Neler Yeni

The Last of Us part 1 daha indirime girer mi ?

Sentinelreal1

80+ Bronze
Aynen öyle bende en son indirimlerde rdr2 ve hogwarts legacy aldım ama hogwarts legacy iki katı fiyattı ve oyun bitti ve saçma bir şekilde birkaç yeri , geri dönülemez yeri kaldı .
Keşke daha uygun olsa da böyle bir yolu düşünmesek bile
kapitalist sistem işte

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan
Birde kısa bir oyun demişler, hikaye bittikten sonra açık bir şekilde oynayabiliyor muyuz , oyun hakkında bir bilginiz var mı ?
yok hocam kısa bir oyun değil ben 2 günde 14 saat oynadım daha hikayenin yarısına geldim ve oyun harbi harbi çok iyi

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz
yok hocam kısa bir oyun değil ben 2 günde 14 saat oynadım daha hikayenin yarısına geldim ve oyun harbi harbi çok iyi
hocam bende almayı düşünüyorum ama epic games kupon falan vermez mi bir bilgi var mı fiyatı bir tık pahalı geldi

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan
hocam bende almayı düşünüyorum ama epic games kupon falan vermez mi bir bilgi var mı fiyatı bir tık pahalı geldi
hocam ben alalı çok oldu birde steamdan almıştım ama epic kupon verirmi bilmiyorum

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan
Tamamdır hocam sağolun şuan steamde 1300tl,epicte ise 700tl haliyle epicten alacağım steamden almak isterdim ama durum bu şekilde
hocam peki dışarı sitelerden steam cd key bakmayı düşündünüzmü

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz
hocam peki dışarı sitelerden steam cd key bakmayı düşündünüzmü
Dün akşam baktım kabasakaldan baktım ayni fiyatta Steam key satıyordu daha önce kuzenim God Of War ve bir kaç oyun almıştı sıkıntı olmamıştı bende oradan çokça epin almıştım yine de bir sıkıntı olmamıştı oradan da alabilirim ama insanda dolandırılma korkusu oluyor oradan da alabilirim ama kararsızım

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün akşam baktım kabasakaldan baktım ayni fiyatta Steam key satıyordu daha önce kuzenim God Of War ve bir kaç oyun almıştı sıkıntı olmamıştı bende oradan çokça epin almıştım yine de bir sıkıntı olmamıştı oradan da alabilirim ama insanda dolandırılma korkusu oluyor oradan da alabilirim ama kararsızım
evet hocam bende çok oyun aldım kabasakaldan bendede bir sıkıntı çıkmadı

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz

YiğitAysul

80+ Silver

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Epic de oyun 700 küsüre inmiş oyunu merhaba ediyorum hikayesini seviyorum ve part 2 iyide pcye çıkınca almayı düşünüyorum . Yazın inse inse ne kadara iner sizce ?
en düşük fiyatı ben 500 gördüm oda ilk çıktığı zamanki indirimde idi 700tl nin altına düşeceğini sanmıyorum anca key sitelerinden alırsın oradanda min 500 ödersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,049
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom