Neler Yeni

Kepek,Egzama sorunu öneri

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Merhabalar egzamami bilmiyorum ama saçlarımda kepek sorunu var 2 aydır saçım kısa buna rağmen geçmiyor kulaklarımda da var bence egzamadır dışardan fazla gözükmüyor ama ben hissedebiliyorum aşırı rahatsız edici yüzümde olmamasına rağmen feci rahatsız hissediyorum yüzümü cildiyeye daha gitmedim sizin önerdiğiniz bir şey varmı kepek filan umrumda değil sadece yüzüm çok rahatsız hissetiriyor

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
şampuanını değiştir hocam bazı şampuanlar kötü geliyor. Ayrıca banyodan çıkmadan 1 tas kadar sirkeyle saçını yıka

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
Hocam aynı şikayetler bende de var uzun zaman pahali sampuanlarinda çoğunu denedim vichy sebamed vb. Vichy başta iyi geldi 6 7 ay herhangi bir sey olmadı fakat sonradan yine aynı problemler oldu en son dermatolojiye gittim konazol yazdı sgknin karşıladığı bir şampuan o iyi geldi yaklaşık 1 1.5 aydır kullanıyorum baya azaldı

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynı şikayetler bende de var uzun zaman pahali sampuanlarinda çoğunu denedim vichy sebamed vb. Vichy başta iyi geldi 6 7 ay herhangi bir sey olmadı fakat sonradan yine aynı problemler oldu en son dermatolojiye gittim konazol yazdı sgknin karşıladığı bir şampuan o iyi geldi yaklaşık 1 1.5 aydır kullanıyorum baya azaldı
Kokusu filan nasıl rahatsız ediyormu

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla kokusu kötü değil ama bu problemde inan şampuanın kokusu hiç önemli değil yeter ki geçsin diye düşünüyorsun bir süre sonra
Benimki çok fazla yok ama ders çalışırken yüzümü öyle hissedince çok rahatsız ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiyeleriniz için teşekkürler en kısa zamanda hastaneye gideceğim

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
ismail
Cildiye ne diyor bu konuya? Elbet önermiştir birşeyler.

Sebastian Szymanski

80+ Silver

Pandew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Alican
vichy dercos şampuanını kullanman lazım. yorumalarına da bakabilrisin. direkt kesiyor.

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Sirke iyi gelir bu arada ve saçlarınızı yumuşacık yapar. 1 tas suya yarım çay bardağı sirke koyup durulayabilirsiniz. Harici olarak ben kepek sorunumu sıcak su ile yıkanmadan çözdüm. Kış aylarında kepek sorunum baş gösteriyor baya sıcak su ile duş aldığım için. Ama yaz gelince kepek kalmıyor kafamda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,231
Üyeler
141,262
Son üye
laros
Top Bottom