Neler Yeni

Yanlışlıkla komşunun arabasına çöp attım

KlausM

80+ Silver
artık atmazsın umarım sana ders olmuştur git özür dile ailenide daha fazla mahçup etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
artık atmazsın umarım sana ders olmuştur git özür dile ailenide daha fazla mahçup etme
Haklısın abi hem annemden hem kapıcı abiden utanıyorum yanlışlıkla oldu vallahi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın abi hem annemden hem kapıcı abiden utanıyorum yanlışlıkla oldu vallahi
Bizim çöp poşeti balkonda benimde elimden kaydı gitti çok korktum

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Abi yanlışlıkla oldu vallahi adamdan çok utanıyorum ama ne demeyeliyim sizce
Yanlışlıkla elinle çöpü alıp nasıl bıraktın o kısmı anlayamasam da ya olay olmamış gibi davranacaksın ya da denk gelirseniz özür dileyeceksin. 2. seçeneği tercih ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlışlıkla elinle çöpü alıp nasıl bıraktın o kısmı anlayamasam da ya olay olmamış gibi davranacaksın ya da denk gelirseniz özür dileyeceksin. 2. seçeneği tercih ederim
Abi söyle anlatayım bizim evin duvarları çok kısa poşette kaygandi zaten küçük poşet içinde limon felan vardı kesilmiş oda düştü yarın nasıl okula gidicem onu bile bilmiyorum adam ilk onlar yapmaz demiş adamla elbet yüz yüze geleceğim yarın ve özür dileyeceğim sizce adam yanlışlıkla olduğuna inanırmi

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Abi söyle anlatayım bizim evin duvarları çok kısa poşette kaygandi zaten küçük poşet içinde limon felan vardı kesilmiş oda düştü yarın nasıl okula gidicem onu bile bilmiyorum adam ilk onlar yapmaz demiş adamla elbet yüz yüze geleceğim yarın ve özür dileyeceğim sizce adam yanlışlıkla olduğuna inanırmi
Çok takılma böyle şeylere. İnansın inanmasın önemli değil. O adam 1 ay sonra seni görünce "aaa bu çöp atan çocuk" diye hatırlamayacak emin ol. Bu olay seninde aklına gelmeyecek. Bir şekilde geçiyor hayat. Muhtemelen yaşın küçük. Birkaç yıl sonra geriye dönüp bakınca sende gülüp geçeceksin

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Bizim mahallede böyle 6 kattan çöp atıyor uyuşuklar

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Yanlışlıkla olmuş gibi durmadığından inanmaz. Çöpü tutturamadım arabaya geldi desen daha çok inanır. Bizimde çöp poşeti balkonda ama hiç yanlışlıkla balkondan aşağı atmadım. Çünkü yanlışlıkla olacak iş değil bu. Sen tut çöpu kaldır balkon demirini aş ve aşağı bırak.. Bu adımlar hiçte yanlışlıkla olacak şey değil.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,114
İsim
Mert Metshi
yas kac

zapkinus

80+ Bronze