorlar öyle kimse keyfini kahyasına göre hiçbir öğrencinin devamsızlığı hakkında bir değişiklik yapamaz Belli ki çok çizgi film izleyen bir insansın Sana önerimdir ki hayallerden biraz uzak kal kardeşim

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Bruce WAYNE

Alıntıyı görüntüle

hocam şu an hastayım yakınım vefat ettiği için 1 hafta gidemedim. Müdür yardımcısı 10 gün ekleniyor dedi eve gönderdi. Ben ne yapayım şimdi?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
hocam şu an hastayım yakınım vefat ettiği için 1 hafta gidemedim. Müdür yardımcısı 10 gün ekleniyor dedi eve gönderdi. Ben ne yapayım şimdi?
Kardeşim seni eve gönderen müdür ise yarın gidip şunu yapacaksın müdürün Bu dediğini onaylatacak bir imzalı bir kağıt verecek sana sen Buna istinaden istersen 10 gün boyunca daha okula gitme. Eğer ki Herhangi bir sıkıntı yaşarsan devamsızlıkla alakalı dersin ki benim okula gelmememin sebebi müdürün bana böyle böyle demesi Bakın bu da bunun kanıtı diye canını savunursun Fakat sen elinde bir kağıt yokken yoktan ya da 10 gün gitmemezlik yaparsan emin ol ki kardeşim sen o sınıfta kalırsın senin şu an resim olarak İki buçuk gün devamsızlık hakkım gözüküyor Eğer ki hani senin için Sıkıntı olmayacaksa bana öğrenci bilgilerini ver ben sistemden bakayım ama dediğim gibi hani emin ol senin şu an iki buçuk gün devamsızlık hakkım var.

Ha bir de kusura bakma sesli klavyeden yazıyorum Eğer anlamadığım bir sıkıntı ya da bir cümle varsa söyle Tekrardan yazarım

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Bruce WAYNE
Kardeşim seni eve gönderen müdür ise yarın gidip şunu yapacaksın müdürün Bu dediğini onaylatacak bir imzalı bir kağıt verecek sana sen Buna istinaden istersen 10 gün boyunca daha okula gitme. Eğer ki Herhangi bir sıkıntı yaşarsan devamsızlıkla alakalı dersin ki benim okula gelmememin sebebi müdürün bana böyle böyle demesi Bakın bu da bunun kanıtı diye canını savunursun Fakat sen elinde bir kağıt yokken yoktan ya da 10 gün gitmemezlik yaparsan emin ol ki kardeşim sen o sınıfta kalırsın senin şu an resim olarak İki buçuk gün devamsızlık hakkım gözüküyor Eğer ki hani senin için Sıkıntı olmayacaksa bana öğrenci bilgilerini ver ben sistemden bakayım ama dediğim gibi hani emin ol senin şu an iki buçuk gün devamsızlık hakkım var.

Ha bir de kusura bakma sesli klavyeden yazıyorum Eğer anlamadığım bir sıkıntı ya da bir cümle varsa söyle Tekrardan yazarım
Hocam ölüm belgesi istemişti onu götürmüştüm. Birde sistemden nasıl bakıyorsunuz?

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Tuğra
Güzel kardeşim senin dediğin mantıkta bir şey yok Eğer bir öğrenci aynı gün yok yazıldıysa sadece aynı gün içerisinde değişiklik yapılabiliyor farklı bir gün üzerinden çok fazla bir gün geçmişse Bu dediğin şey yapamıyorlar öyle kimse keyfini kahyasına göre hiçbir öğrencinin devamsızlığı hakkında bir değişiklik yapamaz Belli ki çok çizgi film izleyen bir insansın Sana önerimdir ki hayallerden biraz uzak kal kardeşim
denendi onaylandı ne hayalinden bahsediyorsun bir şey bilmeden konuşuyorsun :D

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Ek olarak saçma şekilde buradaki Bazı arkadaşların dediği ithamlarda aldırış etme Yok işte müdür siler kafasına göre istersen sıfırlar iyi niyetine git tarzı hiç bir cümle Yok kardeşim sen bunları kafandan sil Resmi işlerle senin resmi işlerle ilgileniyorsun resmi şekilde işini hallet Saçma saçma işlerle uğraşma

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ölüm belgesi istemişti onu götürmüştüm. Birde sistemden nasıl bakıyorsunuz?

Hocam yakın bir tanıdığım Milli Eğitim Bakanlığı'nda yüksek bir kıdemde hizmet veriyor kendisinden Rica ederim kendisini beni kırmaz ricamı yerine getirir öğrenmiş oluruz Fakat eğer ölüm belgesi falan götürdüysen güzel bak Kendini sağlama almışsın ama ya Müdür Yardımcısı hata yaptı ya da müdür hata yaptı ikisinden birisi senin orada dediğin gibi 3 ve ekranda izleniyor veya faaliyet kısmında olman gerekiyor o şekilde özürlü kısmına yazması Senin o 30 günlük hakkından kullanır Sen şu anda iki buçuk gün devamsızlık hakkım var diyorum Çünkü 6 gün oradan kullanmışsın ya öyle bir şey olmuyor Sen izin aldın tarihten itibaren 10 gün boyunca direkt sistem ilk günden itibaren sana devamsızlık hakkı giriyor o da şu şekilde oluyor örnek veriyorum bir Mart günü eğer ki vefat ile ilgili bir bildiride bulunursan 10 Mart'a kadar 1 Mart'tan biri Mart günü sana izin verir bu konu bu şekilde çalışıyor Hani o gün gelmedi O gün yok yazıldım yok 1 Mart'tan itibaren 10 Mart'a kadar Tüm günlerde direkt resmi olarak izinli sayılıyorsun

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
denendi onaylandı ne hayalinden bahsediyorsun bir şey bilmeden konuşuyorsun :D
Hocam sistemi değiştirdiler artık biz 12. sınıf olduğumuza müdürlerle müdür yardımcılarıyla hep sohbet içerisindeyiz raporlu yada faaliyet olmadığı sürece izin kağıdı olsa bile işlenemiyor 2-3 günden sonra ya o gün vericekler kağıdı yada ertesi gün hemen vermeliler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,129
Üyeler
140,775
Son üye
siyahsupra
Top Bottom