Neler Yeni

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Bence beşiktaş da o lige gitsin çok kötüler

cerrahh

80+ Bronze
hep muamele bunlar ya. çekmez.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
neyi yazmışım okuman mı yok?
senin okuman yok galiba trabzon olaylarından gelip ligde ki 2-3 olayı birleştirip başkanınızın son 5 yıldır yaptığı ağlamayı yaparak kendinizi kendi kafanıza göre haklı cıkarmaya calısıyorsunuz :) basarısıssınız ve bu sezonda öyle olacaksınız iç sahanızda son dakika dünyada görülmemiş 3 macta 3 penaltı kazanıp 2 sini kazandınız birinde berabere kaldınız (7puan):) hakemler bile neye penaltı verdiklerini şaşırdılar ve hepsi son dakıkalarda oldu. çok haksızlığıa uğramıssınız ya :) size o dünyada görülmemiş penaltıalr gelmeseydi şuan puan farkı acılmıştı yarıştan %90 düşmüsstünüz hala kendi kafanıza göre haksız olduğunuzu düşünüp gülünç duruma düşüyorsunuz ...

lydialy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Altan Yenigün
senin okuman yok galiba trabzon olaylarından gelip ligde ki 2-3 olayı birleştirip başkanınızın son 5 yıldır yaptığı ağlamayı yaparak kendinizi kendi kafanıza göre haklı cıkarmaya calısıyorsunuz :) basarısıssınız ve bu sezonda öyle olacaksınız iç sahanızda son dakika dünyada görülmemiş 3 macta 3 penaltı kazanıp 2 sini kazandınız birinde berabere kaldınız (7puan):) hakemler bile neye penaltı verdiklerini şaşırdılar ve hepsi son dakıkalarda oldu. çok haksızlığıa uğramıssınız ya :) size o dünyada görülmemiş penaltıalr gelmeseydi şuan puan farkı acılmıştı yarıştan %90 düşmüsstünüz hala kendi kafanıza göre haksız olduğunuzu düşünüp gülünç duruma düşüyorsunuz ...
tipik bir gsli... haksiz penalti ve hakem hatalarından bahsedecek son kişiler gelmiş burda 🙂 koyarak laf söylediğini zannediyor 🤣🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sene ali koç fb yönetiminin karnesini yazıyorum
1-hakemlerin önünü kesin taciz edin fotolarını çekin
2-rakip takım hakkında ülkenin beka sorunu dedi( büyük hadsizlik)
3-şike yaptı demiyorum ama şikeci juventus bile bunlar kadar penaltı kazanmadı. birde kazandıkları penaltılar son dk berabereyken geldi. bu son dk penaltılarla 3 puan aldılar.
4-Medyayı satın aldıklarıda bariz ortada. RAKİP takımların özellikle gs'ın en ufak bir olayı olsa bütün yorumcular 1 hafta 10 gün konusuyorlar. Konuştukları şeyin 10 katı 100katı rezil bişey olsa fb için, satın alınmış yorumcu ve troller 3 maymunu oynuyorlar. olayların üstünü kapatmaya çalışıyorlar. örnek hakeme bu sahadan çıkamazsın ölüm tehtidi
5-Hakeme ölüm tehtidi yaptılar. Büyük şımarıklık.

SONUÇ
en son bu olaylar patlamadn önce hakeme ölüm tehtidi yapmıslardı. Bu gücü nereden aldıkları belli. Fb yönetimi ve oyuncuları aşırı şımarmışlardı ve şımarıklıkları yüzünden dogru kararlar alamadan hareketler yapmaya başladılar. En son bu şımarıklıkları büyük patladı trabzonspor maçında.
Trabzonspor sehircisini kasıtlı kışkırtan fb oyuncularıda bu şımarıklılıgın bir başka örnegidir.

Sahaya inme olayı patlmadan önce herkesin kabul ettigi bir gerçekte var. Nedir bu gerçek? Maç ertelenmeliydi ortam çok aşırı gergindi diyorlar. Bunu özellikle FB yönetimi diyor! Şimdi sormazlar mı adama! madem maç ertelenmeliydi ne işiniz var saha ortasında tepinmeye yapmacık yapmacık sevinç gösterisi yapmaya adam derler. Madem ortam bu kadar gergindi FB yönetiminin yapması gereken maç bitiminden sonra oyuncuları derhal soyunma odasına götürmektir. Aklı olan bunu yapar! yani insanın aklına şu geliyor sanki biri kötü niyetli kasıtlı olarak o takımı sahanın ortasına götürdü. olay çıksında birileri ölsün diye! insanın aklına bu geliyor.

KARAR: FB yönetimi haddini oldukça aşmıştır ve yaptıgı her şey Türk futbolunu karıştırmaya yönelik hadsizce hareketlerdir. ama birileri zengin çocugu oldugu için yaptıkları yanına defalarca kar kalmıştır. Futbolsever biri olarak degil haksızlıga dayanamayan biri olarak artık FB'nin haddinin bildirilmesini diliyorum. bu kadar şımarık ve her şey yanına kar kalan bir sezon daha görmedim fb için. umarım haddini bildirirler bu takmıın artık çünkü çok oldu herkesten kendini büyük sanıyor ve çevresine saygı duymuyor.
mantığa bak senin mantığın o saatte dışarıda ne işi varmış ile aynı mantık. iğrenç bir zihniyet...

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
tipik bir gsli... haksiz penalti ve hakem hatalarından bahsedecek son kişiler gelmiş burda 🙂 koyarak laf söylediğini zannediyor 🤣🤣
Her maçı son dakika penaltısıyla maç alıyorsunuz. Ağlamanız keyif veriyor. Sene sonu dinlersiniz yine

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
YÜZLERCE ADAM MI üstteki yazımı oku osai koşup vuruyor ostarwolde koşup tekme atıyor. nerde yüzlerce insan? ikisi de vurmak için kendisi koşuyor
Dostum şurda kaç kişi var ben sayamadım da;
1710955244997.png

Olay umrumda değil birine haklıda demiyorum da yani gs gelmiş hamsi sevinci yapmış ona tepki yok millet kadıköyde yapmadığı kalmamış ona tepki yokta buna tepki vermeleri boş. He birazdan bana FB li diyiceksin bende sana arkamla gülücem.

muratthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat turhan
gerekirse feneri batırırım ama kendimi asla ifşa etmem diyor :)

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Olimpiyatta beşiktaş taraftarı sahaya girdi bizimkiler içeri kaçtı :D Hayır öyle bir algı var ki sanki orada 20 kişiyede 200 kişi daldı o 20 kişi dövdü hepsini

Nerenizle izliyorsunuz ilk giren adamı kel olan yere indiriyor yerdeki adama osayi vuruyor diğer fenerlide gelip aynı adam yerdeyken kafasına tekme atıyor. Kafaya atılan tekmede adam ölse katil futbolcu olacak boş yapıp durmayın arkadaş aklınızla konuşun azıcık

Yerdeki adamın kafasına gelip vuruyor birde adam ölüp gitse gerçi KOÇ gider ailesine para verir sustururdu :D
Beşiktaşlılar girene vursada bir şey demezdim, en başta hatayı yapan cezasını çekecek.

Yerde yatan savunmasız bir adamı yumruklamazdım mesela
Dostum benim dediğimle alakası yok dediğin şeyin, sen şimdi sokakta biriyle kavgaya tutuştun dövüştün ve adamı yere serdin orda bırakıyor musun? Yüzlerce video gördüm yerdekine daha beter vurulur. O sahaya girdiysen sonucunada katlanıcaksın.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro

mantığa bak senin mantığın o saatte dışarıda ne işi varmış ile aynı mantık. iğrenç bir zihniyet...

Algı yapmaya çalışma ne demek istedigimi herkes çok iyi anlıyor. Kendinizle çelişmeyin!
Diyorsun ki maç ertelenmeliydi ortam çok gergin.
Sonra hiç bir şey olmamış gibi yüzsüz gibi saha ortasına çık tepin. yapmacık sevinç yap.

Ben burada kötü niyet, artniyet ararım. Fb yönetimi resmen birisi ölsün ülke karışsın diye çıkardı oyuncuları oraya diye insanın aklına şüpheler geliyor.
Benim aklıma bu şüpheleirn gelmemesi için o zaman şunu demiyeceksiniz. Maç ertelenmeliydi ortam çok gergindi demiyeceksiniz. Bunu diyorsan saha ortasına yapmacık tepinmeler yapma. Yani özetle kendinizle çelişmeyin. Bu takım bu sene harbiden mikser gibi oldu zengin çocugu başkanınız sayesinde oyuncak oldu. Ülkeyi karıştırmaktan başka yaptıgınız bir şey yok.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Beşiktaşlılar girene vursada bir şey demezdim, en başta hatayı yapan cezasını çekecek.

Dostum benim dediğimle alakası yok dediğin şeyin, sen şimdi sokakta biriyle kavgaya tutuştun dövüştün ve adamı yere serdin orda bırakıyor musun? Yüzlerce video gördüm yerdekine daha beter vurulur. O sahaya girdiysen sonucunada katlanıcaksın.
Doğru doğru reis sahaya dalıp gül atmalarını beklemek saçma ama osterwolde de aynı haltı yedi savunmasız adamın kafasına tekme atmak :/
ALLAH korusun kafa hassas bir şey olsa felç kalsa ölse daha mı iyi olacak.
Sahaya giriş nedenleri de belli kimse kelebek bıçakla oyun oynamak için sahaya dalmaz iki tarafta suçlu.
İki tarafada 5 maç seyircisiz oynama cezası yeter ama bunun birde istanbulu var illaki trabzon da gidecek

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Uygunsuz davranış
Avrupa Süper Lig projesine katılırız

Dostum şurda kaç kişi var ben sayamadım da;
Alıntıyı görüntüle

Olay umrumda değil birine haklıda demiyorum da yani gs gelmiş hamsi sevinci yapmış ona tepki yok millet kadıköyde yapmadığı kalmamış ona tepki yokta buna tepki vermeleri boş. He birazdan bana FB li diyiceksin bende sana arkamla gülücem.
sahaya ilk joker maskeli inip osai ve arkadaşları döverken ki görüntü. maskeli eleman sahaya ilk inen kişi onu görüp 2-3 kişi peşinden indi ve ekledğim foto da sadece saha da 4-5 kişi tribünden inmiş durumda :) geri kalan herkes fener yedek klubesi ve güvenlik görevlileri. YÜZLERCE taraftar kovalayıp dövüyor dimi :) simdi arkanı dön başka islerim var
1710955658825.png

bak sen paşama öyle mi olmuş son 2 yılda hedef 1 mılyon penaltı makarsı da gs ye yapılyor zaten

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Doğru doğru reis sahaya dalıp gül atmalarını beklemek saçma ama osterwolde de aynı haltı yedi savunmasız adamın kafasına tekme atmak :/
ALLAH korusun kafa hassas bir şey olsa felç kalsa ölse daha mı iyi olacak.
Sahaya giriş nedenleri de belli kimse kelebek bıçakla oyun oynamak için sahaya dalmaz iki tarafta suçlu.
İki tarafada 5 maç seyircisiz oynama cezası yeter ama bunun birde istanbulu var illaki trabzon da gidecek
Kanka ne sen beni anladın ne de ben seni anladım

sahaya ilk joker maskeli inip osai ve arkadaşları döverken ki görüntü. maskeli eleman sahaya ilk inen kişi onu görüp 2-3 kişi peşinden indi ve ekledğim foto da sadece saha da 4-5 kişi tribünden inmiş durumda :) geri kalan herkes fener yedek klubesi ve güvenlik görevlileri. YÜZLERCE taraftar kovalayıp dövüyor dimi :) simdi arkanı dön başka islerim var
Alıntıyı görüntüle

bak sen paşama öyle mi olmuş son 2 yılda hedef 1 mılyon penaltı makarsı da gs ye yapılyor zaten
Ben ofluyum birader ne anlatıyon sen, Trabzon dibibe kadarda haksız başka bir şey diyen varsada gitsin lisesini bitirsin ik önce.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,896
Üyeler
140,720
Son üye
chenkov
Top Bottom