Neler Yeni

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

Palo DAYI

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Bakıyorum galatasaray 324 penaltı fenerbahçe 304 araştırmanı öneririm.
Sadece sayıyla bitmiyor dostum sen futbolu penaltımı zannediyorsun harbi bir şey bilmiyorsun bak gerçekten söylüyorum.
Diğer takımların oyuncularını öldürseler penaltı yok ama fenerin topçuları en ufak kendini yere atsın en ufak temas olsun faul penaltı.
Bomboş pozisyonlara kart göstermeler birsürü şey var ama senle daha fazla tartışmayacağım her şey ortada.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bu sene ali koç fb yönetiminin karnesini yazıyorum
1-hakemlerin önünü kesin taciz edin fotolarını çekin
2-rakip takım hakkında ülkenin beka sorunu dedi( büyük hadsizlik)
3-şike yaptı demiyorum ama şikeci juventus bile bunlar kadar penaltı kazanmadı. birde kazandıkları penaltılar son dk berabereyken geldi. bu son dk penaltılarla 3 puan aldılar.
4-Medyayı satın aldıklarıda bariz ortada. RAKİP takımların özellikle gs'ın en ufak bir olayı olsa bütün yorumcular 1 hafta 10 gün konusuyorlar. Konuştukları şeyin 10 katı 100katı rezil bişey olsa fb için, satın alınmış yorumcu ve troller 3 maymunu oynuyorlar. olayların üstünü kapatmaya çalışıyorlar. örnek hakeme bu sahadan çıkamazsın ölüm tehtidi
5-Hakeme ölüm tehtidi yaptılar. Büyük şımarıklık.

SONUÇ
en son bu olaylar patlamadn önce hakeme ölüm tehtidi yapmıslardı. Bu gücü nereden aldıkları belli. Fb yönetimi ve oyuncuları aşırı şımarmışlardı ve şımarıklıkları yüzünden dogru kararlar alamadan hareketler yapmaya başladılar. En son bu şımarıklıkları büyük patladı trabzonspor maçında.
Trabzonspor sehircisini kasıtlı kışkırtan fb oyuncularıda bu şımarıklılıgın bir başka örnegidir.

Sahaya inme olayı patlmadan önce herkesin kabul ettigi bir gerçekte var. Nedir bu gerçek? Maç ertelenmeliydi ortam çok aşırı gergindi diyorlar. Bunu özellikle FB yönetimi diyor! Şimdi sormazlar mı adama! madem maç ertelenmeliydi ne işiniz var saha ortasında tepinmeye yapmacık yapmacık sevinç gösterisi yapmaya adam derler. Madem ortam bu kadar gergindi FB yönetiminin yapması gereken maç bitiminden sonra oyuncuları derhal soyunma odasına götürmektir. Aklı olan bunu yapar! yani insanın aklına şu geliyor sanki biri kötü niyetli kasıtlı olarak o takımı sahanın ortasına götürdü. olay çıksında birileri ölsün diye! insanın aklına bu geliyor.

KARAR: FB yönetimi haddini oldukça aşmıştır ve yaptıgı her şey Türk futbolunu karıştırmaya yönelik hadsizce hareketlerdir. ama birileri zengin çocugu oldugu için yaptıkları yanına defalarca kar kalmıştır. Futbolsever biri olarak degil haksızlıga dayanamayan biri olarak artık FB'nin haddinin bildirilmesini diliyorum. bu kadar şımarık ve her şey yanına kar kalan bir sezon daha görmedim fb için. umarım haddini bildirirler bu takmıın artık çünkü çok oldu herkesten kendini büyük sanıyor ve çevresine saygı duymuyor.
Bilerek yenilenleri söylemiyecekmisin sırf galatasarayı şampiyon yapmak için fenere gelince herkes Manchester kesiliyor başımıza kadıköyde onlar şarkıda açtı horonda tepti sesimiz çıktımı ?

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Uygunsuz davranış
Sadece sayıyla bitmiyor dostum sen futbolu penaltımı zannediyorsun harbi bir şey bilmiyorsun bak gerçekten söylüyorum.
Diğer takımların oyuncularını öldürseler penaltı yok ama fenerin topçuları en ufak kendini yere atsın en ufak temas olsun faul penaltı.
Bomboş pozisyonlara kart göstermeler birsürü şey var ama senle daha fazla tartışmayacağım her şey ortada.
İcardinin bilerek kendini yere attığının bir sürü videosu var direktden penaltı isteyenlersiniz siz fazla konuşma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benle tartışmaya yüzün yokki tabi ki her şey ortada galatasaray fetullah gülenin eniği.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
İcardinin bilerek kendini yere attığının bir sürü videosu var direktden penaltı isteyenlersiniz siz fazla konuşma.
Biraz kitap oku anladığını idrak etme yeteneğin gelişsin sonrada biraz geçmişe bak.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Fetö ortaya çıkıncada bize kumpas kurdunuz sizide iyi biliriz.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benle tartışmaya yüzün yokki tabi ki her şey ortada galatasaray fetullah gülenin eniği.
Sonda koptum :Dsdsadsadsadsa
Tamam sensin sen

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Maç başladığından beri su petleri olmak üzere birçok kesici aletler atılmış
kendi futbolcularına dahi gelmiş ve bu ilk değil kaç kere ts taraftarı sahayı bastı, cezayı kesmezsen siyasi yüz verirsen böyle olur.
livakovicin boğazında kanama olmuş iki üç oyuncu kafaya isabet etmesi nedeniyle yerde kalmış
yetmemiş trabzonun ilk golünün öncesinde meşale atılmış CEZA sahasının içine buna rağmen hakem maçı oynatmaya devam etmiş.
İkinci golde yapılanları söylemeye bile gerek yok.
Kasıtlı bir şekilde hakem hataları, siyasi söylemler yapılan operasyonlar Fred stupid faul der 3 maç ceza alır, adam hakemin yüzüne bakıp 3 kez f*ck up der ceza almaz, tombala yapar 1 maç ceza alır :D
Bunlar sadece yakın zamanda olan olaylar, umarım ligden çekiliriz ve Avrupa Süper Lig projesine katılırız o zaman ne borsa ne para ne de oyuncu sıkıntısı olur.
tombalanın tribün cekiminden başka cekimi yok ama adam ona rağmen ceza alır :) mert hakan türkiye de eşi benzeri görülmemiş şekilde hakemi tehdid eder ve hakem ne sarı kart ne kırmızı kart verir macta tepki göstermeyip mac sonu da hiçbir şekilde kayıtlara girmez :) trabzon macında olan olayları konuş diğer olayları konusursan sen borclu cıkarsın

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,270
İsim
Kadir
tombalanın tribün cekiminden başka cekimi yok ama adam ona rağmen ceza alır :) mert hakan türkiye de eşi benzeri görülmemiş şekilde hakemi tehdid eder ve hakem ne sarı kart ne kırmızı kart verir macta tepki göstermeyip mac sonu da hiçbir şekilde kayıtlara girmez :) trabzon macında olan olayları konuş diğer olayları konusursan sen borclu cıkarsın
neyi yazmışım okuman mı yok?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
asıl avrupa maclarında gs yı goruyoruz lıgde ceza sahası gorunce balıklama atlıyolar avrupada bu hareketlerı yemezler oyle
avrupa macı izlediğin için teşekkür etmen lazım galatasaraya :)

Palo DAYI

80+ Silver
Bilerek yenilenleri söylemiyecekmisin sırf galatasarayı şampiyon yapmak için fenere gelince herkes Manchester kesiliyor başımıza kadıköyde onlar şarkıda açtı horonda tepti sesimiz çıktımı

avrupa macı izlediğin için teşekkür etmen lazım galatasaraya :)
galatasarayın macını merak edıp ızleyen kım ayrıca bızımkı uzaydamı oynanıyor klasık gs lı ıste

Top Bottom