Neler Yeni

🔥İndirim COSORI Airfryer 5.5 LİTRE

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,282
İsim
bilo
Discord
b1l0
gerçekten çok uygun arkadaşın dediği gibi dolar 10 falanken de bu fiyatlardaydı

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
Ben kullanıyorum baya saglam kutusu vs kaliteli hissettiriyor. Tek kişi yaşıyosanız basit fırın işleri icin ideal. Tavuğu baya bir parcalarina ayırıyorum içini pişirmekte zorlanıyor

MeRTFenS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mert Fener
Boyası dökülüyor belli bir süre sonra ... Diye şikayetler görmüştüm o doğru değil mi ?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Uzun süredir bu fiyatta ayrıca ürünün model koduna göre COSORI zamanında bu model kodluları geri alıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serban Aytekin
Onvo nun airfry ı daha iyi gibi geldi . 5 litre hacim , cam hazne , telleri teflon değil çelik, soru kısmında da ekstra cam hazneyle geldiği söylenmiş ( emin değilim ) . 40 değerlendirme 5 puan almış. Arada kaldım

ahmi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet
2 sene önce 2600 gibi bir rakama aldım hala aynı fiyat, insan tokatlanmış gibi hissediyor 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Arkadaşlar annem için almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor mu. Eksileri nelerdir?

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Onur Alpaslan
Ben kullanıyorum baya saglam kutusu vs kaliteli hissettiriyor. Tek kişi yaşıyosanız basit fırın işleri icin ideal. Tavuğu baya bir parcalarina ayırıyorum içini pişirmekte zorlanıyor
çok pişmiş mi seviyorsunuz acaba? ben de aynı cihazı 2-3 yıldır kullanıyorum, bütün tavuğu koyuyorum 30dkda her yeri güzelce pişiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar annem için almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor mu. Eksileri nelerdir?
düşünüyorsanız bu cihazı alıp geçin. bu fiyata daha güzel bir cihaz bulamazsınız. normal bir kullanıcı olarak bir eksisini görmedim.

2 sene önce 2600 gibi bir rakama aldım hala aynı fiyat, insan tokatlanmış gibi hissediyor 😁
ben de Amazon hollanda'dan 2000 e almıştım bunun mobil uygulamalı versiyonunu seneler önce. sonra Amazon TR'ye getirdi, bu fiyattan satmaya başladı. bizim 6-7 bine satan satıcılar şok oldu. ben de şok oldum :D

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
çok pişmiş mi seviyorsunuz acaba? ben de aynı cihazı 2-3 yıldır kullanıyorum, bütün tavuğu koyuyorum 30dkda her yeri güzelce pişiyor.

düşünüyorsanız bu cihazı alıp geçin. bu fiyata daha güzel bir cihaz bulamazsınız. normal bir kullanıcı olarak bir eksisini görmedim.

ben de Amazon hollanda'dan 2000 e almıştım bunun mobil uygulamalı versiyonunu seneler önce. sonra Amazon TR'ye getirdi, bu fiyattan satmaya başladı. bizim 6-7 bine satan satıcılar şok oldu. ben de şok oldum :D
Normal pişmiş seviyorum. Bütün tavuğu 30 dakikada heryeri güzel bir sekilde pişirmenize inanmıyorum. Çünkü ben parçalarına ayırmama rağmen 30 dakikada tamamen pişirmiyor dışı pişiyor ama iç tarafı kemik tarafı hala sulu pembe bir şekilde kalabiliyor.

cihatr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihat
Normal pişmiş seviyorum. Bütün tavuğu 30 dakikada heryeri güzel bir sekilde pişirmenize inanmıyorum. Çünkü ben parçalarına ayırmama rağmen 30 dakikada tamamen pişirmiyor dışı pişiyor ama iç tarafı kemik tarafı hala sulu pembe bir şekilde kalabiliyor.

5 dakika pre-heat yani ön ısıtmay yapıp denemenizi tavsiye ederim.
Ayrıca cosori 5.5 aldığım için pişmanım aynı fiyata hatta bazen daha ucuza 8lt alabiliyorsunuz. Bunun haznesi çok tehlikeli videolarını izlerseniz anlarsınız, çekmecenin butonuna yanlışlıkla basarsanız olduğu gibi hazne aşağı düşer. çok tehlikeli. uzun uzun araştırdım bu konuyu atlamışım pişman oldum

Top Bottom