Neler Yeni

Hesabımı sattım. Hüzün bastı :(

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
içindeki derken para kasmadan güzel bi hesap yapılır mı? 7/24 oynansa
Eskiden olan skinler, değerli kostümler, karakter rütbeleri, hesabın rankı gibi şeyler hesaba değer katar. Belki yapabilirsiniz ama değmez orası kesin

Son düzenleme:

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
başlığı okuyunca steam hesabını sattın sandım da brawl starmış bi garipsedim yalan yok

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
başlığı okuyunca steam hesabını sattın sandım da brawl starmış bi garipsedim yalan yok
Valla bende garipsedim. Brawl stars hesabı için üzüleceğim aklıma gelmezdi ama bir bağ oluşmuş. :(

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet Yıldırım
Adam değiştirebiliyor. Senin vermene gerek yok. Bu arada hesap dolu dolu maşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir de asla ama asla önce siz hesabı vermeyin. asla
Bunu söylemen iyi oldu. Ama benim e postayi her şeyde kullaniyorum o yuzden şifre veremeyecem. 2k ya gider mi acaba?

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Ciddi ciddi braw stars hesabini 1.2k ya mi sattin? Bunu hesap farmi kururuyorum hemen binada cok cocuk var. 2 haftaya 10k kupa kasarlar dondurmayla kandiririm :D
Çocuk ticareti lan bu
Şaka bi yana çok zekice

Arada Brawl Stars oynardım. 4-5 yıllık hesaptı. Bugün 1200₺’ye satmış bulunmaktayım. Satarken gerçekten bir üzüntü geldi. Gözlerim doldu gibi oldu. Geçer mi? Ve son olarak adam bana Papara’dan attı para. Açıklama falan da yazmadı. Parayı geri çekme ihtimali yok değil mi?

Konu hem eğlence hem de gerçek gibi. Kafanıza göre mesaj yazın.
Parayı geri çekemez satın alan kişi ya çok zengin yada safın teki yada daha sinsi planları olabilir ki brawl stars hesabıyla nasıl bi sinsi planı olabilir bilmiyorum 😅
hocam şimdi sen bu işi ticarete döküyorsun forumu kapatım yeni bi hesap açıyor ve oynamaya başlıyorsun eski hesabını 4.5 yılda kasmış olsan şimdi başlasan 1 milyon 640 gün kalır bu 2 seneyi siee de geriye 1 milyon gün oho bilader hesabı niye sattın şuan hayatından 1 milyon 825 gün çöpe attın ağla lan anafor😭

Son düzenleme:

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz
Arada Brawl Stars oynardım. 4-5 yıllık hesaptı. Bugün 1200₺’ye satmış bulunmaktayım. Satarken gerçekten bir üzüntü geldi. Gözlerim doldu gibi oldu. Geçer mi? Ve son olarak adam bana Papara’dan attı para. Açıklama falan da yazmadı. Parayı geri çekme ihtimali yok değil mi?

Konu hem eğlence hem de gerçek gibi. Kafanıza göre mesaj yazın.
Hocam hiçbir cümlene takılmadım da Papara dan attı geri çekmez dimi cümlene takıldım nasıl çeksin?? Paparayı artık oyuncak gibi görmekten vazgeçin papara bir elektronik banka adam sana ister açıklamalı ister açıklamasız para gönderdiyse hiçbir şekilde geri çekemez normal fiziki bankalarda da olduğu gibi.
ayrıca o kadar ediyorsa ben de benim kini satayım bari 600-700'e

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
Eskiden olan skinler, değerli kostümler, karakter rütbeleri, hesabın rankı gibi şeyler hesaba değer katar. Belki yapabilirsiniz ama değmez orası kesin
Bize bir şeyler ısmarlarsın artık kanka

Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bize bir şeyler ısmarlarsın artık kanka
Ayıpsın

Hocam hiçbir cümlene takılmadım da Papara dan attı geri çekmez dimi cümlene takıldım nasıl çeksin?? Paparayı artık oyuncak gibi görmekten vazgeçin papara bir elektronik banka adam sana ister açıklamalı ister açıklamasız para gönderdiyse hiçbir şekilde geri çekemez normal fiziki bankalarda da olduğu gibi.
ayrıca o kadar ediyorsa ben de benim kini satayım bari 600-700'e
İbandan para geri çekilmiyor mu

Bunu söylemen iyi oldu. Ama benim e postayi her şeyde kullaniyorum o yuzden şifre veremeyecem. 2k ya gider mi acaba?
İçindeki skinleri dm den yaz. Bilgi verim.

şuan hayatından 1 milyon 825 gün çöpe attın ağla lan anafor😭
yapma hoca ağlarım 😔

Son düzenleme:

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
sosyeteDİNOZOR
Ayıpsın

İbandan para geri çekilmiyor mu

İçindeki skinleri dm den yaz. Bilgi verim.

yapma hoca ağlarım 😔
Hocam benimki 20k hesap 2017 gibi açmıştım ilk brawl passler falan var leon surge sandy vesaire baya efsanevi var ne kadar eder

Hocam benimki 20k hesap 2017 gibi açmıştım ilk brawl passler falan var leon surge sandy vesaire baya efsanevi var ne kadar eder
Yıldız shelly var

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Yıldız shelly var
Yıldız shely varsa baya değerlidir. Hocam bi den bende tüm karakterler açıktı. 400-1000₺ye gider gibi değerliyse

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam bu arada nereden satabilirim
İtemsatışa koymuştum ben. Hocam bi de araştırıp satın. Belki çok çok değerli skin vardır. Belki yoktur. Bana dm den yazarsanız cevap veririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom