Neler Yeni

Tanımadığım biri beni ve annemi rahatsız ediyor

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Hazer
Arkadaşlar selam, 3-4 gündür tanımadığım bir adam veya adamlar benim kişisel bilgilerimi ve akrabalarımı bulmuş fake numaralardan durmadan arıyor mesaj atıyor küfür ediyor aynı şekilde abuk subuk mesajları anneme de atıyor arıyor da numaralarımızı değiştireceğiz fakat bunun haricinde kanıtlar elimde var aradığına dair mesaj attığına dair ne yapabilirim sonuç alabilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Polise git ifade ver dosya açsınlar. Adam aradığında da polise şikayet ettiğini söyle. Polisler genelde bulmakla uğraşmıyor ama adam çok sıkıntılı bir tip değilse şikayetten dolayı çekinip tacizi bırakabilir.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Mernis Panell Online

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
ücretsiz mi ? Link atar mısın
Dc gel seryxs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada onları yapan sınıfından birisi veya kavgalı olduğun birisi çünkü kimse kimseyle durduk yere uğraşmaz

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dc gel seryxs

Bu arada onları yapan sınıfından birisi veya kavgalı olduğun birisi çünkü kimse kimseyle durduk yere uğraşmaz
Kanka ben 24 yaşındayım ne sınıfı çevremden de bunu yapacak adam çıkmaz bana atılan mesajda numaramı random bulduğunu söylemişti.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Kanka ben 24 yaşındayım ne sınıfı çevremden de bunu yapacak adam çıkmaz bana atılan mesajda numaramı random bulduğunu söylemişti.
Gizli numaradan felanmi arıyor yoksa yabancı numaradanmi?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Başkalarının ve yurt dışı numalardan arıyor ve sadece wp den arıyor mesaj da atıyor.
Tamam hocam anladığım kadarıyla tek kullanımlık numara alıyor bir web sitesinden. Karakola gidip o numarayı verirseniz siber şube dahil oluyor işin içine numarayı aldığı web sitesinden gerekli bilgiyi alırlar tespit ederler kişiyi (polislere anlatabilirsen tabi pek anlamıyorlar çünkü )

Avukat daha iyi olur sizin için

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Hazer
Tamam hocam anladığım kadarıyla tek kullanımlık numara alıyor bir web sitesinden. Karakola gidip o numarayı verirseniz siber şube dahil oluyor işin içine numarayı aldığı web sitesinden gerekli bilgiyi alırlar tespit ederler kişiyi (polislere anlatabilirsen tabi pek anlamıyorlar çünkü )

Avukat daha iyi olur sizin için
Direk polise mi gideyim yoksa savcılığa mı başvurayım?

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Top Bottom