Neler Yeni

Çözüldü✓ yeni aldığım laptopda ekran gelmiyor

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said

Sentinelreal1

80+ Bronze
üstte arkadaşın dediği gibi ramleri çıkar tak yapın ya da monitörün kabloyu çıkar tak yapın vs. ama laptop yeni olduğu için yapılması doğru değil bence garanti dışı oluyor mu araştırmak lazım
kendisi açarsa olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu videodaki olay olduysa bilgisatarciya goturmek zorunda kalicam :(

bilgisayar açikkan win + p tusuna mi basayim
evet açıkken basın

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
üstte arkadaşın dediği gibi ramleri çıkar tak yapın ya da monitörün kabloyu çıkar tak yapın vs. ama laptop yeni olduğu için yapılması doğru değil bence garanti dışı oluyor mu araştırmak lazım
garanti disi olmuyor da elimde yatkin biraz yapsam mi acaba

kendisi açarsa olmaz

evet açıkken basın
olmadı

Sentinelreal1

80+ Bronze
bu videodaki olay olduysa bilgisatarciya goturmek zorunda kalicam :(

bilgisayar açikkan win + p tusuna mi basayim
videodaki işlemi tavsiye etmiyorum kendiniz yapmaya kalkmayın bilgisayarcıya götğrmeyin garanti dışı olur

garanti disi olmuyor da elimde yatkin biraz yapsam mi acaba

olmadı
elektirik çarpar yapmayın sakın

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
videodaki işlemi tavsiye etmiyorum kendiniz yapmaya kalkmayın bilgisayarcıya götğrmeyin garanti dışı olur

elektirik çarpar yapmayın sakın
videodaki işlemi yapamam zaten nereyi kısa devre yaptığı belli değil ama ramleri değiştirebilirim heralde

zaten yurt disindan aldim garanti falan cok onemli degil

Sentinelreal1

80+ Bronze
videodaki işlemi yapamam zaten nereyi kısa devre yaptığı belli değil ama ramleri değiştirebilirim heralde

zaten yurt disindan aldim garanti falan cok onemli degil
yurt dışından aldıysan garantisi yoktur zaten trde yok yani direk tamam ramleri değiştir bakalım ne olucak

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
hdmi kablos bağladim monitore , orayada goruntu gitmedi bağlandı diyor ama sinyal yok diyor

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Kenan Çelik
Videoda fetin gate ucunu tetikliyor. Zor bir iş değil ve çarpılmazsınız. Çünkü zaten dc gerilim var. Ama tabii ki yapmayın. İşi bilen birinin yapabileceği bir şey. Risk almaya hiç gerek yok. Doğrudan servise gönderin. Garantiyi bozmayın derim.

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
icini actim ilk bataryanin soketini duzgun sekilde sokup prizden power vererk calistirdim windows acilma sesi gelemdi ama bilgisayar acildi

icini actim ilk bataryanin soketini duzgun sekilde sokup prizden power vererk calistirdim windows acilma sesi gelemdi ama bilgisayar acildi
sonrasinda poweri cektim ve birdaha acilmadi ne yapatsam yapayim

Videoda fetin gate ucunu tetikliyor. Zor bir iş değil ve çarpılmazsınız. Çünkü zaten dc gerilim var. Ama tabii ki yapmayın. İşi bilen birinin yapabileceği bir şey. Risk almaya hiç gerek yok. Doğrudan servise gönderin. Garantiyi bozmayın derim.
yapmasına yaparim elim yatkın bu işlere, elimde de gereklo tüm cihazlar var ölçüm aleti vs vs ama ben sorunun sistem kilitlenmesi olduğunu düsünmuyorum bence sorun driverlardan birinin bozulmasi bunuda sadece servis halledebilir diye düsünuyorum

artık bilgisayarda hiçbir belirti kalmadı adaptörü kontrol ettim güç geliyor ancak laptopda ne bi ışık ne bi ses var , cihaz asusun uluslar arası garanti kapsamınada girmiyor abd den alındı tr de garanti olmuyor yapacak bir şey yok nasip değilmiş demekki. 2 3 ay sonra tekrar abdye giderse değişim/iade yapılabilir belki

yapabileceğim bir şey kalmadı sanırım :) hepinize tesekkür ediyorum. yurt disiyla iletisime gectim 2025e kadar getirirseniniz biz yaparız dediler(garantisi var) bende öyle yapacağım.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,369
Üyeler
141,967
Son üye
yahya308
Top Bottom