Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2999TL-----Microsoft Xbox Kablosuz Mikrofonlu Gaming Kulaklık(Son 1 Yılın En Düşük Fiyatı)

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,966
İsim
Ekonomi Çok iyi
1710946391470.png

onut9797

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Onur Bütün
Ben kullanıyorum Corsairi, kablosuz ancak Bluetooth özelliği yok sadece Xbox konsollarında kullanılıyor. Bilgisayarda kullanmak için Xbox Wireless Adaptörü almak lazım. Bu arada Xboxta kullanmak için herhangi bir şey gerekmiyor orda yanlış anlaşılma olmasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yasin
Bunu almaktansa corsair HS75 almak daha mantıklı. Bunun bluetooth özelliği var eyvallah ama bluetooth sürümü çok düşük, yani telefonda felan kullanmaya değmez. Pc de kullanmak mümkün ama zaten hs75 de aparat ile pc de kullanılıyor. Fiyat ise en indirimli halinden yarı fiyatı ucuz.

xbehelit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Aygun
Bu cihaz Xbox cihazı olanlara gider xbox kolunuz nasıl tekte cihaz ile eşleşiyorsa bu da direk eşleşiyor Xbox Gamepadlerle aynı sürücüyü kullanıyor cihazım var elimde ayar, dongle gerektirmeyen kulaklık lazım bana diyorsan konsolcu agalar alsın. Üst model konsol kulaklığı arıyorum mangırım var diyen de Steelseries 7X alsın PS5 XboxSeries X-S ve PC, telefon uyumlu harika bir cihaz.

Top Bottom